Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzulka501
19. feb 2019

@callisia nie nedali ale skúsim im to poslať na ústrednu aj s faktúrou a popisom a tak ako robili tu baby na koníku do 1000e pre platia vraj polovicu. Tak skúsim ved zato nič nedam

zuzulka501
19. feb 2019

@zoja82 ja mam dnes 4DC a od dnes beriem clostyl v pondelok idem na prvú kontrolu ty keddy? Ten orgalutran niekedy keď idem na kontrolu aj s menopurom.

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajinka23
20. feb 2019

Budete si dávať niektorá embryoScope?

janan82
20. feb 2019

@ajinka23 my ano

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lmaca
20. feb 2019

Ahojte dievcata som tu medzi vami nova ja som bola včera na 2 iui tak čakáme dufam ze o 14 dni budu //

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lmaca
20. feb 2019

@zoja82 dakujem dufam ze to vyjde 3 roky su uz celkom dost aj ked niektore sa asi trapia dlhsie

veronika_lelonka
20. feb 2019

@ajinka23 my sme mali a isto opat pojdeme do toho...prvy vklad uspesny, avsak v 6tt sa spontan.ukoncilo tehotenstvo

ajinka23
20. feb 2019

@veronika_lelonka pôjdeme aj my teda keď bude čo

zuzulka501
20. feb 2019

@zoja82 aha lebo mne doktorka pove_dala ze to poisťovňa nepreplaca no idem ich už aj bombardovat

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
20. feb 2019

@callisia akurát som tam volala a 2 z nich mi povedali ze o nevedia mi povedať ako to je tak hovorím a je u vás niekto kto mi to vysvetli že je ale príde až zajtra len ma naseru...vykaslem sa na nich a hneď píšem do Brna

petra844
20. feb 2019

Ahojte
Idem na prve ivf a chcem sa spytat
Dr mi kazala sa objednat na 25 den cyklu lenze to vychadza sobota mam sa objednat radsej 24dc piatok alebo mam radsej zavolat do centra ?povedala ze 25den zacneme pichat inekcie ze budem mat dlhu predlzenu kultivaciu
Cyklus mam 26-28dnovy

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
20. feb 2019

@callisia jasne ďakujem veľmi pekne za info

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajinka23
20. feb 2019

@petra844 mne povedali že ked mi bude niečo vychádzať na vikend mám si zavolať a oni povedia kedy prísť pracujú aj vikend

janan82
20. feb 2019

@petra844 ak chofis do NR. Tam od tejto soboty robia pravidelne odbery a sono. Maju ti na stranke. Ak BA, tak zavolaj kedy su tam

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
endzel
21. feb 2019

@zoja82 v Ba robia tiez len jeden den, ale ktory to vedia povedat az v piatok vacsinou. Zavolaj si a uvidis.

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajinka23
21. feb 2019

Ahojte dnes som dala dalsich 60 eur za injekcie. Stav vajíčok neviem radšej som sa nepýtala nech zbytočne nestresujem ale par krát zameriavala čo som si všimla na monitore 😊. A ďalšia kontrola asi cez vikend. Už aby som mala po punkcii

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajinka23
21. feb 2019

@zoja82 dnes som 10 DC. V sobotu sa snáď dozviem. Len som.sa dozvedela že sliznica je krásna.

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajinka23
23. feb 2019

V utorok ideme na punkciu teším sa bojim sa už nech to mám za sebou. Neistotu neznášam.

sjuzn_ka
23. feb 2019

Ahojte baby. Picham gonal a diphereline pol davky. Dnes si mam pridat luveris. asi celu ampulku ze? Nejak ma chytilo okno,ze ako mi to povedali.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre