Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

evaachesa
20. mar 2019

@janan82 ahoj, PK sa uz dava akosi automaticky kedze zaisti selekciu tych najsilnejsich embryi. Prave 4. den je najkritickejsi a vela embryi sa prestane delit prave v tento den, cize na 3 den sa neda velmi presne posudit kvalita embrya. Takisto aj sliznica maternice je lepsie pripravena na ten 5-6 den. Drzim palce aby sa podarilo aj bez PK 🙂

janan82
20. mar 2019

@evaachesa dakujem. My ju vzdy davame, ale mame len 3 embryjka, tak vraj je zbytocna

evaachesa
20. mar 2019

@janan82 myslis 3 oplodnene vajicka?

janan82
20. mar 2019
enusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
20. mar 2019

@janan82 tak potom daj na nazor lekarov. Drzim palce aby sa hned prve ujalo 💓

janan82
20. mar 2019

@evaachesa dakujeme. Dohodli sme sa a zajtra mame vklad

evaachesa
20. mar 2019

@janan82 super tak nech sa krasne uhniezdi a rastie 😍

ajinka23
21. mar 2019

Ahojte keď mi po neúspešnom IVF začalo pomaly stúpať HCG myslíte že bude treba nemocnica vyčistenie? Na 10 deň som mala hcg 4 potom na 14 dne 33 a na 17 deň 100. Zajtra idem zasa na krv.

janan82
21. mar 2019

Ahojte. Dnes bol vklad dvoch dvojdnovych embryjok 2-bunkovych. Mali ste niektora? Pre mna dnes trosku sklamanie 😞 a prekvapenie, ze som nelezala 20 min., ale len sedela 5 min...

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajinka23
21. mar 2019

@zoja82 myslím že šanca neni že aj mimomaternicove by stupalo viac uvidim zajtra ale vsetky lieky som vysadila ešte pri prvom odbere kazali tak v gyn fiv ze je to negativne

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janan82
22. mar 2019

@zoja82 dakuje. Som doma a relaxujem

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janan82
22. mar 2019

@zoja82 mam kupeny ten Boremalin ci ako sa to vola a pijem 100% dzus

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janan82
22. mar 2019

@zoja82 aj to doplnim 😘

callisia
22. mar 2019

@ajinka23 ahoj,uz mas nieco nove co sa ti to deje? U mna nieco podobne.

evaachesa
22. mar 2019

@janan82 @zoja dievcata, to cervene sa este tak medzi odberom a vkladom odporuca ale potom by som to uz neriskovala. Prave prve dni a potom tyzdne su rozhodujuce co sa vyvoja tyka a aj male mnozstvo moze mat velmi zle nasledky. Treba si precitat viac clankov ako len 1 ci 2 a hlavne publikovanych odbornikmi. Dokonca sa velmi neodporuca ani nealko pivo a vino kedze aj tie obsahuju male % alkoholu. Drzim vam palce.

ajinka23
22. mar 2019

@callisia ahoj dnes som bola na krvi ale vysledok až v pondelok si mám volať lebo dnes nebudú ordinovať. Ja len dúfam že nehrozí mimomaternicove lebo ja som už krvácala pred dvoma týždňami a aj tak pomaly stuplo

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajinka23
22. mar 2019

@callisia len dnes ma začalo tak hodinu silnejšie bolieť brucho hned pod pupkom 😒

evaachesa
22. mar 2019

@zoja82 no ved to je jasne ze som nemyslela flasu vina 😄 tak po umelom by uz putovat nemalo ked ho rovno vlozia do maternice...jasne ine to je pri IUI ked ide o cely proces ... ved vela zien pocalo ked boli pod obraz bozi 🤣 pri pocati sa odporuca odreagovat sa to ano 🙂

callisia
22. mar 2019

@ajinka23 mne nic neni,nic ma neboli. Krvacam uz tyzden slabo a aj to iba obcas. Ak to bude mimomaternicove napriek mojim upchatym vajcovodom,neviem ci budem plakat alebo sa smiat. Radsej by som uz dostala poriadnu ms.

ajinka23
22. mar 2019

@callisia ja som krvacala 8 deň po et tak týždeň ale teraz mám dosť silné bolesti a trochu krvacam a vystreluje mi to do krizov dufam ze to bude v pohode.

callisia
22. mar 2019

@ajinka23 tak potom sa ozvi ked budes vediet co sa ti to deje. Ja uvidim buduci tyzden.

petra844
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
endzel
22. mar 2019

@petra844 Menopur aj Bemfolu som pichala od tretieho dna.

petra844
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre