Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

petra844
23. feb 2019

@callisia ahoj do ktoreho centra v Brne ste isli?ja sa tak bojim ze to nevide v Gyn five iba zaciname pichat az 14.3 je to nase prve IVF

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petra844
23. feb 2019

@callisia a si spokojna?ja neviem do ktoreho centra by som isla v brne co citam je to tak 50/50
No uvidim po gyn five
A v gyn five ked si chodila tak ktoremu dr?

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajinka23
24. feb 2019

@zoja82 mňa neboleli len 2 krat som trafila asi žilku a mala som tam monokel. 😀. Dokopy som pichala 4 krát denne.

ajinka23
24. feb 2019

Keď ste išli na punkciu musí sa tam byť presne o 7:00hod ? Tam pôjdeme vlakom lebo priateľ nemá vodičský a dorazili by sme tam pred pol 8 alebo ísť skorším vlakom o 4. Naspäť dojde pre nas brat o kolkej cca púšťajú dom?

alexwarring
24. feb 2019

@callisia ahoj a podarilo sa v Brno potom? My tiez teraz koncime 1..ivf, a zvazujeme co dalej

endzel
24. feb 2019

@ajinka23 Zavolaj si tam, ale o pol 8 by malo byt ok. Domov pustaju po 12, zavisi to od tpho ako stihaju a kolko vas tam v dany den bude.

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajinka23
24. feb 2019

Ja som si myslela že ovitrelle musí pichnúť sestra do svalu ale až dnes pri studovani toho pera som zistila že je tam napísané podkožne. Takže si to mám pichnúť aj sama do brucha? V CAR mi dali aj žiadanku na pichnutie.

ikuska187
24. feb 2019

@ajinka23 Ovitrelle môžeš aj subkutanne, čiže podkozne. Tiež som tam pichala a sama, môže sa aj aj, žiadne stresy.

ajinka23
24. feb 2019

@ikuska187 už som si aj vybavila na urgente pichnutie tak si mi ušetrila cestu v noci a aj hanbu. 😊Bolo to znamenie mrknut do chladničky. Brucho je lepší ako do svalu.

ikuska187
24. feb 2019

@ajinka23 inak aj kamoske som minule pichla do brucha, jej aj mne tak kázali, pichnúť subkutanne 😊

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suska434
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexwarring
26. feb 2019

@callisia zial nevysiel ani treti pokus, este mame sest mrazacikov, uz ich davame rozmrazovat po dve, rakze mam este max tri pokusy, ale uz im bobec neverim, skoda, ze som nedala na prvy dojem, len mali sme to najblizsie k domovu. Fakt vazne zvazujem to Brno, dieta je velka tuzba

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laurakrauz
26. feb 2019

Baby, mám otázku... Už sa stalo, že ked vám rozmrazovali mrazáčikov, že ku vkladu ani neprišlo???

fukylove
26. feb 2019

@zoja82 ja som bola v GF, v Žiline, prvý pokus IVF a som v 9tt... 🙂

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mkatkam
26. feb 2019

@alexwarring Gynfiv už začal mrazit po jednom? Taký pokrok? Konecne.Keď píšeš že už dáte rozmrazovat po dve. Držím palce. Ešte máte embryjka tak výdrž a ver.

fukylove
26. feb 2019

@zoja82 moj druhy manzel ma problemy, ktore sa inak nedali riesit, iba umelo... prvyych dvoch synov mam z prirodzeneho tehu...
najskor som mala dlhy protokol, moje telo nezareagovalo na hromony, potom mi dali kratky a vsetko bolo OK. vybrali mi 6 vajicok, 5 bolo ok, oplodnili, do dalsieho dna nam ostali 4 oplodnene a nasledne prezili iba dve. z toho jedneho drobca mam v brusku, druhy je mrazacik..

ajinka23
26. feb 2019

Moja úroda bola 7 vajíčok uvidíme zajtra kolko sa oplodni.

alexwarring
27. feb 2019

@zoja82
@mkatkam
mame ich zmrazene po 2 na jednej pipete, preto rozmrazujeme po dve, su to ale len dvojbunkove

Neukazu mi vysledky, povedia, se je vsetko v poriadku, ked som dostala vysledky z hemato bol clovek stastny, ubezpecovali nas, ze uz to vyjde vedbiny problem nie je, zial stale nic. Tahaju z cloveka len peniaze, nespravia ti naraz vsetky vysetrenia, ktore mozu, ale spravia napr. len cast a dalsiu cast o dalsie dva pokusy ked to nevyjde, som sklamana a bez slz to uz ani nejde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre