Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sevcikovaanna
26. sep 2018

Mala tu niektora dlhy protokol? Pomohol vam k dietatku

19940711
26. sep 2018

Ahojte, prosim vas je tu niekto kto uz absolvovala geneticke vysetrenie z krvy? A ze kolko to stoji v GynFive-e? Ci treba ist predtym aj na konzultaciu?

endzel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
endzel
27. sep 2018

@19940711 Ahoj, ake testy myslis? Tvoje a partnerove alebo geneticky testy babatka?

19940711
27. sep 2018

@endzel moje a partnerove 😊

endzel
28. sep 2018

@19940711 tak to sme my neriesili, ale zavolaj si na recepciu a povedia Ti. Skor si ale myslim, ze to bude chciet konzultaciu vopred.

veronka88
30. sep 2018

Ahojte, zostal mi Menopur 600. Nema niekto zaujem? vierissima@gmail.com

kacenka1112
1. okt 2018

Ahojte ak by niekto potreboval, ostal mi nepoužitý Cetrotide 0,25 (7 injekcii s práškom), ex. 10/2018, cena:15 eur

77nina
1. okt 2018

Chcela by som sa podelit o skusenost s Gyn - Fiv. Ide im len o peniaze a zaplnenie postele, nie o pacienta. Absolvovala som u nich IVF. Vybrali mi nezrele vajicko, teda ich chyba, zaplatila som nehorazne peniaze / ako samoplatca celeho zakroku/ a navyse som prisla na to, ze mi mali vratit peniaze za ET, pretoze ten sa nezrealizoval. Myslite, ze to niekoho v tej ich "seroznej" spolocnosti napadlo? Vobec! Cusali ako vsi pod chrastou, len aby si to nikto nevsimol, ved 270€ k dobru no nie? A to mozem prehlasit, ze nie som jedina ktorej sa to stalo. Od sluzieb Gyn Fiv radsej co najdalej a pokial ste samoplatcami vrelo odporucam Brno. Uplne iny pristup, ludsky. Nevyplnate kopu zmluv, papierov a inych hluposti. Pridete jeden dotaznik, vypocuju si Vas, vobec netlacia do IVF a zbytocneho pichania hordou hormonov. Neriadia sa heslom za malo penazi malo muziky ako nam povedal Harbulak!

luciam11
1. okt 2018

@77nina ahojky mrzi ma ze si mala takuto skusenost, no ak môžem niečo povedať, tak pri odbere nevedia, či je vajičko zrele alebo nie, oni to zistia, až ked ho odoberu a očistia. Chodim do gyn fiv a nikoho si nezastavam, no ked mi museli zrusit et, lekarka mi pri nasledujúcom ket povedala, že za vklad neplatim, pretože som si ho zaplatila pri odbere a takto by som si platila 190eur 2x. Mrzi ma, že sa ti to nepodarilo 😞

77nina
1. okt 2018

@luciam11 😃 myslim si, ze to velmi dobre vedeli, ze vajicko nebude v takom case este zrele. Nezavisle mi to potvrdil iny lekar, ze ho odoberali podla jeho nazoru moc skoro a nemohlo byt este zrele. To ale riesit uz radsej nebudem. Nemusi ta nic mrziet, otehotnela som 3 mesiace po tomto ich zakroku a vies čo? Úplne spontánne. Teraz uz cakam na posledne dni do porodu.😃 Aj to poukazuje na ich akoze "odbornost". Vobec neriesia priciny len natlacia ludi do toho, aby absolvovali a zacvakali úkony.

normab
1. okt 2018

Ako niekedy o tychto prihodach z gyn fivu pochybujem, nic v zlom.. nezavisly lekar ta sucasne sledoval s lekarom z gyn fivu?? A stimulka ti pomohla aj k tomu "spontannemu", nie si prva ani posledna..
@luciam11 presne ani ja nezastavam, ale tieto utocne a vysmesne komentare tu nikomu nepomozu..

77nina
1. okt 2018

@normab nesledoval ma sucasne iny lekar. Jednoducho som bola po tomto zazitku z gf v inom zariadeni, kde to len tak mimochodom doktor na zaklade podkladov z gf skonstatoval. Nikomu nevnucujem co sa tyka gf nic, len som poukazala na moju zlu skusenost.

vivinka105
1. okt 2018

@77nina ja som tiež chodila do GF, minula kopu peňazí KET bol úspešný ale bohužiaľ som potratila. Áno je to biznis bohužiaľ, ale ja som následne o 3 mesiace tiež spontánne otehotnela a serem na celých 2000€ ktoré sme do toho investovali, ale tá “liečba” asi nejaké pozitíva má keďže nie som taký prípad prvý ani posledný. Som neskutocne vďačná a šťastná a neľutujem ani jednu minútu ani jediný km, ktorý som venovala tomuto procesu a samozrejme neľutujem ani jeden cent ktorý sme do toho vrazili. Niekedy treba troska pokory, ešte aj vtedy keď si dostala taký krásny dar a zázrak ako spontánne tehotenstvo a popriať veľa síl iným ☺️

19lilly
1. okt 2018

@vivinka105 jeej ty si tiez tehotna? gratulujem my sme si pisali v skupine s temou ket ja uz ani neviem ktora to bola a tiez bol ket uspesny ale potratila som v tom istom case ako ty a tiez sa mi potom zadarilo otehotniet prirodzene ani neviem ako a uz som 23 tt 🙂

luciam11
2. okt 2018

@vivinka105 gratulujeeem k tehotenstvu 🙂 krasne si to napisala, tiež to tak citim, ku mne sa nikto nechoval skaredo naozaj, lekarka bola vzdy priama, mozno to niekomu nevyhovuje, neviem...nesudim, ani neobhajujem, kazdy ma moznost sa rozhodnut a ja som sa rozhodla podla svojho uvazenia, tazko povedat kazda sme ina, ja som mala 22 vajičok a aj to mi nevedeli povedat presne, kolko som ich mala predtym, pretoze mi zacali praskat predcasne, este pred odberom a pichala som si pregnyl tak isto ako ine dievcata...ako hovorim kazda sme ina a tazko sudit z jedneho pokusu...

vivinka105
2. okt 2018

@19lilly wau 🤗🤗🤗tak to je úžasne normálne mám zimomriavky veľmi gratulujem my sme v 17 tt ❤️❤️❤️😘

monika_nm
2. okt 2018

@normab No inak nam tiez odporučili gynfive a najprv super,ale postupne to bola hroza,len tlačili co vsetko treba,podľa čísiel to tam vtedy bolo ako ovečky,potom ma tam sestricka presvedčila,ze sa inak volám na krvi,bola tam.baba s rovnakým priezviskom si splietla karty,no a najhorsie po tom bolo,že tam ma taky mlady dr.,že uz som mala byt po ivf a nie iui,keď mám vybratý vajecnik,to som.ako tela pozerala a ja som mala iba slepej vybratý,aj ked bola komplikovanejšie operácia,moj tym.len kukal,že on vidi oba na so no,tak to bolo aj mňa vela a odišla som a viem,ze vela bab odišli a potom mi este volali,že kedy prídem a som povedala,že som išla do iného centra kde som veľmi spokojná,ze vsak to sa nerobi.takze to moj zážitok a isla som tam na odporucanie a bola som.sklamana,jediná dr. Tam bola taká zlatá dr.Sternova a este mi vadilo,že kazdu kontrolu iny dr.to v tom.druhom centre stale tu moju dr.co som si vybrala

dasaa
2. okt 2018

Ahojte baby neviem ci to tu môže byť ak nie tak vymažem.Predam 2 balenia vytaminov pre tehulky. Jedno balenie je do 10.2020 a druhe 11.2019. Je to od 13tyzdna

19lilly
2. okt 2018

@vivinka105 dakujem 🙂 juj taka som rada ze aj tebe sa zadarilo 🙂

vivinka105
2. okt 2018

@luciam11 my sme mali tiež veľa vajíčok, niektoré boli pekne zrelé, niektoré nedozreté nekvalitne, vajíčka dozrievajú postupne, preto možno tá nerovnomernosť 😏

luciam11
2. okt 2018

@monika_nm ja chodim pani doktorke Stenovej

luciam11
2. okt 2018

@vivinka105 ano presne ako hovoris, preto nie je možne urcit ako je zrele, nakoľko folikul kludne môže byt aj prazdny...

normab
2. okt 2018

@monika_nm ano chapem, chyby sa stavaju vsade..dufam, ze sa v novom centre zadari, ak sa uz nie 😉

monika_nm
2. okt 2018

@normab Už sa stalo,toto bolo par rokov dozadu,uz mame z nového centra 1.5 ročného chlapceka,bez IVF a so super prístupom voci gynfive,ja uz som nechcela ísť nikam po tom zážitku,ale moj muzik ma ukecal a dobre sme spravili.Lebo tuzba po.mimi je niekedy silnejšia ako čokoľvek na svete.My sme uz mali jedno ale tuzili sme po druhom ,nakoniec sa podarilo a mame medzi deťmi rozdiel skoro 11 rokov ale velmi sa tesime a byt mladšia tak idem znovu do toho

normab
2. okt 2018

@monika_nm presne treba vyskusat vsetko, co sa da ❤

cassie2323
2. okt 2018

Ahojte...Aj my plánujeme ísť do Gynfiv...uz tri roky sa nám nedarí otehotnieť, tak nám to odporučila aj moja gynekologička. Minulý mesiac sme sa vzali a tak sme sa rozhodli, že do konca roka už nič nebudeme siliť a ak sa nezadarí, tak v januári už budeme riešiť nejaké vyšetrenia.
Niečo sme si už na nete pozerali, ale aj tak stále nevieme, čo nás čaká, to uvidíme až v januári... Dúfam, že sa čoskoro budeme aj my tešiť na malý uzlík... 🙂

butterfly333
2. okt 2018

@cassie2323 my sme boli v piatok v centre gyn five v Nitre tento mesiac ideme na iui tak snáď sa to podarí

cassie2323
6. okt 2018

@butterfly333 držím silno palce.. 🙂

butterfly333
6. okt 2018

@cassie2323 ďakujem veľmi pekne no snáď sa to podarí aj keď tu niektoré pisali že sa im prvé iui nepodarilo. No tak keď sa nepodarí prvé skúsime aj druhé.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre