Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pipina19
26. feb 2017

@segab090 ďakujem ozvem sa v piatok idem na krv.Tak uvidíme.

segab090
26. feb 2017

@alexa933 3D 4D 6D Je to jedno. Na to co podstupujeme nema ziadny vplyv a dole to davat nemusis. Ja som bola na laparke aj s gelov. Nechtami aj volumkami a pohoda.

koalka14
26. feb 2017

@yennn u nás to je tiež tak, on ma síce ľutuje, že som celá dopichaná, furt ma posielal si ľahnúť, ale vysvetlovať mu podrobne čo, ako, kedy, prečo pichať nemá zmysel, a ani sa o to nesnažím 🙂. A ak by si niečo potrebovala poradiť alebo len popísať, kludne môžeš aj cez IP.

segab090
26. feb 2017

@pipina19 tak tfuj tfuj tfuj. Nech ti to vyjde ozvi sa. Kolko bobuliek si si dala vlozit? A kam do centra chodis? Ja do Za.

alexa933
26. feb 2017

@segab090 Super si ma potesila ze napr v care mne povedali ze nechty dole v Ba ked som tam zacinala stimulku ze do opu to musi byt fuc .Preto by ma asi natiahlo keby este aj mihy .Tu v centre som sa nepytala ani ze ma to dako nenapadlo 😉 Ono je to asi ako kde ze co viem od bab z MT tam co maju nechty staci jeden len dat dole 😉

segab090
26. feb 2017

Baby a este jedna otazocka tie co momentalne stimulujete alebo uz ste tehulky. Kolko mraziacikov ste si dali alebo davate vlozit? Jeden dva? Mna v Za skor "tlacia" do jedneho no som na vazkach.

segab090
26. feb 2017

@alexa933 to je co za blud jeden? Ak dole tak uz vsetky nebudem chodit ako strasidlo 😉 im ide o to ze ideme do narkozy a prve ak by sme "odchadzali" zacinaju ako prve modrat nechty. Ale nechty mame aj na nihach plus reaguju aj pery.

yennn
26. feb 2017

@segab090 mna naopak budu "tlacit" zrejme do dvoch, mam 40 rokov, vraj v mojom veku sa to uz neoodporuca, vkladat iba jeden. Udajne, v tomto veku sa nezvysuje pravdepodobnost dvojciat tak, ako pravdepodobnost tehotenstva vobec. Tiez som na vazkach, moj muz velmi nie je za dvoch, nakolko uz jedneho sibala doma mame 🙂

alexa933
26. feb 2017

@segab090 No to neviem ja som skoro odpadla ked mi v ba povedala ze nechty do opu musim mat dole . Potom som sa pytala bab a povedali mi ze staci jeden . Ja som dala po predu dole zbytocne ze nakoniec som stimulku stopla 😉 Asi co centrum to ine pravidla neviem nechapem tomu aj mne pride divne ze ved mozu pozerat na nohach nechty 😂😂

yennn
26. feb 2017

@segab090 fuha, to za tych 15 minut by sme stihli odchadzat? Myslela som, ze "odchadzaju" len ludia, ktorym sa deje zavazna organova operacia, ci?

segab090
26. feb 2017

@yennn jej cize ty uz dietatko mas 😉 a ak smiem vediet to prve tiez s ivf?

segab090
26. feb 2017

@yennn kazdy zakrok so sebou nesie rizika kazdy jeden ci je to len 15 min zakrok alebo niekolkohodinova operacia.

alexa933
26. feb 2017

@segab090 ja ked som zacinala v ba som chcela 2 uz konecne sa mi podarilo priatela presvedcit na 2 a ma skoro slaktrafil.Pytala som sa dr ze ked dopadne stimulka ok a mali by sme co vlozit ci mozme 2 a ta hned zo sufla fotky ze a toto chcete mat ze mozte mat dvojicky alebo trojicky. Teraz sme mali vela trojiciek .No mojmu priatelovi viac treba nebolo od vtedy mi povedal nech ani nerozmyslam ze mi da suhlas na vklad dvoch.Skoro ma slaktrafil.V ba neradi napriklad v iscare davuju 2 . Povedala mi ze ak myslim ze je vacsia sanca ze som na omyle ze to jedno moze stiahnut ze vacsinou to tak byva aj druhe .Ci to je ale tak nemam sajnu teda .Nechapem ze viem ze baby davaju veselo po dve .Som zvedava ked zacnem a opytam sa v Za co mi odporuci dr. Mne by nevadili vobec dve ale ta tak vystrasila mojho priatea ze som v koncoch 🙂

yennn
26. feb 2017

@segab090 @segab090 nie, prvy sa nam zadaril prirodzene. Sice nie velmi rychlo, ale vtedy sme tomu nechavali cas, jednak sme boli takmer o 8r mladsi, nez dnes a jednak sme zili tak nejak rychlo, ja som bola 12hodin v praci velakrat, dodnes netusim, kedy sme ho stihli splodit. No kedze sa o druhe (s kratkymi prestavkami) snazime od maleho 3 rokov, dosli sme teraz do stadia, ze uz ozaj nie je na co cakat...
Tak len taka rada pre ostatnych, aby nedopadli ako ja 😉
Vy ako?

mkatkam
26. feb 2017

@segab090 ahoj mne v Brne v heliose to isté povedal - radšej jedno kvalitné vložiť. Ak by dali dve a jedno bolo menej kvalitne a neuchyti sa môže stiahnuť svojimi toxínmi aj to druhe. Že šance vložením dvoch su prebite potom zvýšeným rizikom a prípadnými komplikáciami viacpocetneho tehotenstva. Za mňa ešte názor že ak budeš mať dve kvalitne, radšej si to druhé nechaj na KET. Mne v ba Gynfiv vkladali dve,lebo mi to odporučili, Neuchytilo sa ani jedno. Aj banujem,že som sa dala presvedčiť...

yennn
26. feb 2017

@alexa933 ja si inak tiez myslim, ze baby veselo davaju po dve, resp. teraz podla mna hrozne narastol pocet asistovanych reprodukcii. Ked som bola mala, boli dvojicky fakt rarita, dnes uz ked pozries na zakladnu skolu, pomaly niet triedy, kde by neboli dvojicky. Moj syn je prvak - v triede maju dve dvojky. Bude ich vela tych dvojiciek, pomaly uz mat jednopocetne tehotenstvo bude povazovane za trapne za chvilku 😀 (prehanam samozrejme)
Moja kamoska napriklad nechape, ako mozem uvazovat nad dvomi - je to jedna z mojich najlepsich kamosiek a ma dvojicky o rok starsie od mojho syna - su to moje krstniatka a som s nimi od zaciatku a sledujem ich pribeh. Je to zahul - ked su chori a treba ist s oboma na pohotovost do nemocnice, ci kamkolvek inam k lekarovi, na kruzok musia chodit na ten isty, aj ked sa im nepaci, lebo inak by to nestihali. Je fakt, ze je na nich sama. Ale aj tak je to brutal. Ale aj tak by som nad tym uvazovala. Ak by som stala pred otazkou ci dvojicky alebo nic, volim dvojky ! 🙂

mom311
26. feb 2017

Mne vlozili 3 a je z toho len 1huncut.

yennn
26. feb 2017

@mom311 kedy ti vlozili tri, pred kolkymi rokmi? Teraz uz isto nevkladaju 3, ci?

alexa933
26. feb 2017

@yennn Ja budem rada ak sa nam aspon jedno zadari ale v pohode by som pristala na dve 😉 Len priatel je uz taky doplaseny ze ten mi dve isto nedovoli vlozit 😂

yennn
26. feb 2017

@alexa933 aj moj muz je uprimne vydeseny pri predstave dvojiciek, takze sprvu vobec nechcel, ked doktorka povedala ze odporuca vlozit dve, az potom sa nechal (ako-tak) presvedcit

mom311
26. feb 2017

@yennn 2014

mom311
26. feb 2017

@yennn presnejsie januar 2014 a maly sa narodil v oktober 2014,teraz ma 2roky 4mes.

segab090
26. feb 2017

@yennn ja mam 35 s manzelom sa snazime cca rok a pol manzel ma zly spermiogram a mne pri laparke horko tazko pretlacili vajcovidy. Kvoli veku nechceme uz cakat. Prave stimulujem a rozhodujem sa ci jeden alebo dve emrijka dame vlozit ak to dobre dopadne

yennn
26. feb 2017

@segab090 tak tak, netreba cakat. Drzim palce 🙂

pipina19
26. feb 2017

@segab090 dve lebo mám už 37 rokov.Tak my to odporučili.Chodíme do gyn fiv BA.

sofia1
26. feb 2017

@pipina19 sranda ja mam 39 a doporucili jedno ....

pipina19
26. feb 2017

@sofia1 a koľko si mala celkovo vajíčok?

yennn
27. feb 2017

Aj mne odporucili v GF bratislava dve, lebomam 40r

sofia1
27. feb 2017

@pipina19 39 celkovo a 39 rokov mam,povedali mi ze by to bolo rizikové na moj vek.14 sa oplodnilo.

kristinaon
27. feb 2017

Baby drzte palce dnes ma caka laparka...☹ verim ze potom sa to uz konecne pohne tym spravnym smerom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre