Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lilyianka
26. dec 2017

@marttina33 na krv sa chodi medzi 7:30-8:30 a volas po 14tej v ten den

tobiaskababo
27. dec 2017

Ma niekto zaujem o diphereline ? Za postovne zajtra idem posielat tak nech to mam naraz 🙂

adulik333
29. dec 2017

Tak nám to tiež nevyšlo. Máme ešte 2 zmrazené embryá. Neviem, kedy to skúsime opäť. Je to naša posledná šanca, potom už IVF podstupovať nebudeme. Kedy Vám odporúčali ďalší KET po nevydarenom pokuse?

lilyianka
29. dec 2017

@adulik333 ja som si dala jeden cyklus pokoj a na dalsi sme isli na KET..

adulik333
1. jan 2018

Ahojte, chcela by som sa spýtať, po akom čase od vysadenia progesteronu ste dostali menzes? Ja som dnes 4. den po vysadení a stále nič, ani len náznak, ani pobolievanie bruška, nič.

Všetkým želám šťastný a úspešný nový rok! 🙂

lilyianka
1. jan 2018

@adulik333 1x 2 dni po vysadeni
2x este pred vysadenim a odberom krvi
3x na druhy den od vysadenia

adulik333
1. jan 2018

Tak teraz neviem, keby som nebrala progesterón, menzes by som dostala už dávno. Iba vďaka nemu som nekrvácala. Ale testy na hCG vraj boli negatívne. Po tej informácii som si hneď urobila silnú kávu a včera som vypila pohár vína. Myslíte, že by to ešte mohol spôsobovať ten progesterón?

janulka_1
1. jan 2018

Ahojte, ake vysetrenia ste absolvovali po 2 neuspesnych vkladoch?

mimiqa
1. jan 2018

@janulka_1 skus hematoligiu a reproimuno....drzim palce 😉

mimiqa
1. jan 2018

@adulik333 jeden cyklus vynechaj a dalsi skus....dajake vitaminy zatial ber....

nivea93
1. jan 2018

Baby tak zajtra teda ideme do gyn fiv v Žiline som nervózna, ale teším sa

lilyianka
1. jan 2018

@janulka_1 hematologiu a reprodukcnu imunologiu....po 2 neuspesnych vkladoch

janulka_1
1. jan 2018

@mimiqa
@lilyianka dakujem, a posielaju z car ci na vlastnu ziadost?

lilyianka
1. jan 2018

@janulka_1 v car ti zoberu krv a daju na tieto testy...platis 50eur a cakas 5 tyzdnov ns vysledky...ak nieco vyjde horsie poslu ta konkretne na imuno alebo hemato a budu ta riesit tam...ked budes mat vyskedky zlepsene mozes znova podstupit vklad

segab090
1. jan 2018

@nivea93 urcite budes spokojna super personal perfektny lekar. My sme si na druhy pokus odniesli odtiaľ dvojicky. Momentálne som v 17tt. 😉 z našej strany max. Spokojnost

segab090
1. jan 2018

@janulka_1 mna z centra nikto neposlal na vysetrenia som sla na vlastnú ziadost. Moj gynekolog mi dal vymenne listky na hematku a na reproimuno.

moooonca
2. jan 2018

Prosim vas kolko stal KET v gyn-fiv ? Dnes mi volali ze pri dalsom vklade mi zvysia progesteron a budem pichat aj dake injekcie . mali ste to ?

lilyianka
2. jan 2018

@moooonca mna KET bez PK vysiel 170€... PK stoji tusim 190€
Pichat si budes predpokladam Fraxiparine a s progesteronom by ta to malo vyjst okolo 30eur...a este budes uzivat estrimax

janulka_1
2. jan 2018

@segab090 a do akeho centra chodis? Gynfiv ba, nr? Buduci tyzden idem na konzultaciu po neuspesnom ket tak nech viem co a kam sa popripade "poslat"

moooonca
2. jan 2018

@lilyianka pk je predlzena kul ze ? Vsak to sme mali pri IVF som myslela ze potom sa to uz nerobi. Ty si to davala

lilyianka
2. jan 2018

@moooonca mne zamrazili embrya hned ako sa zacali vyvijat, cize v prvy den....4 mi dali na PK pred vkladom....no a ked som isla na 1KET tak som si dala PK a pri druhom KET mi to neodporucali a vlozili mi ich hned na dalsi den od rozmrazenia

moooonca
2. jan 2018

@lilyianka aha no ja som mala 3blasto. 2 sme vlozili a jedno mrazili.no uvidim teda co povedia

lilyianka
2. jan 2018

@moooonca ja myslim, ze ked ma niekto viac vajicok zmrazia hned a ked niekto menej tak daju na PK a zmrazia potom....nuz ale ja som mala 16 zrelych a aj tak nic z toho

segab090
2. jan 2018

@janulka_1 my sme chodili do ZA

janulka_1
2. jan 2018

@segab090 ale ako vidim tak sa podarilo tehu 😍 Gratulujem

mom311
2. jan 2018

@moooonca ak mrazili uz blastocystu,tak ta uz na PK nepojde

segab090
2. jan 2018

@janulka_1 ano podarilo sa na druhy pokus. Druhe ivf bolo úspešné klop klop klop 😉 ale po prvom neuspesnom som si vybavila hematku a,reproimuno tam ma preliecili a vyslo to. Nechcela som ísť na dalsi pokus bez tychto vysetreni a vyhadzovat peniaze von oknom. Drzim palce 😉

janulka_1
2. jan 2018

@segab090 a aj ti zistili problem? Ja mam endometriozu, pco a v lete mi zistili stitnu (zo vsrtkych tych hormonou mi zblbla a uz s nedostala do poriadku tak beriem lieky)

segab090
2. jan 2018

@janulka_1 ano ja som mala zvysene cytokiny a NK bunky. Nasadili liečbu a vyslo to. 😉

lilyianka
2. jan 2018

@segab090 a co ti zistili ns hemato a reproimuno? Mna tam tiez poslali, preliecili a napriek tomu sa nepodarilo....bolo to moje 1ivf, ale dalsie sa uz konat aj tak nebude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre