Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ajinka23
7. feb 2019

Čím viac čítam ten môj protokol tak som z toho jeleň a to som si myslela že tam tomu rozumiem. Mám si od 3 dňa pichať Bemfora 300iu 5x a potom som pochopila že znížiť na 225iu. A teraz keď na tým rozmýšlam tak nieviem čí si nemám pichnúť aj 300 a 225 naraz od 3 dňa. Už bláznim 🙂

ajinka23
7. feb 2019

oprava Bemfola nie Bemfora

endzel
7. feb 2019

Naraz urcite nie. Ak nevies ako volaj do centra.

janan82
7. feb 2019

@ajinka23 to by si mala dost vysoku davku. Ale ako pise endzel, radsej volaj do centra.

mom311
7. feb 2019

@ajinka23 mozes ist na prvu injekciu do centra a budes vediet a aj sa opytas na to co ti vypadlo. Ja som to tak urobila. Na prvu som isla tam,aby som vedela ako a kolko a kedy prist na kontrolu a potom som si uz sama doma pichala.

ahanicka
8. feb 2019

ahojte baby, mam na predaj 1 x Gonal 600 U (exp. 10/2019) a 2 x Luveris (11/2019) a darujem 2 x flasticky diphereline (11/2019) a 28+14 ks tabletiek estrimaxu (7/2021). vsetko skladovane tak, ako ma byt. v pripade zaujmu pls piste spravu.

veronika_lelonka
10. feb 2019

@zoja82 ahoj..plati sa zvlast predlzena kultivacia a zvlast embryoskom..nam to nejako poratali, mo s cennikom to nebolo rovnake, vraj tam dali 20%zlavu, lebo sme mali duo stimulaciu a mrazili 2x v jednom mesiaci..

janan82
10. feb 2019

@veronika_lelonka teraz je tusim spraveny aj balik. Mozes dat zvlast a aj spolu ako balik. Ked das balik je 530 a zvlast 330+220. Takze balik je vyhodnejsi

mkt26
10. feb 2019

Ahojte, pripajam sa, tento mesiac nas caka nas prvy pokus a verime ze jediny 🙂 Mam dlhy protokol od 26.1. Si pocham diphereline, 5 dni mi meskala MS a od vcera picham 150IU bemfola vo stvrtok na kontrolu, myslim ze potom este 5 dni Bemfola 75IU mam ju totiz kupenu k tomu vsetkemu mam aj fraxiparine - zistili mi lepivost dosticiek. Neviem ci mate aj ostatne take pocity ale ja sa velmi tesim na cely proces samozrejme trosku aj strach... najma moje okolie ma stve s recami ze na prvy krat sa to malo kedy podari co je podla mna blbost. Drzim palce zienky nech sa nam vsetkym splni sen 😊

janan82
10. feb 2019

@mkt26 kasli na okolie. My sme sa 8 rokov snazili priridzene. Pred 5 rokmi sme mali 1.IVF a mame z neho krasneho synceka. Drzim palceky 🍀🍀🍀

mkt26
10. feb 2019

@janan82 dakujem pekne 😊

veronika_lelonka
10. feb 2019

@mkt26 ahoj, ja som isla prvy krat s cistou hlavou a pristupom, ze bude ako bude, v praci na 150%, nevynechavala som ani sport, ani kulturne akcie, ..a rovno do duostimulacie,nakolko sa nevedeli moje vajecniky "zobudit", 1 opu 2 vaj, na druhykrat 16...a na prvy sup sa embryjko chytilo .... uvidime ci aj vydrzi ;)

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mkt26
11. feb 2019

@veronika_lelonka drzim palce 😊 tak ja som pozitivne naladena len sem tam ma pochyti strach uz sa neviem dockat stvrtkovej kontroly cca v utorok buduci tyzden predpokladam ze by mohla byt punkcia. Neviem sa dockat 😊

veronika_lelonka
11. feb 2019

@zoja82 je to opakovana stimulacia bez prestavky a bez vynechania...hned po odbere ma nastavili na dalsi dlhy protokol, lebo mi dozreli len 2 vajicka pri prvej stimulke.

veronika_lelonka
11. feb 2019

@mkt26 po odbere som mala dost bolesti..prelezala som cele Vianoce a aj tak skoncila na pohotovosti..nastastie to nebol OHSS..dali mi len infuzku a sup domov...pila som vysse 5l vody denne a bolesti po 5 dnoch presli...som fakt rada, ze je ten proces za mnou

ajinka23
15. feb 2019

pri stimulácii som dostala dnes zvýšenú teplotu a pobolieva v krku. V pondelok mám kontrolu UTZ, keď sa to preruší sa zbláznim vyhodené peniaze na inj a zasa sa to posunie.. .:😢

alexwarring
16. feb 2019

@ajinka23 nemusi sa ti tovposunut ja som bola tiez prechladnuta pred OPU a v pohode, zavolala som si pre istotu do CAR, ci to bude velka prekazka a vraveli, ze nie

janan82
16. feb 2019

@ajinka23 mne bolo povedane, ze do opu mozes kludne aj antibioticku liecbu. Takze sa hlavne liec a bude to dobre

ajinka23
16. feb 2019

@alexwarring ďakujem za ukludnenie

ajinka23
16. feb 2019

@janan82 dufam, že tak bude

zuzulka501
18. feb 2019

Ahojte baby prosím vás dá sa tam parkovať myslím v BA? Zajtra ideme tam prestupujeme z NR z Gynfiv.

vivinka105
18. feb 2019

@zuzulka501 áno dá, je tam platené parkovisko

endzel
18. feb 2019

Ak by bolo plne, co sa tiez moze stat, tak ulicky v okoli.

zuzulka501
18. feb 2019

@endzel
@vivinka105 ďakujem veľmi pekne

ajinka23
18. feb 2019

@zuzulka501 kúsok je aj obchodný dom cca do 5 minut pešo sme boli odtiaľ v gyn fiv

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
endzel
18. feb 2019

@zoja82 to zalezi na tom, kde si to das robit, kedze to by mal robit internista. Zahrna to odber krvi a ekg minimalne. Ja mam zvycajne vysledky do tyzdna, ale viem, ze to ide niekde aj rychlejsie.

zoja82
18. feb 2019

@endzel juj, lebo som chcela ist na vystrenie na 9DC, ked pojdem aj na controlu do CAR. Ale ak by to malo trvať týžden tak mi to nestihnú vydať do odberu vajicok.

endzel
18. feb 2019

@zoja82 radsej skor ako neskor, zvacsa akceptuje 3, niekde aj 4 tyzdnove. Ale predoperacne si vybavujes sama, to nerobia v CAR.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre