Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

uherova76
30. mar 2017

@katarinka77 ďakujem za info to muselo byť krásne

ouroboros
30. mar 2017

@yennn ty ako dnes? Nebola si na krv?

yennn
30. mar 2017

@ouroboros bola, zial negativne. Povedali ze ak by som nedostala do pondelka menzes, mam prist na kontrolny odber aby sa vylucil omyl vraj. Ak zacnem krvacat, vraj uz chodit nemusim. Je tam nula, takze nechcem si robit falosne nadeje, uz som to oplakala. Ale kazdopadne dakujem za opytanie, si zlata 😘 Ty si dufam ok 😉

ouroboros
30. mar 2017

@yennn och, to mi je veľmi ľúto. Poznám to dobre.... Snáď nabudúce to vyjde. Máte ešte mrazáčikov?

yennn
31. mar 2017

@ouroboros zial nemam, toto bol nas jediny pokus....
Ty sa ako citis? Dufam ze si ok 😉

ouroboros
31. mar 2017

@yennn ďakujem, u mňa to vyzerá v poriadku,ale hrozne sa bojím.este je príliš skoro sa tešiť. Budúci týždeň krv a možno po tom prvom uzv sa ukludnim trochu. Je to úplne iné, ako pri prirodzenom tehu, tam som nič neriešila...a ešte keď tu vidím, ako baby jedna za druhou, samý neúspech, celkom ma to desí...aký máš ty teraz plán? Skúsite Brno?

yennn
31. mar 2017

@ouroboros inac toto som si aj ja minule uvedomila, kolko neuspechu tu spinenie, tam krvacanie, inde negativne testy.
Ono je fajn chodit sem sa poradit, porozpravat, baby su tu super a vsetky savelmi tesime z // tej druhej. Ale musis sa odosobnit od tych smutnych pribehov, a mysliet v tejto chvili na seba co najviac 😘
Ja ked som bola prvykrat tehotna, tak sombola v sladkej nevedomosti bez mk, tusim som sa registrovala az niekde v zavere tehu, uz si nepamatam. Ale viem ze som nechcela bytv skupine spolocneho terminu porodu, lebo madeptali tie reci o tom ake bolo to ci ono vysetrenie,ktora kolko pribrala. Ked sa maly narodil, stala som sa typickou mk zavislackou, ale tiez som sa vyhybala skupine "novembrovky" - proste porovnavat si deti, kto co uz vie, ma vediet, este nevie....mi neprislo ok.
Tak sa sustred na seba, viem to cakanie je brutal. Ale treba sa opatrovat tehulka ❤😉 a uzivaj si jar - najtazsie uz mas snad za sebou 😉

ouroboros
31. mar 2017

@yennn ja už odtiaľto dúfam pomaly zmiznem 🙂 len pri tom čakaní na výsledky mi tu bolo ľahšie medzi babami, ktoré tomu rozumeli,lebo v realite to s nikým okrem môjho muža neriešim. Ešte snáď trochu povzbudím ďalšie čakateľky a idem ta het 🙂 a vy sa držte, nech ku krpcovi rýchlo pribudne súrodenec 😘

sosicka
1. apr 2017

Baby v GF davaju ake protokoly? Len kratky a dlhy?
Mne povedala dr nazov toho protokolu, nezapamatala som si ten zvlastny nazov, iba mi povedala ze zacinam stimulovat 2 dc a nie je to ani kratky ani dlhy....

mataa123
1. apr 2017

@sosicka soft a nativ je este 😀

sosicka
1. apr 2017

@mataa123 cize ja ked zacinam 2 dc mam kratky?

lussinda2
1. apr 2017

@sosicka od 2 DC je kratky protokol.

mataa123
1. apr 2017

@sosicka ja som zacinala 2 dc aj kratky a potom aj soft.

sosicka
2. apr 2017

Davali ste si niektora robiť PGS alebo PGD geneticke vysetrenie embrya?
Ak ano, vysetrenie a vklad prebieha v jednom ivf cykle? alebo sú tam nejaké dlhsie cakacie doby na to a je potrebné ket?

henika14
3. apr 2017

ahojte ako ste riešili ten súhlas s transferom rozmrazených embryii?lebo ja nemám doma muža je na služobke a hrozí že dôjde domov až koncom apríla...neviem čo mám robiť...

segab090
4. apr 2017

Mam otazocku tie ktore ste stimulovali nemali ste ako vedlajsi ucinok taku zblastnu chut v ustach? Neviem to presne identifikovat ale take je to zvlastne aj horke aj kysle proste neviem presne identifikovat chute kavy caju polievky proste nicoho. Podotykam tehotna nie som.

narciska3
4. apr 2017

@sosicka Ahoj, ak si dávaš robiť PGS alebo PGD, vklad máš až v ďalšom cykle, keď budú výsledky.

sosicka
4. apr 2017

@narciska3 ahoj, ale nevysetrene embryo si mozem dat vlozit nie? A to vysetrene by sme mali odlozene na ket, ak by et nevyslo.
Aj tak este stale uvazujě, ci to dat, alebo nie

narciska3
5. apr 2017

@sosicka Jasné, to áno.

henika14
5. apr 2017

ahojte nájde sa niekto kto by mal doma nevypísaný súhlas pred ketom???prosím prosím...

vycky
6. apr 2017

Ahoj @henika14, zavolaj im, nech Ti to poslú mailom. Urcite pomozu.

vycky
6. apr 2017

Ahojte baby, ja som tu nová. Práve mám dlhy protokol ale uz 10. den mám menstruáciu, slabú ale estes tále:(. Pichám: diphereline, puregon 300 IU, fraxiparín a dexamed na znízenie NK buniek. Neviete mi prosím poradit, som strasne nestastná z toho.:( Dakujem

ria294
6. apr 2017

@vycky skús si vytlačiť denne aspoň 4citrony do vody, zastavuje krvácanie, spinenie a neublíži to.

vycky
6. apr 2017

@ria294 dakujem Ti velmi pekne, idem domov a vyskusam. Aspon aby som uz odber vajícok mala za sebou:(. Mám 2 potraty sa sebou a laparoskópiu koli endometrióze. Uz by som velmi chcela aspon malé mrazáky🙂.

ria294
6. apr 2017

@vycky prajem ti veľa štastia ❤ aby všetko dopadlo podľa tvojich predstav. Tie citróny nešetri mne to poradila moja gyn, keď som špinila. Vtedy som hneď naraz vypila šťavu z troch citrónov 🤡

tatiana6
7. apr 2017

Baby prave som prisla z odsatia vody kvoli ohss, bolo mi hned lepsie, ale teraz mam pocit, ze ma brucho boli tak ako pred odsatim a tiez trochu krvacam.... Stretli ste sa s tym niektora? Dakujem

vycky
7. apr 2017

@ria294 citróny pomohli🙂🙂. Dakujem este raz🙂

ria294
7. apr 2017

@vycky za máličko 😉 Som rada, že pomohli 😘 Tak sa drž a prajem veľa štastia 😘

sosicka
10. apr 2017

Dnes som si bola po recepty a protokol.... dostala som zmluvu o zaplateni poplatku 120 eur... nejak som na to zabudla a odisla som z car bez toho aby som to zaplatila,... myslela som, ze to staci po opu, ake teraz citam v tej zmluve, ze pacientka uhradi sumu 120 eur po zaradeni do ivf cyklu.... co teraz? Mam to ist zajtra zaplatit ci staci na prvej kontrole?

mkatkam
10. apr 2017

@sosicka to je ten administratívny poplatok ze? Ja som to platila až keď som chodila na kontroly.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre