Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

monika71
23. mar 2010

ahoj dali, noooooooo pekné čísielká si vyprodukovala, musím uznať, gratulujem! 😉 a vydržia a prežiju, už sa teškaju na tvoje bruško jak im tam bude fajne 😉 , mna osobne bruško bolelo od nedele do utorka, v stredu bolo už dobre

inak na to, kolko sa ich uchytilo je snád najviac zvedavý moj mužíček, najprv bol frajer, vraj 3 nie je vela, ale teraz mu už lepí, vraj: jedno zvládne s prstom v ..... 😀 , na dve si vytvoríme systém, ale na tri vraj budeme potrebovať logistiku 😀 😀 😀

lumy hladala som na nete tabulky HCG a ozaj 30 je v norme ešte, podla mna sa to len teraz rozbehne smerom hore, uvidíš 😉
inak som rada že som ťa spoznala aj osobne, len lutujem, že sme sa do reči nedali už skor ☹ ale...nikdy nie je neskoro, že?

lalia ja som mala tiež krátky protokol s kontrolou na 7 den (pondelok)a išlo to jak po masle každý druhý den odber a ultrazvuk a v nedelu už bol odber, tak neboj ani sa nenazdáš a "vysedíš vajíčok habadej!" 😀

babulka555
23. mar 2010

ahojte dievcata,

ako sa mate?

lalia: ja som mala tiez kratky protokol, pregnyl mi pichli 12 DC a potom to uz islo vsetko ako na beziacom pase 😅

luko: aku dlhu prestavku si davas? ja idem zajtra na krv, ale vidim to biedne. k spineniu sa pridalo jemne krvacanie,aj ked tehu test bol s dvomi ciarkami. brala si aj Utrogestan?

lalia123
23. mar 2010

Ahojte kocky,

Tak ja som bola dnes na prvej kontrole a vyzera to tak, ze nereagujem ako by som mala. Dali mi az 4 ampule fostimonu a napriek tomu dnes dokina nemohla najst takmer nic - po asi 10 min skonstatovala, ze na 1 strane je 1vajko a na druhej malilinke naznaky asi 5, ale ze je to slabota. Ach, normalne sa bojim, ci mi to nestopnu... 😔

vanilka1802
23. mar 2010

Ahojte babule, za kratku dobu sa znovu pridam ku vam. Ideme do GF na konzultzaciu pred KET, po IVF mame krasneho zdraveho synceka, ktory nam robi nesmiernu radost. S manzelom sme sa rozhodli ze uz nieje na co cakat, ze teraz je ten spravny cas. Tak dufam nam bude nasa stastna hviezda zase priat a podari sa nam aj teraz.

Vsetkym snazilkam a tehulkam prajem nech sa vam splnia vsetky priania. A coskoro mate svoje vonave uzlicky v naruci.

lalia123
23. mar 2010

Ahojte, tak ja som sa uz dovolala do GF, zatial mi stimulku nestopli, dalsia kontrola vo stvrtok, davky hormonov mi nechali rovnake 😢 Tak snad to bude lepsie. 😉

monika71
23. mar 2010

lalia, nemboj, aj mne po prvej kontrole zvýšili dávku, jeden vaječník neprodukoval v druhom len 3 a nakoniec po zvýšenej dávke sa pri odbere ukázalo 6 kúskov a 3 z toho sa oplodnili a pozri, po 2 čiarkach prvé krvné testy positiv 😀

vanilka tak nech vám to dobre dopadne , máš(te) krásneho synčeka, tvoja fotka a krátky popis dodáva nádej pre všetky snažilky 😉

babulka555
23. mar 2010

lalia presne tak ako pise monika 😅 nemusis sa bat. ja som mala pri poslednom ultrazvuk v lavom styri, v pravom jedno a pri punkcii ich nakoniec bolo 11 a vsetky sa podarilo napichnut 😅 hlavne mysli pozitivne 😎

darla27
23. mar 2010

Lalia naozaj sa neboj, ja som si myslela ze budem mat tak 8 - este 4 dni pred OPU som bola v tom, a nakoniec ich odobrali 21 a dokonca mam teraz nabeh na hyperstimulak a to som sa bala ze bude malo vajok, este takto pred tyzdnom. 😀

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
runa
23. mar 2010

Ahojte,

prosim vas, manzelovi vysiel v gyn-five spermiogram s miernym problemom a odporucanim na opakovanie. Do dohodnuteho terminu nasej spolocnej kontroly je este vyse tyzdna a kludne by sa dalsi spermiogram stihol urobit, nam to vsak v gyn-five nikto nenavrhol. Mame cakat na buducotyzdnove stretnutie s lekarom. Som z toho smutna, lebo sa mi zda, ze tak zbytocne stracame cas. Aku mate skusenost? Pokusali ste sa vy same navrhovat lekarom urychlenia tychto vysetreni?

dik.

monika71
23. mar 2010

ahojte pipiny, tak som si riadne zdriemla a šup sem počítať 🙂

Lumy vidím si tu ešte nebola, tak ako ti je? nerobila si si náhodou nejaký ten testík? 😉

Runa moj muž mal SPG na hrane, ale som mu dala dlhšiu abstinenciu tak pri odbere ho mal už v poriadku, neviem ako je to u vás, ale podla mna aj tie testy u mužov sa menia z chvíle na chvílu, takže možno na to čakaju a ved sa nestresuj trvá to hodinu kým urobia výsledky. neboj, bude oki, len ho nenič tolko 😉 😀

nelly3
23. mar 2010

ahojte pipinky 🙂 luko ja mam konzultaciu 6. aprila 😉 takze budeme ketkovat spolu 😎

lilinka81
23. mar 2010

ahoj nelly3.....takze ides uuz do toho 🙂 ,ako tie chlamidie,uz su prec?

nelly3
23. mar 2010

ahoj lilinka81, vies co, ani neviem, bola som pred mesiacom na plucnom a plucna mi povedala, ze ak nema ziadne tazkosti co nemam, tak to nejako nemam riesit, ze to ma vela ludi a ani o tom nevie, dala mi len tabletky na imunitu 😉 a ty kedy ides do boja?

babulka555
24. mar 2010

dobre ranko dievcence 😀

ako sa mate? ja som dnes 10 den po ET a cakanie do 14:00 bude nekonecne dlhe 😔 ocakavam vsak negetivny vysledok,
ale neva, ved mame mrazacikov.

runa: aj mi sme mali zly sperimiogram, potom sa riesi u partnera este dovod - genetika, urolog, krvne testy, takze nema zmysel nieco urychlovat 😉 treba to nechat plynut a byt hlavne v klude

monika71
24. mar 2010

ahojky pipiny,

babulka budem ti držať palce, nestrácaj nadej 😉

lilinka81
24. mar 2010

nelly3............no tak ja by som uz mala ist teraz,ale cakam na poslednu mrchu tohto roku a ona nechodi uz 4 den,asi an to moc myslim a ked ju dostanem tak 14.-16. den idem na to 🙂 Uz myslim na to ze co ked som teraz tehotna,ved to poznas,chvilu meska a uz si namyslame ,ze co keby ?? ,ale sanca je veelmi mala.

babulka555
24. mar 2010

prvy krvny test potvrdil......som v tom 😀 😀 😀 😀 😀

tuzimpobabatku
24. mar 2010

waaaaauu, super babulka 😀 😀 ...blahoželám!

monika71
24. mar 2010

babulka gratulujeeeeeem!!!!!!!!, aké HCG si mala?

majaja75
24. mar 2010

babulka gratulujem

monika71
24. mar 2010

je tu akosi prázdno ☹ tak ide žehliť nech mi čas do zajtra nejako ubehne(čaká ma druhý KT),som zvedavá a aj nervozna zároven 😕

lumy čo je s tebou? sa neozývaš 😢

tuzimpobabatku
24. mar 2010

monika, držím palce, nech sa to podarí 🙂

monika71
24. mar 2010

dakuujem tuzimpobabatku, dufam že HCG stuplo 😉 , ozaj čítala si minule čo som písala o tej velkej noci, že budu robiť? a inak ako pokračuješ?

darla27
24. mar 2010

Babulka gratulujeeeem, myslela som cely den na to, ako si dopadla, nakolko si sa pred tym velmi pozitivne nevyjadrila.
Vyborne! Vyzera to tak, ze v GF je teraz velmi plodne obdobie, dufam ze sa k tymto uspechom pridam aj ja.
Pokial bude vsetko Ok, transfer mam v piatok. Uz sa neviem dockat. 😵

Baby ktore ste mali PK, kolko ste mali po nej embryjok z akeho poctu oplodnenych ?

monika71
24. mar 2010

darli budem na teba silno myslieť a držať ti všetky palce čo mám 😉 a nezabudni tam ísť a myslieť na " vojdem sama, vyjdem isto v počte min. dvaja"nestresuj a smej sa na všetkom, vlastne diazepan to istí 😀

babulka555
25. mar 2010

dakujem baby, ani som sa nestihla opytat ake bolo HCG, ale ved uvidim v pondelok pri druhom odbere.

darli ja som mala 11 vajicok, z toho vsetky napichnute, 5 hned zamrazili a 6 bolo na PK, z tych siestich sa 1 prestalo delit
a dve vlozili. budem ti drzat palce 🙂

runa
25. mar 2010

Caute. Monika, babulka dik za odpovede. Nas spermiogram je tak na hrane. Nechcem tym stresovat (a uz vobec nie mojho muza), len ma napadlo, ze by sa mozno aktivnejsim pristupom dalo nieco urychlit. Ked totiz vidim tie cakacie lehoty na stretnutia s lekarmi v gyn.five, obchadzaju ma mrakoty. No nic, idem radsej uzivat jar do zahrady 🙂

tuzimpobabatku
25. mar 2010

monika: áno, čítala som, že robia v GF aj na velkú noc. No mne Drábek povedal, že OPU bude koncom marca. Ináč akurát včera mi priatel oznámil, že ide na služobnú cestu v utorok, ale len do stredy. Ved myslím si, že mi to padne na piatok alebo víkend. Uvidíme. Ked skôr, tak služobka sa ruší 😉

zuzanames
25. mar 2010

darla ahoj, ja som mala oplodnených 16 vajíčok, z toho to jedno vzdalo, 14 embryjok mi zamrazili a jedno mi vložili, a teraz čakám na výsledky krvi, dnes mám 10. deň po transfere 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre