Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luko
15. mar 2010

ja normalne na numerologiu neverim...ale som si nahovarala...ze ja mam v datume 9 a 3, 29.3. vklad bol 9.3., mama lezi /teda dnes ju prepustili) na izne 309...isla som na ET tretia...to predsa nemoze nevyjst 😀 😀 😀

luko
15. mar 2010

monika: 😀 😀 😀 😀

lumya
15. mar 2010

haha, luko....dakujem, hned mi lepsie.... 🙂
dnes som sa docitala na nete, ze alchemilkovy caj je dobre pit aj v tehotenstve, tak som sa s nim napajala ... cim dodziavate pitny rezim? ja cistu vodu moc nemusim...

lumya
15. mar 2010

monika: este je skoroooooo, moja....najskor az v stredu 😉

monika71
15. mar 2010

desinu, počkaj vymyslím: 2+2=4+3(marec)=7+3(embryjká) a mame desať 😀 😀 😀 no som ja matematuk!!!!

luko
15. mar 2010

lumy..ale potom len do urciteho tt, lebo neskor moze alchemilka vyvolat potrat...takze pozor 😉 ked uz budes bruskata...ziadna alchemilka 😀

vodu, dzus, zeleny caj pijem 😉

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumya
15. mar 2010

nuz, nebudem riskovat...asi si nakupim dzusy...pokial mozno bez cukru 😀 lebo zase poriadne naberam...

luko
15. mar 2010

ja alchemilku nemozem koli endoske...ale ked som ju pijavala do ovulky...tak som ju mala vzdy na 14-15 den...inak az okolo 18DC

monika71
15. mar 2010

idem dať mužovi večeru, tak neskor prídem zatial papa

monika71
15. mar 2010

ako ste sa zastavili baby 😕

luko
15. mar 2010

tiez musim robit veceru...uznaj...ze prazenica da zabrat 😀 mame domace vajicka 🙂 🙂
volala som s maminou, uz je domka a zotavuje sa po op. a celkom ma ukludnila, ze co ma byt, to bude, nech sa nestresujem koli tomu a nech netestujem 😀 a ze raz to babatko do bruska prist musi 🤐

luko
15. mar 2010

🙂

monika71
15. mar 2010

tak hej mi sme mali na večeru včerajšie zbytky 😀 😀 😀 , to som rada že tvoja mamina je v poriadku, vidíš po zlých veciach prichádzaju dobre, už ozaj len nech sa ta pustia tie semienka šťastia len o 9 mesiacov. 😀 😀 😀

luko
15. mar 2010

no nie je este v poriadku...bude nasledovat liecba ale ine ako uspech nepripustam 😉 kiez by som mala tolko optimizmu aj v mojom pripade...ale aj neutralne pocity mozu byt fajn,,,aspon nema clovek prehnane ocakavania a nie je ani pesimista 🙂

darla27
15. mar 2010

Ahojte, Luko myslim ze v DMke maju len 25-kove testy takze sa nediv ze ti neukazal // 6 dni po vklade.
Podla mna, testy tejto citlivosti ukazuju // az tak 14 dpo, takze nehadz flintu do zita. 😉
No ja som bola na kontrole a nic moc, vyzera to na 8 folikulov, takze sa zacinam modlit viac, aby sa mi este nieco vytvorilo, pokial je to mozne. 😔 Keby aspon vo vsetkych boli vajka, ach jaj.. 😒

luko
15. mar 2010

darla...nem stresuj...ja som sa sice na toto nikdy nepytala...ale mala som jeden vajecnik uplne lenivy...a niekedy menej je lepsie ak su kvalitne 😉 mne robili OPU az na 17 DC a bolo 9 a 8 sa oplodnilo

luko
15. mar 2010

takze este bude urodicka..uvidis... 🙂

monika71
15. mar 2010

aj ja som mala jeden totál lenivý a jeden jediny folikul odtial zduchol, ale v druhom sa urodilo 6, tak som sa aj tomu poteškala. bude fajn uroda kvalitná neboj 😉

darla27
15. mar 2010

Luko ty si mala 9 folikulov a z toho bolo v 8 vajicko? Ci ako?
Lebo mne dokina povedala, ze kolko je vajok sa uvidi az pri OPU, nie kazdy folikul musi mat v sebe kvalitne vajo.
Takze uvidime, nejako to uz dopadne. 😀

monika71
15. mar 2010

darli isto dobre, ja som tiež nevedela,a pak mi povedali sa 3 jajká urodili zo 6 folíkov

ppismenko
15. mar 2010

nebojte baby dopadne to dobre pisala som vam ze budeme vsetky tehu....dnes som bola druhy krat na krvicke a povedali mi ze som tehu.....1.4.idem na uzv....
ja som mala len 8 vajicok z toho 4 zrele a dve sa oplodnili su vo mne a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi sa tesim a dufam ze zostanu az dokedy maju....
testovala som sa na 7 den mala som len nejakeho ducha a na 8 den nic tak som sa na testy vykaslala....
majka gratulujem... 🙂

monika71
15. mar 2010

ppismenko duplované GRATULUJEEEEEEEEEM 😀 😀 😀 😀, bodaj by si mala pravdu, nie si ty skrytá veštica či bosorka? 😀

ppismenko
15. mar 2010

co ti ja viem mozno aj hej.....dakujem 🙂 🙂

luko
15. mar 2010

neviem kolko bolo filikov...viem len 9 vajicok bolo 😉
ppismenko...vitaj tehula 😀

monika71
15. mar 2010

juj dufam že si, tomu by som sa tešila 😀

ppismenko
15. mar 2010

luko dakujem ved aj ty budes o chvilu 😉 teda o chvilu to budes mat potvrdene

luko
15. mar 2010

too by bol zazrak nad zazraky 🙂 🙂 🙂

lubka0506
15. mar 2010

ahoj pipinky 🙂
jupííí dalšie tehulky,BLAHOZELAM vám babule 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
poriadne to tu zamorte nejakým vírusom!!!....aby sme sa nakazili... 😀
baby dávajte na seba a aj na bábatká pozor!!! držte sa... 😉

darla27
15. mar 2010

Baby a ziadna sa nechystate na OPU behom tyzdna? To budem stresovat sama? 😀
Drzim palce vsetkym na krvny test, nech ste vsetky tehulky. 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre