• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

9. decembra 2016 
ach, neviem si predstavit krajsiu chvilu...budeme sa len smiat, co sme popisali v teme snazilky...velmi vam to, kodky, vsetkym prajem..a luko, neboj, s maminou bude fajn, kazdopadne sa ozyvaj, drzim palecky...musis byt teraz dvojnasobne silna, aj za maminu, aj za male
7. mar 2010 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa mi vobec zajtra nechce do prace...ale vydrzim jeden den, potom dva dni si dam volno :wink:
inak utorok je skvely...ja transfer, mama operacia, brat kontola u kardiologa ( minuly rok mu davali umelu chlopnu, inak nema ziadne obmedzenia, len si 3/4 roka PNkoval, ale uz pracuje)
7. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luko, mozno to vsetko suvisi s tebou...vela problemov naraz...nebudes sa az tak upriamovat na IVF...a konecne to vyjde !!!!!
7. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute holky :slight_smile:

zajtra idem na odber urody :grinning:

inak musim vam povedat, aky sok som vcera prezila. volala mi Behunova z GF, ze v utorok je nastup.tak som
po telefonate nabehla do chladnicky, ani neviem preco a skontrolovala som Pregnyl.skoro ma slafil trak,lebo
vsetky ampulky boli rozbite az na dve s praskom a jednu z roztokom, tak som jej volala hned spat a nastastie mi povedala, ze je to ok.

takze holky sup do chladnicky a SKONTROLOVAT PREGNYL, aby ste nemali horuce chvile ako ja :sunglasses:

ozaj nechystate sa zajtra niektora na odber?

pekny den
8. mar 2010 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute babenky...
babulka prajem ti peknu urodicku......
dnes mam 25 dc mavam 34 dnovy som po transfere 8 den a dnes som zacala spinit je to normalne?alebo by to nemalo byt...bojim bojim
8. mar 2010 o 08:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pri uhniezdovani môže špinenie:slight_smile:
8. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky...o kolkej vam volali den pred transferom? alebo mam voalt ja?....len ked myslim, ye mi vraveli,z e budu volat oni
8. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luko ja som volala druhy den po odbere pk som nemala tak neviem,ked zavolas ty hadam ta nezjedia ked sa im nebude pacit ze si sa ozvala troska vydrzis :grinning: co uz....
8. mar 2010 o 11:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ppismenko, neboj...čitala som tu že sa to deje často ...

luko..mne volali o 16
8. mar 2010 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik... :wink:
8. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luko pls kedy ta pustili domov po odbere vajicok? dik
8. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambulka...mňa pustili asi okolo obeda, ale to zavísí aj od toho kolk vas pôjde, väčšinou idete všetký naraz, medzi tým príde embryologička a povie vam koľko bolo vajíčok
8. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nás bolo 5 a pustili nás o jednej
8. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luko+majaja dakujem :wink:
8. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak budúce tehulky zajtra o pol desiatej idem po babatka:slight_smile:konečne zažijem tehotný pocit:grinning: Dufam ze vydrží aspon 9 mes.:grinning:
Na chvilku si potrebujem oddýchnuť od koníka Tak sa ozvem o pár dni.:wink:
8. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...boze...sak ja si nemozem dovolit nebyt tehotna...sak tie kila co som od hormonov nabrala zamaskujem uz len tehu bruchom :sweat_smile: :grinning:

pekny den kocky, dufam, ez ked tu o par dni nakuknem, uz tu budu prava tehu vlna :dizzy_face:
8. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luko...tak sa zajtra drž
8. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to tam zajtra budeme viacere, ja dufam ze do zajtra uz nebudem mat ms nech tam netraposim. :grinning:
Luko, neboj, mas to za par, onedlho budes mat v pase za tou bodkou tt. Verim tomu! :dizzy_face:
Kolko si pribrala? Ja tiez badam, ze mi vybehlo akosi brucho a to mam zatial len diphereline.
Ja som povedala, ze pokial to bude negativne, idem na drasticku dietu nech cez leto nevyzeram ako tank. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Myslite ze ked si zajtra vezmem fostimon, mozu mi ho prvy krat pichnut oni rano a dalsiu si mozem pichnut az dalsi den vecer? Potom to budem pichat uz stale v rovnakom case, nevadi ked ta prva bude rano?
Kedy mi povedia kedy bude dalsia kontrola? Hned po uzv alebo budem volat o druhej?
8. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim tak 4 kg..ja som si povedala, ze ked nie tehu...tak opat cvicenie...boze..v.yslis ma...ty vies ako neznasam sport...daj nech je to radsej tehu :grinning:

darla...oni ma upozornovali, ze to musim v pribl. rovnakom case, takze sa ich radsej opytaj :wink:
8. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luko zajtra sa drz uvidis vsetko dobre dopadne......uz som to pisala ze vsetky budeme tehu :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 16:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeeeeem :slight_smile: maminu nakoniec operuju az v stredu..t.ak to mame den po dni :wink:
8. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj luko ja som si neskoro vsimla tvoju gratulaciu,velmi pekne dakuuuuuuuujeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
idem zajtra na krvicku a na ultr tak som zvedava co tam bude vidno a co povie krvicka o HCG,dakujem,dakujem a aj tebe prajem vela trpezlivosti a aby si dosla do usesneho konca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krvička povie to čo povedal testík...to je isté :wink:
8. mar 2010 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a dík, že si nám to tu spustila...konečne :wink:
8. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale už vážne mizím...pozerám Avatara...nudaaaaaaa
8. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky prosim vas kolko stoji IUI v Gyn Five?
8. mar 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8. mar 2010 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelly lenze tam su dve ceny a nechapem ich skratkam :grinning:
8. mar 2010 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja :grinning:
8. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok