Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskak22
4. mar 2018

@lilyianka ďakujem 🙂 26 som bola, ale už chápem 🙂 neviem sa dočkať výsledkov 🙂

leelloo
4. mar 2018

@nivea93 mne zistili na hemato trombofilne stavy, začala som brat anopyrin a hneď v ten mesiac som otehotnela prirodzene, v GF mi tvrdili, že nepotrebujem vyšetrenie hematologie. Moja hematologicka tvrdí, ze ma veľa pacientok po ivf, ktoré otehotneli prirodzene po nasadení liekov na riedenie krvi, aj keď veľa lekárov sa s tým nestotožňuje. Veľa šťastia 🙂

nivea93
4. mar 2018

@leelloo presne ako ty píšeš to mala aj moja kolegyňa. Teraz je stastne tehotná. A ja verím ze to už bude tiež dobre takže my sme tiež už skúsili. Véd ako ma byt tak bude 🤗 a potom si už mala pochodov tehotenstvo?

sisa393
4. mar 2018

Ahojte . Podstupujem 2.ivf 2.3.2018 som mala odber vajicok , už od včera ma neuveriteľne bolia prsia a mám pocit akoby som mala dostať mrsku,prvýkrát som to nemala ,prosím o info či ste to niektorá mala alebo radšej volať na kliniku ... zajtra mám ísť na vklad ... Dakujem :/

lilyianka
4. mar 2018

@sisa393 nemyslim, ze kvoli bolesti prs by ti neurobili vklad...ale pre istotu im to spomen

lilyianka
4. mar 2018

@miskak22 tak drzim palce, nech ti to dobre dopadne a daj vediet ako si dopadla ✊☺

marttina30
4. mar 2018

@sisa393 to mozu byt aj hormonalne zmeny..to ze si si pichala injekcie, potom si prestala, odobrali vajicka...vsetko to su pre telo velke a nahle zmeny.Zajtra im to spomen, ale hlavne sa nestresuj.drzim palce

katusikkk
4. mar 2018

@sisa393
Ja som bola na odber tiez 2.3.
Vklad mam mat az v stredu.Na treti den som nechcela.
Bolesti mam tiez take ako pises a pritom sestricka mi povedala,ze v sobotu rano ani nebudem vediet,ze mi vyberali.Zajtra volam do centra 🤔

miskak22
4. mar 2018

@lilyianka dakujem 🙂 dám vedieť určite 🙂

sisa393
4. mar 2018

@katusikkk ja im to spomeniem zajtra určite ,lebo prvýkrát som to vôbec nemala , a každou minútou mám pocit že príde mrcha ... takze som taká všelijaká , áni ja som nechcela vklad na 3 deň ale mám len dve vajka tak mi PK neodporucovali ... tak uvidíme , v každom prípade aj tebe držím palčeky 🙂

sisa393
4. mar 2018

@marttina30 áno prikladám to k tomu ,len je to veľmi zvláštne ,tak snáď bude zajtra všetko Ok určite im to spomeniem . Dakujem pekne 🙂

katusikkk
4. mar 2018

@sisa393
Ja tiez mam len dve,ale povedala som ,ze nechcem na treti.Tam je velmi mala sanca .Drzim aj tebe silno palce a daj vefiet ako si dopadla 🙏

leelloo
4. mar 2018

@nivea93 áno, potom už išlo všetko hladko, ale až do konca šestonedelia som pichala aj clexane. Veľa doktorov ešte neverí, že hematologia je dôležitá aj pri otehotnení, nielen pri potratoch. Ja som sa nedala odbiť a teraz mám doma skoro 4-mesačnú certicu 🙂 netreba to vzdávať, viera v úspech je dôležitá, aj keď viem aké je to niekedy ťažké. Držím palce 😊

nivea93
4. mar 2018

@leelloo ďakujem povzbudila si ma veľmi. Práveže moja gynekologicka hneď bola nadšená že ona si presne túto dg aj myslela a ze teraz to už pôjde q že za mesiac dva ma čaká q že hneď dúfa že budeme aj knižku vypisovat😂 zlata akože hneď mi spravila deň 😊 som ešte zvedavá co nám na to povedia v gyn five

leelloo
4. mar 2018

@nivea93 na to čo ti povedia v GF sa vy... 🙂 ja som odtiaľ kvôli tomu, ale aj ďalším veciam, odišla. 2x mi odmietli dať výmenný lístok na hemato, tak som si ho zohnala inde. Super, že tvoja gyn ta tak povzbudila, snáď bude mat pravdu a o chvíľu ti bude vypisovať knižku 😉👍

nivea93
4. mar 2018

@leelloo ďakujem za rady som rada ze si s niečím podobným do bojovala hneď mam väčšiu nadej😊

leelloo
4. mar 2018

@nivea93 rada som pomohla, drž sa 😊

sisa393
6. mar 2018

@katusikkk no ahoj všetko som im povedala , ale mám pocity atd ,tvrdia že je to hormonálna zmena ak keď prvý krát som to nemala ,ale dodali že je veľká šanca na to že keď vysadím progesteron dostanem hneď mrchu ...čiže som sa nedozvedela teoreticky nič ,každé ráno mám pocit že už to prišlo nakoľko bolesti sú riadne ,na kliniku zatiaľ nevolám ,som deň po vklade dvoch 8bunkovych vajok tak uvidíme ... Snáď všetko bude ok 🙂

katusikkk
6. mar 2018

@sisa393
Ja som bola v mojom centre s tym,ze mam bolesti a pozrel,ze vsetko je ok,len ze sa to asi horsie hoji.Vcera ma to este bolelo a dnes je uz lepsie.
Na vklad idem az zajtra ,tak dufam ze budu do zajtra krasne.
Tak tebe sa uz pomaly zabyvali 🙂

sisa393
6. mar 2018

@katusikkk tak ti držím moc palce aby bolo všetko Ok a snáď aj vajka budú Ok 🙂 .. Fuh no tak ja dufam že sa zabývali ,ja im stále hovorím že lepší dom nenájdu 🙂))

lilyianka
8. mar 2018

@miskak22 ahoj, tak ako si dopadla? Mozem gratulovat? ✊

miskak22
8. mar 2018

@lilyianka bohužiaľ nie :( mame mrazacikov a už mám aj termín kontroly, tak pôjdeme na druhý pokus hneď ako to bude možné. Pevne verím, že druhý pokus bude úspešný 🙂 po pocitoch sklamania som opäť odhodlaná myslieť pozitívne 🙂

lilyianka
8. mar 2018

@miskak22 to je mi luto....a drzim palce, aby to vyslo dalsikrat 👍

katarina372
9. mar 2018

@nivea93 a ten hor.profil to kde si davas robit?ake testy.myslís?nijake mi nerobili ak myslíš po potrate..len z gyn fivu mi dali vymenny k hemato

nivea93
9. mar 2018

@katarina372 mne v gyn fiv brali krv aj ze z toho tén hormonálny profil q neviem co všetko plus stery z pošvy a spermiogram

katarina372
9. mar 2018

@nivea93 aha to aj mne..a teda lieky na krv ti pomohli prirodzene pocat?spermiogram mal muz bezchybny?u nas nie je najlepši

miskak22
9. mar 2018

@lilyianka ďakujem 🙂 a pevne verím aj jaaaa 🙂

nivea93
9. mar 2018

@katarina372 spermiogram bol v norme. A ešte neviem lieky beriem len týždeň ale to nie je na pomoc s počatím to sú lieky na riedenie krvi mam ju hustú tým pádom plod nie je dostatočne výživový nevyvyja sa ako by mal a potom nastáva potrat. Takže verím ze teraz keď už s a nám podarí do nosím. Tak potom aj tebe budú z tej krvi robiť hormonálny profil atď keď ti ju brali

avi24
10. mar 2018

Luveris, 4 balenia (DS: 4/2018), BA, TT. Info do posty. Drzim Vam vsetkym palce

boba82
14. mar 2018

ahojte dievčatá, navstevujem gyn fiv tak sa chcem opytat, nakolko prace zacinam so stimulaciou pred iui, a zabudla som sa dr. spytat ci mozem uzivat popri clost atd. zodac, kedze prave mi zacina aj senna nadcha. Ak tam zavolam, je mozne to s niekym konzultovat? chodim k dr. stenovej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre