Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lilyianka
2. jan 2018

@segab090 prave citam...aj ja som mala zvysene cytokiny..po mesiaci liecby boli vysledky ok, ale ku vkladu sme sa kvoli letu a dovolenkam dostali az po polroku....vysledky boli vzdy dobre

segab090
2. jan 2018

@lilyianka preco sa uz dalsie konat nebude? Kvoli comu? Tak ako som pisala vyssie na reproimuno boli zvysene cytokiny a NK bunky liecila som sa medrolom a pred a po vklade mi dali infuzku intralipidov. A na hematke som.mala nejake hraničné hodnoty nic strasne ale aj tak mi predpísali fraxiparin ktory si budem pichať do konca tehu.

nivea93
2. jan 2018

Baby tak my sme dnes boli gyn fiv Žilina a super. Naozaj veľmi milí personál aj lekárka. Spermiogram ma muž ukážkový moja maternica aj vaječníky tiež vyzerali veľmi dobre. Brali mi ster a krv. Z tej krvi mi vyšetria celý hormonálny profil? Dobre som pochopila? Plus na s musím objednať na genetickú. Som zvedavá ako to dopadne cele😊

lilyianka
2. jan 2018

@segab090 rozhodli sme sa, ze do druheho ivf uz nepojdeme....som dost nestastna z toho co so mnou porobil Medrol....rozhodnutie bolo spolocne, prisla som s tym ja a muz suhlasil...takze uvidime co s nami bude

Tiez som brala Medrol a pichala Fraxiparine

janulka_1
2. jan 2018

@lilyianka preco ak sa smiem spytat? Ja mam 2 vklady za sebou, neuspesne a este mame 1 mrazacika

lilyianka
2. jan 2018

@janulka_1 ja mam za sebou 3 neuspesne vklady z 1ivf....jednoducho sme sa tak rozhodli...uz pred poslednym vkladom som bola z toho celeho kolotoca unavena...stale dokola hemato, imuno, GF v Ba...a kazdu chvilku....
Dalsia vec...uz neviem co viac by mi mohli pomoct...nepodarilo sa to ani ked som brala medrol a fraxiparine....
A po Medrole som pribrala a dalsie ine vedl.ucinky...naposledy som si vsimla, ze nakolko sa mi prsia zrazu zvacsili o 12cm tak mam na nich riadne cervene strie

janulka_1
2. jan 2018

@lilyianka to ma velmi mrzi 😔 Je to strasne cim si zeny musia prejst aby dosiahli vytuzeny dar. Aj tak druim palce aby ste raz dostali ten najkrajsi dar

lilyianka
2. jan 2018

@janulka_1 dakujem ti, dufam, ze sa raz dockame 🤗

kufea
2. jan 2018

Nás čakajú prvé výsledky budúci týždeň. Ak dopadnú dobre, hneď posielajú na IUI? Máte skúsenosti, či na vaše požiadanie spravili nejaké vyšetrenie, ktoré sa napríklad robí až po prvom neúspešnom vklade a vy ste ho chceli ešte pred akýmkoľvek zákrokom? Chodíme do BA. Ďakujem

nivea93
3. jan 2018

Dievčatá tie ktoré ste chodili do gyn fiv Žilina kam ste sa objednali na genetiku? Máme sa objednať len poraďte kam tie co mate skúsenosti

barborital00
3. jan 2018

Aké máte skúsenosti s Gyn Fiv Žilina s Dr.Galom???

nivea93
3. jan 2018

@barborital00 mňa síce vyšetrovala iná lekárka ale kolegyňa bola konkrétne u neho a chválila si ze veľký odborník milý človek. Ale celkovo mne osobne sa tam celý kolektív pacil😉

barborital00
3. jan 2018

@nivea93 termín na konzultáciu koľko trval? Dĺžka čakania myslím

nivea93
3. jan 2018

@barborital00 nie dlho dá sa dohodnúť cca tak týždeň ak majú volne tak aj skôr. Skus si zavolať milý sú tak ja som sa aj dávala preobjednať a v pohode

segab090
3. jan 2018

@barborital00 za mna max odbornik na svojom mieste proste jednotka. Budes spokojna 😉

vivinka105
3. jan 2018

Ahojte baby, prosim Vas, chcela by som sa opytat ako prebieha priprava na prvy KET. Dakujem krasne 🙂

lilyianka
3. jan 2018

@vivinka105 v 1dc zacinas uzivat estrimax, na 10-14dc kontrola a tam ti povedia kedy bude KET prip.ti povedia ci pridat uzivanie dalsich liekov

vivinka105
3. jan 2018

@lilyianka dakujem 🙂 uz sa neviem dockat

sofia1
5. jan 2018

@vivinka105
@vivinka105 ja som mala 39 a 28 sa oplodnilo a 1 leží v postielke a odfukuje😊

kufea
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oliva001
6. jan 2018

Dievčatá, predstavujem Vám našu krásnu Olíviu, ku ktorej nám dopomohli v gynfive. Narodila sa 2.1.2018

jankaone
6. jan 2018

@oliva001 gratulujem je krásna ❤️

nimana
6. jan 2018

@oliva001 Nádherné dievčatko 😊 Prajem veľa zdravíčka a tebe skóre zotavenie.

adulik333
7. jan 2018

@oliva001 gratulujem, krásna princezná

boba82
7. jan 2018

ahojte dievčatá, chcem sa objednat do gin-fiv na konzultaciu, len chcem este poprosit o info...isiel s vami hned partner, je mozne mu hned urobit spermiogram( u neho sa zmenil zdrav stav, mame uz jedno dieta, ale od vtedy mu bribudlo ochorenie, na ktore berie denne lieky) zaroven, ta konzultacia je bezlplatna? robili vam hned aj nejake vysetrenia? dakujem za info😉

kufea
7. jan 2018

@boba82 konzultácia je bezplatná. Musel byť aj prítomný partner. Mňa hneď vyšetrili, krv zobrali a stery. Na spermiogram sa objednáva a platí sa zaň.

boba82
7. jan 2018

@kufea dakujem za info...som len chcela, ci ti mozme spojit hned s prvou navstevou....

kufea
7. jan 2018

@boba82 a ešte si prines výsledky od gynekológa, ak si sa na niečo liečila alebo ti už robil nejaké testy. I muž (urológ, venerológ, predchádzajúce výsledky spermiogramu). Ak aj nedonesieš, musíš ich priniesť na ďalšie stretnutie. Čo mňa zaskočilo, otázky týkajúce sa na čo umreli starí rodičia a akymi chorobami trpia rodičia.

boba82
7. jan 2018

@kufea s tymi otazkami som sa uz vela krat stretla...aj teraz na hematolog...tak dakujem za rady😉

lilyianka
7. jan 2018

@boba82 na speemiogram sa nemusis objednat, muzovi robili spg hned a vysledky mal o necelu hodinu a plati sa 15eur...ale doktorka rozhodla, ze chce novy spg hned..samozrejme musi mat predtym abstinenciu 4dni, co my sme vtedy mali

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre