Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

darla27
30. mar 2010

Maji ty si kedy robila test? Ci vydrzala si nebodaj az do krvi? 😕
Kedy by sa mala uhniezdit 100bunkova blastocysta po transfere, vie niekto ?
Skrecko, ja chodim k Drabekovi a k inemu by som ani neisla, bohuzial chodim k nemu len na konzultacky,
pri ziadnom vykone mi zatial neasistoval.. 😒 😀

skrecko
31. mar 2010

darla27: dakujem za odpoved. Tak uvidim ku komu nas supnu 😒
Inak vcera som sa snazila do gynfivu dovolat a bud mali obsadene alebo nedvihali. To tam vzdy maju tak? Volala som na cislo, co je na nete.

ppismenko
31. mar 2010

krasne ranko prajem.....do gf sa niekedy da tazko dovolat.....
baby mne sa to uz krati zajtra rano idem na uzv.....trocha sa bolim co mi tam povedia

monika71
31. mar 2010

dobré ránko, želám,

ppismenko držim palce, isto to dobre dopadne 😉 juj tak ty to už budeš mať za sebou, myslím teda čakanie na uzv, a mna čakaju ešte 2 týždne(nekonečné) 😒

skrecko
31. mar 2010

darla27: tak konecne som sa tam dovolala 🙂 a hadaj ku komu ideme! Drabekovi! Tak moc moc dufam, ze budem spokojna ako ty. Ak by nevadilo tak by som sa pripadne na teba este obratila s otazkami 🙂 Alebo aj na vas ostatne 🙂
Dakujem a vsetkym prajem pekny den!

babulka555
31. mar 2010

ahojte,

skrecko: aj my chodime k Drabekovi. ma trosku menej usmievavy pristup, ale je to odbornik a rad ti zopakuje info, ak nerozumies, treba sa hlavne pytat a pocuvat obidvaja, ked vas bude zahrnovat informaciami 😅

majajka & moni: ako znasate Utrogestan? rozmyslam, ze ho zacnem zapijat, ked stale krvacam. dnes som bola na tretom
odbere, sestricka povedala, ze je to posledny pred ultrazvukom, tak snad to HCG neklesne 😒

monika71
31. mar 2010

babulka tebe robili 3 odbery? prečo? mne po druhom povedali že o 3 týždne uzv 😕
utrogestan? ja neviem či je to z toho ale v poslednej dobe som viac unavená, niektoré baby píšu že to može byť aj z toho, tak neviem, inak až na to že mám z neho výtok(akokeby polka tabletky vyšla)v pohode
podla mna by si sa mala opýtať lekára čo je lepšie, či zapíjať alebo vaginálne 😕

babulka555
31. mar 2010

ano moni 3 odbery, lebo je to vraj jedine sledovanie ako sa to vyvija, ci HCG stupa alebo klesa...je to kvoli tomu krvacaniu...v pondelok som mala 640, co je vraj dobra hladina. tak uvidim dnes po druhej co povedia, cez vikend skusim lezat, uvidime, ci to pomoze. UZV mam 20. aprila

monika71
31. mar 2010

aha, isto bude dobre, neboj, a hlavne vela oddychuj, držím palce 😉

babulka555
31. mar 2010

taaaaaaaaaak nic z mojho tehotenstva nebude..... ☹

vanilka1802
31. mar 2010

Ahojte, tak nam sa to uz krati, zajtra rano ideme do GF.
Pismenko o kolkej tam asi budes? MOzno sa tam aj uvidime. My tam mame byt na 9.45, a nas spoznas podla Tomaska, pocitam ze tam bude behat ako divi.
Pevne verim ze vsetko bude v poriadku.

Babulka555 ja som utrogestan znasala celkom dobre, akurat cez den som z neho bola unavena a v noci som nemohla poriadne spavat.
To mi je luto ze to nedopadlo dobre. Prajem vela sil do dalsieho boja.

skrecko
31. mar 2010

babulka 555: aha, dakujem za info. Pytat sa budem, to sa ja vzdy pytam, ale ci budeme pocuvat obaja to neviem. MM sa o to nejak nezaujima. Ja vsetko studujem 🙂 , on robi to, co povie doktor, alebo ja. Tak som na toho Drabeka zvedava. Usmievat sa nemusi, len nech je ludsky 🙂

ppismenko
31. mar 2010

drabek je podla mna super.....ja k nemu tiez chodim
mne po opu povedala stenova ze je lepsie si ho davat vaginalne ze lepsie ucinkuje myslim tym utrogestan

vanilka ked sa tam nezdrzim tak sa nestretneme mam tam byt medzi 7:30 a 8:30

babulka je mi to luto

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubka0506
31. mar 2010

ahoj pipinky 🙂 ako sa máte darí sa vám??? 😵 ja sa mámna figu,všetko sa "se..e"...ani z GF mi nevolali kvoli schválenej žiadosti,už ma štvú mám tisíc chutí íst do iného centra... 😠 to nieje možné aby neprišla odpoved ak to poslali v marci,už som tam volala 3 krát...raz mala doktorka dovolenku,potom som volala a "ževraj " bola po 3 týždnoch prvý krát v robote... 😒 ja mám ale iný pocit,majú tam v tom riadny bordel,alebo to berú podla piostovne a podla limitov...ale mám toho plné zuby na konzultácii sme boli v polovici novembra a ešte stále nič,stále sa to vlečie. ☹
blahoželám všetkým tehulkám a ostatným želám vela štastia... 😵 papa.

luko
31. mar 2010

babula: to ma mrzi...nechapem..co sa stalo.. ☹ ☹
ja mam buduci tyzden termin pred KET

babulka555
1. apr 2010

luko: nechapem ani ja, len viem, ze nabuduce ostatnem doma s vylozenymi nohami...19.4. idem na konzultaciu s Drabeckom, tak uvidime aku prestavku naordinuje a vyberiem si svojich mrazacikov 😅

pekne velkonocne sviatky pipinky 😅

monika71
1. apr 2010

babulka, je mi to luto, a po tvojej skusenosti su tie ostávajuce 2 týždne do uzv ešte nekonečnejšie ☹

luko
1. apr 2010

babulka: ja idem buduci tyzden a ak sa rozmrazovanie podari a zmrzlinky budu OK, tiez mozno zostanem doma...aj ked..ja neviem...mne je v praci dobre a okolo druhej som uz doma. Prestavku si nedavam, len tento jeden cyklus, lebo mam endometriozu a tam by sa moc neoplatilo cakat. drzim ti palce...moc moc...nech uz toto nemusis zazit a uz len dobre musi prist!!!

luko
1. apr 2010

myslela som na konzultaciu pred KET ze idem..samotne KET verim v dalsom cykle

monika71
1. apr 2010

ahojky pipiny, som sa vás chcela opýtať, hlavne tie, ktoré prešli 1.uzv či može byť pri tom aj moj muž, dnes sa ma na to pýtal, tak neviem či to uzv robia zvonka alebo zvnutra, a či ho tam vpustia, dik za odpoved 😉

yoyo123
2. apr 2010

monika...utz.robia zvnutra,tak neviem či ho tam pustia.Držim palce!!!!!

ppismenko
2. apr 2010

caute pipiny tak a uz mam po uzv....robia ho vaginalne a bol pri tom aj manzel....spytala som sa a ze moze ale robi sa vaginalne....
po transfere dvoch malilinkych fazuliek mi zostalo jedno ktore je v poriadku po uzv som chvilu cakala na drabeka ktory mi vypisal protokol pre mojho doktora a povedal ze si mam po jednej tabletke vysadzovat utros a objednal ma uz aj na 3d uzv na 24.05.

vanilka vcera som ta videla sedela si v modrom aute pred centrom aspon podla foto si to bola ty 🙂

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
3. apr 2010

hej objednavala som sa a plati sa to ze okolo 20 eur....ja som si myslela ze utros budem brat do 10 tt

vanilka1802
3. apr 2010

Ahojte, tak my sme dopadli na konzultacii, tak ze som rovno vyfasovala Estrofem a utrogestan a od mrchy zacnem z uzivanim.
Ano Pismenko, to som mohla byt ja. A ty si isla sama? Alebo s niekym?
Super ze UZV dopadol dobre.

zuzanames
4. apr 2010

ppismenko, ahoj, je super že uzv dopadol dobre, už sa treba len tešiť na malého drobca 🙂,
v deň uzv si brala utrogerstan tiež vaginálne?, ja idem na uzv 19.4. 🙂

tuzimpobabatku
4. apr 2010

ahojte pipinky........veselé prežitie velkonočných sviatkov prajem, veľa vody a šibačov! 😀 😀

darla27
4. apr 2010

Ahojte, baby viete mi niektora poradit, po akej dobe po neuspesnom IVF mozem ist na dalsie?
Schvali poistovna dva IVF cykly v jednom roku? Mate s tym niektora skusenosti?
Inak prajem prijemne prezitie Velkonocnych sviatkov. 😉

lalia123
4. apr 2010

Darla Ty si uz bola na krvnych testoch?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre