Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nikushka8
27. mar 2017

@yennn cize v tom kratkom vezmu v jednom cykle vezmu aj vajicka,aj spravia transfer?alebo teda v dvoch..dakujem za info

lussinda2
27. mar 2017

@nikushka8 kratky zacinas 2DC vlastne cez MS, asi 14DC alebo tak nejako beru vajka a o 3dni respektive pri PK 5dni ti vkladaju. Takze od prveho dna MS pocitaj priblizne nejakych 20 dni do vkladu.

yennn
28. mar 2017

@nikushka8 tak tak, moj ms zacal 3.3. a vklad bol uz minuly pondelok, do konca marca by som mala stihnut uz aj krvny test, tfuj tfuj 🙂

lussinda2
28. mar 2017

@yennn drzim silno palce

yennn
28. mar 2017

@lussinda2 dakujem, uz zacinam mat nervy riadne 😀

lussinda2
28. mar 2017

@yennn ja uz by som testovala 🙈

yennn
28. mar 2017

@lussinda2 ja vieeeeeeeem, aj jaaaa 😅😇😍

nikushka8
28. mar 2017

@yennn drzim palce,aby to vyslo!!!!!🙏

tatiana6
28. mar 2017

Ach to sa moze stat len nam, ze na konci stimulku muz zacne kychat a citi sa zle. Vidim to na nachladnutie a to nechcem vidiet ake budu spermie 🤒 😢

yennn
29. mar 2017

@tatiana6 myslis?? ☹

uherova76
29. mar 2017

@katarinka77 ahoj Katka chcela by som sa ťa spýtať ak si ešte tu ja a môj partnertiez musíme ísť na umelé oplodnenie a chcem sa spýtať ak by som sa dnes objednala tak asi na kedy by nás objednali o koľko mesiacov ďakujem

hanka197
29. mar 2017

baby ked vam zavolali ze mate umele schvalene a isli ste do car a dali vam lieky tak kolko chceli koruniek?...Nech vieme kolko mame nachystat🙂..boli tie sumy za lieky casto za sebou?

lussinda2
29. mar 2017

@hanka197 ahoj mne dali len recepty, ktore som si mala vybrat v lekarni. Ked som volala z koordinatorkou kvoli terminu konzultacie, do tel mi povedala, ze si mame zo sebou priniest peniaze cca 350€

oliva001
29. mar 2017

@hanka197 ahoj
ja som dostala recepty a v lekárni som platila za komplet všetko aj so striekačkami a ihlami 419 eur

yennn
29. mar 2017

@hanka197 ja som sice samoplatca, ale vsetky lieky som si vybrala na zaciatku IVF cyklu. Predpokladam, ze aj ostatni to maju tak - plati sa to naraz. Ibaze by bolo treba zvysit davky pocas cyklu na zaklade kontrol, a nevystacilo liecivo, potom sa este dokupuje - no je to stale ten isty mesiac.

hanka197
29. mar 2017

@yennn
@oliva001
@lussinda2
Ďakujeme baby...ciže všetky injekcie a lieky ste dostali na raz? Ved pôjdeme domov ako nejaký drogový díleri😀😀

yennn
29. mar 2017

@hanka197 ano moja, s dvoma igelitkami 😀

yennn
29. mar 2017

@hanka197 toto som si priniesla domov ja. A potom toho aj tak bolo este viac nakoniec

hanka197
29. mar 2017

@yennn ...No pekne takže sa máme načo tešiť...Budeme sa modlit aby nás po ceste domov nezastavili policajti.😂

katarinka77
autor
29. mar 2017

@uherova76 fuha, no to netuším... My sme to riešili pred vyše 7 rokmi a možno sa medzitým aj niečo zmenilo. Ale dostať termín myslím netrvalo až tak dlho. Aj inseminacie boli časovo ok. My sme však čakali dosť dlho na termín ivf. Myslím, že v novembri sme boli na vyš. a najbližšie terminy na ivf boli na marec. Nakoniec to vyšlo tak, že deň predtým, ako mi volali, že nám poisťovňa schválila ivf, som zistila, že som tehotná 😉. Obe deti sa podarili spontánne..

oluska9
30. mar 2017

Ahojte vymenim #pregnyl 5000IU, # zarobeny menopur 600IU 525jednotiek a #diphereline 0,1mg 3 ampulky za hracku pre mojho 4 rocneho syna.

sosicka
30. mar 2017

Baby prosim vas ked mi vychadza prva konzultacia pred ivf na 8 dc, je ten cyklus uz strateny, ci sa este bude moct zacat stimulacia?

lussinda2
30. mar 2017

@sosicka ako myslis prvu konzultaciu? Ziadost mas uz schvalenu?

sosicka
30. mar 2017

@lussinda2 ano mam

lussinda2
30. mar 2017

@sosicka s koordinatorkou ste uz boli? Dlhy ci kratky protokol? Kratky zacina asi 2DC a dlhy priblizne 24DC

sosicka
30. mar 2017

@lussinda2 volala som do car, ze mam schvalenu ziadost a hned ma objednali k mojej dr aby mi nastavila stimulaciu

lussinda2
30. mar 2017

@sosicka ale ked mas kratky protokol a pises, ze budes mat 8DC v den kedy mas ist ku koordinatorke IVF, tak zacnes az dalsi mesiac ak dlhy to este stihas

sosicka
30. mar 2017

@lussinda2 este nemam nastaveny protokol... ale rozmyslam, ze budem odteraz uzivat bud progesteron alebo duphaston, aby som si cyklus predlzila.... myslis ze by to bol velky problem keby to tak urobim? Mam hranicne vysledky na imunlogii a potrebujem to posurit...to by som potom vedela byt aj 1.dc v den konzultacie

lussinda2
30. mar 2017

@sosicka neviem ci bude dobre si telo pred konzulkou a stimulkou rozhadzat hormonmi

sosicka
30. mar 2017

@lussinda2 zajtra rano behnem za mojou dr co s nou riesim aj c car a poradim sa s nou....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre