• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. mája 2017 
boze, myslim si, ze za toto vsetko si naozaj uz zasluzime mat babo.....pre mna je z celeho IVF najhorsie to cakanie...na zaciatku ma clovek aspon nadej
7. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som po transfere samozrejme:wink:
7. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vravela, ze pockam do krvi, ale tiez som nevydrzala a testovala som, ale ako som pisala, skoda penazi, test neukazal realitu
7. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumya ano...ale podobne som to prezivala aj pri prirodzenom snazeni...clovek si povie, ze na to nebude mysleit...ake da sa to? :grinning:
7. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumya...to ja urcite nevydrzim netestovat....posledne ked mi MS meskala tyzden som vydrzala a aj tak dosla svinucha...
7. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to že človek nevie, čo je lepšie, takto sa zbytočne stresuje, a keď testne a budu tam vytužené// tak si trochu stresu ušetrí.. Ale na druhej strane ak bude neg. tak bude sklamaný..Tipujem že testnem v piatok a to budem 7 deň po transfere ( nepočítam deň vkladu). Pôjdem do toho s tým že je to skoro, ale čo keď náhodou......
7. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja...ty si ako ja :grinning: ja by som to tiez tak spravila...lebo ak bude neg. tak bolo skoro a ak pozit. tak bude nadej :wink:
7. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super, keby sme den po dni zahlasovali // :slight_smile:
ale co...vsak ked aj nie svet sa nezruti...ale dokial je nadej, treba sa jej drzat...smutit mozem aj potom :wink:
7. mar 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko....dúfam že smutiť nebudeme, už sme sa načakali dosť, a nehovoriac cez čo sme prešli
7. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano uz by som raz chcela vidieť aj iny pozitívny test okrem ovulacneho:slight_smile::slight_smile:
7. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kocky, ja som teraz mudra ako radio....verte tomu, ze tiez budem testovat :grinning: tak isto, ako som testovala minule...ach, len to cakanie...kazdopadne, ste po transfere, to je krasny krocik v nasej stafete...mna to caka az v stredu, ak bude co vkladat...ale pevne verim, ze ano...luko, ako mas ty v pase...pripravujem sa na uspech...ste tiez tak namotane, ze uz mate vybrane mena?
7. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial Nikol, Tomáš, Tamarka, skor dievčenské mame ako chlapčenske...ale to len medzi rečou Seriózne sa o tom budeme baviť tak v 6 mesiaci:grinning:
7. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale priznám sa Som opatrná v očakávaniach Verim v úspech ale ratam aj s tym ze to nemusí vyjsť Ale no snad sa zmestím do tych 45% úspešných:grinning:
7. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky....ako sa mate? prave dnes som uvazovala ci sa testnem alebo vydrzim do odberu....ja som dnes 7 den po transfere.....to cakanie je nekonecne inokedy 10 dni ubehne ako voda a teraz.....
co uz musime vydrzat....pri krvnom teste sa moze stat ze prvy je neg. a druhy poz.?
7. mar 2010 o 16:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja ked pojdem na KET tak urcite budem testovat pri IVF som vobec netestovala a potom ta rana, ze negativne dost ma to zobralo, ledva som prisla z prace lebo som volala o 15 hod a to som sa nemohla odhodlat :pensive: teraz urcite testnem na nejaky 10 den to by uz malo urcite ukazat ci je negativny alebo pozitivny testik :wink: aspon potom nebude taka velka rana zase lebo neviem ci to predycham opat :frowning2: fakt to cakanie je uplne, ze najhorsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz som aj zabudla, ze som si pichala nejake injekcie to bola malina :slight_smile:
ppismenko skus na 10 den to uz bude vysledok a mas aj nejake pichanie, bolenie atd?
7. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Písmenko ty si mala PK?
7. mar 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pk som nemala....oplodnili sa nam len dve vajicka a ze vtedy ich vkladaju bez pk....
niekedy ma pobolievaju vajecniky ci co to je :slight_smile: niekedy ma v nich aj pichne.....
10 den mam ist na krv....myslela som si ze krvne testy sa robia len raz na 14 den.....dufam ze dobre chapem ze je aj 10 den a potom aj 14
mala by som aj nieco citit?
7. mar 2010 o 17:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je podla mna dobre znamenie :wink: ono niekto neciti nic a niekto prave take popichavanie :wink:
7. mar 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko dufam ze mas pravdu.....neviem opisat aka by som bola stastna....obaja s muzom velmi lubime deturence
7. mar 2010 o 17:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim ti :slight_smile: :wink:
7. mar 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sobne k malym detom nejaky uzasny vztah nemam...mna to bavi az ked si s detmi mozem pokecat :grinning: ale vlastne dieta je nieco uplne ine :dizzy_face:
7. mar 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ppismenko...viem o čom píšeš, to čakanie je nekonečné a to som len pár dní po transfere.
ja mám v protokole že krv je na 10 a na 14 deň, možno to závisí od centra.
aj ja mám občas pichnutie v maternici, alebo na vaječníku, dúfam že to bude uhniezďovanie

dievčatá musíme veriť, že nám to vyjde a na vianoce budeme mať už malých bambuľkov pri sebe
7. mar 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite to bude uhniezďovanie :wink:
7. mar 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja radšej tie tehu priznaky sledovat nebudem, lebo ked nic nebudem citit uz budem nervozna :sweat_smile:
7. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby si tak mala pravdu.. Zajtra ti maju volať z centra..ja zase budem volať ako sa darínašim embrijkám
7. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, zajtra a v utorok transfer, beriems i volno aj na stredu a potom uvidim :wink: mama ma v utorok operaciu, takze by som nerada ostavala doma, lebo kto ju bude navstevovat ked cela rodina je 250 km od BA :sweat_smile:
7. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš toho eraz veľa, ale ver že to všetko dobre dopadne
7. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved na to sa spolieham, ze nemoze byt stale len zle :wink:
7. mar 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, verte, ze my tehotne zostaneme,,,,, a taky zraz dame s kocikmi...luko, neboj, s maminou bude dobre..len jej treba dodat pozitvinu energiu, ktoru by si teraz potrebovala ty,... uplne chapem...ja mam v nemocnici aj dedka aj babicku, tiez to moc na psychike neprida...
7. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super...tak na ten zraz sa tesim uz teraz :slight_smile:
7. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok