Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lilyianka
14. dec 2017

@vivinka105 nocnu koselu a papuce....
Hlasis sa na recepcii, muza zoberu dozadu na odber a teda na izbu kt.je v strede chodby

lilyianka
14. dec 2017

@vivinka105 * teba

vivinka105
14. dec 2017

@lilyianka ach dakujem krasne za odpoved 🙂

lucia262
15. dec 2017

Ahojte, neviete pls od kedy do kedy sviatkuju v GF v BA? Dakujem

vivinka105
15. dec 2017

Ahojte baby uz mam potom. Isla som posledna ako naschval. Mala som 35 vajicok 🙂 prekvapili ma aj s vysledkom spermiogramu. Rok sme zili v tom, ze je uplne zly, najhorsi, hrozny to bol prvotny dovod ivf. Ja mam aj pco. Dnes mi embryologicka povedala, ze nas spermiogram je na hranici normospermie 🙂)) skoro som odpadla. ET sa mi odklada z dovodu hyperstimulacie :-/ neviem sa dockat zajtrajsieho telefonatu 🙂

tobiaskababo
15. dec 2017

Brusnice po ET su v pohode , vsak? 🙂

jankaone
15. dec 2017

@vivinka105 ahoj, s akými liekmi si mala stimuláciu? Ja mam tiez PCO mala som 13 dňovú stimuláciu a mala som jedno nezrelé vajíčko.

vivinka105
15. dec 2017

@jankaone Ahoj Janka, takto ma mrzi. Samozrejme ani my nemame vsetko vyhrate. Z 20 vajicok, ktore mi "cistili" som mala 12 zrelych. Zvysnych 15 sme nechali este pre istotu nech dozreju. Stimulovala som do 14 dni. Zacala som Puregon 100j do 8 dna. Po Puregone Menopur, cetrotide polka ampulky. To je vsetko.

janazet29
16. dec 2017

baby viete mi poradit. ostali mi nejake lieky na predaj. podarilo sa mi otehotniet pred stimulaciou 😉 v lekarni som sa pytala, tam mi ich neodkupia. neviete, ci by ich odkupili na klinike? dakujem

tobiaskababo
16. dec 2017

aj mne ostali lieky ak by niekto potreboval DIPHERILINE stoji mi to tu zbytocne

tobiaskababo
16. dec 2017

Zajtra mam 7 den po ET a je aj den kedy by som mala dostat pri normalnom cykle na 28den ms .Ak sa embryjka uhniezdili uz ms ale nedostanem ze? Alebo ju teraz len progesteron blokuje a moze prist kedy kolvek? Ale to ze to nedostanem nemusi znamenat ani to ze sa to podarilo?

nimana
16. dec 2017

@tobiaskababo No neviem presne, ale keď som bola na prvom IVF a výsledok krvi ukázal negatívny výsledok, povedali mi, aby som prestala užívať lieky a ms sa do pár dní dostaví. Takže možno ju ten progesteróne tlmí...

nimana
16. dec 2017

@tobiaskababo skúšala si si z robiť test? Ja som spravila na piaty deň po a bol negatívny. Bolo to ešte asi skoro. Zajtra mám 8 deň a v utorok ráno krv. Tak si spravím asi až v utorok, nech viem, čo mám očakávať.

lilyianka
16. dec 2017

@tobiaskababo mne prisla ms este predtym ako som sla na krv tak som vedela, ze to nevyslo (to bol druhy pokus)
A pri poslednom sa mi ms spustila hned na druhy den ako som vysadila lieky
Podotykam, ze pri oboch razoch som uzivala progesterone a jednalo sa o KET
Prvykrat (ET) som mala utrogestan a ms prisla cca za 2-3 dni od vysadenia

tobiaskababo
16. dec 2017

@nimana na krv idem 25.12. Tak si spravim test 24.12. Ak bude + dam ho do krabicky a sup pod stromcek pre rodinu 😍 ja mam oba 6den dnes tak je zbytocne testovat ... citim sa straaasne dobre ziadne bolesti ani pocit na ms...a ako sa mate vy? V brusku 🤰

tobiaskababo
16. dec 2017

@lilyianka hm..asi u kazdej inak 💃 ako sa mame? ❤

nimana
18. dec 2017

@tobiaskababo ahoj, dnes deviaty deň. Spravila som si test, opäť negatívny, tak už sa vnútorne pripravujem na takúto zajtrajšiu správu, akú mi asi po odbere krvi oznámia😢 Časť vo mne ešte dúfa v zázrak, tak uvidíme...

kufea
18. dec 2017

@nimana nezúfaj, ešte je to skoro a testy nie sú také citlivé. Z krvi je to predsa len presnejšie.

tobiaskababo
18. dec 2017

@nimana ja som 8den a ani o teste neuvazujem...myslim ze je velmi skoro...nepripravuj nakoniec to dopadne pozitivne . Ms som este nedostala 👏

zuzulkamr
18. dec 2017

Ahojte, ja som dnes absolvovala vstupné vyšetrenia, idem ešte na krv..... tak dúfam, že konečne naše dvojročné snaženie prinesie výsledok v podobe nášho babätka č. 2
Držím nám všetkym palce.

adulik333
18. dec 2017

Ahojte, ja som dnes 3. deň po KET, ale nič zvlástne nepociťujem. Keď som bola po IVF na ET, tak o dva dni som cítila silné bodanie v podbrušku, kedy sa uhniezdilo embryo, takže teraz už máme doma jedno, ktoré nám pobehuje po byte a nechce ani za svet spať. Dala som si vložiť iba 1. Mali ste niektorá podobnú skúsenosť, že po ET ste cítili uhniezdenie a po KET nie?

Pre kočky, ktoré čakáte prvýkrát na výsledky... Ja som pri prvom mala už na 7. deň ducha na tehu teste.

tobiaskababo
18. dec 2017

@adulik333 ahoj ja som este to pichnutie necitila a necitim vobec nic a to som 8den po Et.Iba prvy den ale to sa uhniezdit hned nemohlo...

adulik333
18. dec 2017

Mne vkladali blastocystu po predĺženej kultivácii a tá by sa mala uhniezdniť do 48 hodín.

tobiaskababo
19. dec 2017

Baby test som si nerobila a rano mam krvicku povedia mi ci som ☺ o 14 budu volat

djera
19. dec 2017

@tobiaskababo nie nahodou ti más zavolat? A uz vies nieco? 😊😊

nimana
19. dec 2017

Držím palce všetkým, ktoré ešte čakajú, nech sa dozvedia tú krásnu správu. Mne to nevyšlo. Ani jedno embryo sa neujalo. Žiaľ je to tak. Ani druhé IVF nevyšlo, ale možno sa stane zázrak a možno dáme to tretie.

lmt
19. dec 2017

@nimana ☹sledovala som ako dopadneš, mrzí ma že to ani tebe nevyšlo.

nimana
19. dec 2017

@lmt ďakujem. Aj už rozmýšľate, čo ďalej? Môj muž chce podstúpiť hormonálnu liečbu a ešte jeden pokus by sme skúsili.

tobiaskababo
19. dec 2017

@djera vzdy volaju oni mne do 14h .Nie nerobila som ani test a zajtra mi beru krv tak sa neham prekvapit

tobiaskababo
19. dec 2017

@nimana skoda mrzi ma to .Si pozitivny clovek to sa mi paci 🙂 ako si sa inak citila cely ten cas ? Lebo ja okrem toho ze nedodla ms necitim nic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre