Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ikuska187
1. máj 2019

@magdalenka123 ono fakt asi v krajnom prípade to ma zmysel, chemoterapia napr., že aspoň nejaká šanca, ak keď mala tam je. Tak vieš na SVK mrazia vo veľkom aj spermie nekvalitné, že veď SPG sa ešte zhorší, čo je tiež nezmysel, keď je od začiatku SPG už na IVF treba riešiť IVF, nie čakať ešte rok so zmrazenymi spermiami a podobne, lebo aj také sa tu žiaľ robí, ale to je iný case. A za mrazenie im ročne platíš...

veronika_lelonka
9. máj 2019

@petra844 cca dve hodiny

petra844
18. máj 2019

Ahojte baby,chcem sa opytat ci mate podobnu skusenost..
Cyklus mavam 26-29 malokedy 29 vzdy vacsinou 28
V aprili som bola na ivf dopadlo to neuspesne po ivf mi prisiel menzes 29dc
Tento mesiac teda druhy menzes mi stale neprisiel a dneska som 32dc priznaky ake mavam pred menzesom ziadne ani bolest brucha nic
Citala som na nete ze po ivf a tych hormonoch to moze blbnut cele ...priatel ze si mam urobit test tak som si rano urobila bol negativny.Len som sa chcela opytat ci nemate niekto podobnu skusenost budem volat urcite do centra dalsi tyzden ked menzes nepride ci netreba prist na vyvolavacku
Lebo sa chystame na KET a neviem co sa teda ani deje teraz lebo od prveho dna menzesu mam brat estrimax ale menzes stale nikde
Dakujem vo pred za kazdu radu😊

mkatkam
18. máj 2019

@petra844 áno môžeš mať cyklus takto posunutý zo stimulácie. Aj ja som mala.

petra844
18. máj 2019

@mkatkam a cakala si kolko dni na menzes ?ze kolko mam cakat alebo kedy volat do centra

mkatkam
18. máj 2019

@petra844 veď im tam kľudne zavolaj,budeš kludnejsia. Na to sú tam. Ja si už nepamätám,sa mi zdá že aj týždeň neskôr a bola som už ako balón.

evuli13
18. máj 2019

Bylinkarka z vrboveho

petra844
18. máj 2019

@mkatkam dakujem

ikuska187
18. máj 2019

@petra844 telo je zblbnute z hormónov. Ja som na ET nesla, MS po OPU prišla až nejaký 12ty deň, na KETovu MS som čakala 48 dní 🤦‍♀️ vyvolávacku som nechcela, lebo som chcela, aby nebola MS umelo vyvolana a v takom cykle KET, ale v telu prirodzenom cykle.

petra844
19. máj 2019

@ikuska187 to je inak tiez pravda ze lepsie pockat prirodzene

petra844
19. máj 2019

@ikuska187 a podaril sa KET?😊

ikuska187
19. máj 2019

@petra844 bol stopnuty, ale pôjdem na KET v ďalšom cykle, snáď.

adula1234
20. máj 2019

bola som osobne u bylinkárky s Vrbového, nechcem sa jej dotknúť, ale na mňa neurobila dobrý dojem, odporučila mi obklady a zdali sa mi jej ostatné odporúčania zvláštne, vypísala si 5 € za kvapky, mala som len 20 €, zobrala ich, že mi nemá vydať☹

luciam11
23. máj 2019

@adula1234 mne tiez nepomohla, zial...

susangha
25. máj 2019

ahojte, mne ostali 2balenia decapeptylu a pregnyl... ak by mal niekto záujem, píšte mi do správy 🙂 dohodneme sa.. iba osobný odber, pretože to musí byť skladované v chladničke

8mimi8
28. máj 2019

Ahojte.. my sme s manzelom minuly tyzden boli prvykrat na klinike, boli sme u pani doktorky Stenovej. Bol niekto u nich na IUI?

luciam11
29. máj 2019

@8mimi8 ja som chodila stenovej, za mna spokojnost, je skor taka priama, niekomu to nevyhovuje ale inak vsetko vysvetli ... ja som u nej bola uz rovno na umelom

8mimi8
29. máj 2019

@luciam11 ja si pripadam ako blba pri nich.. nevravim nic zle na doktorku, len som si vsimla ze nemaju radi ze nic neviem, a ako sa pytam..

mkatkam
29. máj 2019

@8mimi8 tak sa chovajú vždy a ku každému.len sa obrn a nedaj sa pýtaj sa. Máš na to právo,je to tvoje telo a zdravie a peniaze.

luciam11
29. máj 2019

@8mimi8 ja som sa pytala a bez najmensieho problemu mi odpovedala dokonca mi znovu poslala embriologa, ziaden problem s otazkami... dokonca velakrat som sa ani pytat nemusela... lebo vysvetlila sama a napisala mi vsetko na papier

pipilipi22
11. jún 2019

Ja som v centre teraz uz druhy krat. Musim povedat , ze s komunikaciou s klientkami idu dole vodou. Nie som laik, ale dotklo sa ma ze mi napr. neoznamili dopredu ze po OPU sa budu vsetky embria mrazit. Presvihli uz vysku stielky maternice. To o mrazeni mi povedali po narkoze uplne omamenej a pritom to vedeli uz po poslednom odbere a utz.

petra844
11. jún 2019

@pipilipi22 mne napr videli ze sa pomaly delia embria dve co ostali zo 4roch ze nez sa dostali do blastocyst ze im to trvalo ze nie ako beznym embriam ale ze sak ako nakoniec sa dostali do toho stadia blastocyst aj ked slabsich asi a dr pred ket ked som isla pokecat ze co dalej ze pri vasom et to sme vedeli uz do predu ze to nevide ze to bola mala sanca ako ze sa mi to neuchyti😮😮😮mne skoro oci vypadli ze naco potom take vkladali ked bolo pomale ...a dalsie co je ze take iste dali zmrzazit

luciam11
11. jún 2019

@petra844 by si sa cudovala aj kamaratka mala 3jadrove embria, ani neboli blastocisty a ma dvojicky...chytili sa obe! vies niektore nemaju to stastie ale stane sa zazrak... oni chcu vyuzit kazdu sancu... je ma vas ci si ich date vlozit alebo nie, bez vasho vedomia ich znicit nemozu, jedine ze by sa prestali uplne vyvijat

petra844
11. jún 2019

@luciam11 ano ja viem ze aj to je pravda
Len mohli to povedat pred vkladom aspon nie az potom neskor nie?

mkatkam
12. jún 2019

@petra844 bože otras. Presne pre tento prístup som nakoniec zmenila centrum.ali sme u nich dve ivf a 1 ket stále hovorili že máme kvalitné embrya a nikto sa poriadne nebavil o nich,aj keď sme sa pytali....az keď sme išli preč a dali mi výpis čiže zrazu to išlo na papier, tak tam bolo čierne na bielom,že vôbec neboli také kvalitné ako sa tvárili ... Som mala dosť. Toľko prachov a nervov a ani nevedia povedať na rovinu...

petra844
12. jún 2019

@mkatkam ano toto som aj ja kukala ked som si vypytala papiere ze dobre dobre a zrazu toto ze pomale delenie
A ked som sa pytala ako embria ze super zatial ale ze nemozu hovorit az pri vklade lebo sa to moze zmenit zhodiny na hodinu to chapem ale pri vklade zase nic nepovedali onich ..inak ty ku komu si chodila kto ti robil vklady?ja ked ratam ivf lieky mrazenia teraz ket tak nas to vyslo ale 2300€
Teraz som tyzden po ket ked nevide ideme do brna uz

mkatkam
13. jún 2019

@petra844 hej mne vždy pri vklade hovorili že súper kvalita a viac nič.a potom po tých neúspechoch že: štatisticky už ste mali byť tehotná na toľko vkladov.a zase nič,žeby boli horsie tie embrya... proste slovenskí doktori aj embryologia, dôležití jak...áno, aj my sme išli 3.ivf skúsiť do Brna,a som v 23tt🙂 hneď na prvý raz.

petra844
13. jún 2019

@mkatkam jej gratulujem 😊😊😘✊🏻❤️Hlavne ze to dobre dopadlo

petra844
13. jún 2019

Baby mne sa snival sen ze som si robila test a ja som si ho urobila ze aj ked bude biely ze sak aj tak je to skoro, nechcem sa tesit dojde mi to zvlastne 7den od ket som len ci to nemoze byt z progesteronu alebo estrimaxu nic ine sme ani predtym ani teraz nedavali ani ovitrel nic co poviete?

petra844
13. jún 2019

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre