• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. marca 2017 
@annamary27
:angry: , no ved preto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 super to stúúúpa :wink:
16. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinka ano,pomaly sa štveráme na vrchol :dizzy_face:
16. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27
teším sa s tebou :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky.Nemam dobre spravy :frowning2: Zajtra mam ist na druhu krvicku aby mi potvdili tehu a teraz som zacala krvacat :frowning2: Strasne sa bojim,ze je zas po vsetkom :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. jún 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuliks ahoj...neboj neboj,,,hlavne bud v klude..annamary tiez krvacala a hcg jej pekne rastie a je vela babeniek co krvacali a su tehu..strasne ti drzmi prsteky aby bolo vsetko Ok..
17. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel dakujem moja za povzbudenie ale bojim sa :frowning2: Uz som toto zazila zle bolo to pred pzvym odberom ked som zacala krvacat :frowning2: ale budem sa snazit byt v klude a uvidim zajtra :frowning2: ale bojim sa potom vsetkom co uz mam za sebou :frowning2:
17. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuliks moja ja viem,ze sa bojis,,je to uplne prirodzene kazda z nas by sa bala...silno ti drzim prsteky aby to dopadlo dobre...
17. jún 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuliks to mi je lúto,že si musíš prejsť aj ty tým stresom z krvácania ako ja,verím,že je ťažké myslieť vtedy pozitívne,ja som sa aj vyplakala a to mi pomohlo ukludniť sa a myslieť s čistou hlavou a prvé HCG si mala v poriadku,nie?
17. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 prva krvicka bola o.k HCG 109,bola som stastna a teraz som sa zlakla a bojim sa :frowning2:
17. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuliks inak utrogestan má niežiaduci účinok krvácanie v rámci cyklu,tak možno je to z neho alebo si nemala mať v tomto čase ms a telo si to ešte pamätá?!
17. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny deň :slight_smile:
chcem sa spýtať ...OPU robia aj cez víkend? :slight_smile:
17. jún 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinka ahoj..ano OUP robia aj cez vikendy..takisto aj ET a vsetky zakroky ktore su potrebne... :slight_smile:
17. jún 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuliks
Kati, neboj tvoje vysledky v pondelok boli vynikajuce, tak nestresuj, nemohla si pri tvojom lenoseni len tak prist o babatka...to je blbost, to bude tym utrogestanom...
Hlavne nestresuj, zajtra sa vidime a hlavu hore...nic sa nedeje...uvidis :wink:.
Zajtrajsia krv bude taka plna HCG, ze im exploduju skumavky :grinning: .

Kocky, uz sa neviem zajtrajska dockat...som taka zvedava, ze az :wink: I ked mam v sebe taky pocit, ze je vsetko uplne ok, ale clovek je stale na ihlach :sweat_smile:
17. jún 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ďakujem moja :slight_smile: veľmi pekne :slight_smile: :wink:
17. jún 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ,ktoré idete zajtra na HCG krvičku,myslím na Vás a držím pästičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@michaelag bude to presne tak ako to čakáš :wink: :wink: :wink:
Kocky, dakujem za podporu :wink:
17. jún 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte kočky,tehulkam držim prsty aby všetko dobre dopadlo :slight_smile: Aj ja patrim medzi vas,sice občas niečo napišem,ale viac vas čitam ako pišem.Ja mam teraz pauzu,mam za sebou 2 neuspešne pokusy.....Vždy to začalo tak super pozitivne a skončilo zle.Prvy pokus mimomaternicove,povedala som si čo už stava sa a druhy?Do 8tt bolo všetko super a jedneho večera som začala krvacat a bolo po všetkom,potratila som.Ale snad sa mi to do tretice podari.Prajem vam moc moc štastia aby sa podarilo a aby sme mali tie male uzličky v naruči :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yoyo123 vitaj,poslala som ti IP. :sunglasses:
17. jún 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipinky :slight_smile: ja idem zajtra do GF ešte som mrchu nedostala,len také špinenie trošičku...sestrička mi nakázala príst zajtra ráno :wink: vypichala som 15 Dipherelinov a nič mrcha nikde :unamused: a to som myslela že príde ako hodinky...dnes 36DC.... :unamused:
@katuliks neboj bude to dobré...držím prsty :wink:
17. jún 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 mne meškala ms pri stimulke 2dni.Ak by si náhodou sa minula z Dipherelinu,tak ja mám doma ešte 3kusy,môžem poslať. :sunglasses:
17. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anamary uvidí čo mi povedia zajtra mám ich už len 13 a to mi dali 4 balenia... :unamused: uvidím :wink:
17. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 fíha,ja som mala len 3balenia.o.k.,keby trebalo,napíš a ja pošlem :grinning:
17. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 ahoj....diphereline ti v pohode predaju v GF...ja som si tam u vrchnej na druhu stimulku kupovala vsetko :slight_smile:
17. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ste zlaté...dobrú noc :wink:
17. jún 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,idem si trochu pospať, o druhej ma zobudí budíček na vkladanie utroša a dúfam,že ma tu potom milo potešia aj vaše správy z krvičky.ahojte zatial. :wink: :wink: :wink:
18. jún 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte koceny :wink:

takze nam dnes sestricka povedala tu najkrajsiu hodnotu pod slnkom :wink:. Vraj 1300 HCG.
Za 3 tyzdne vo stvrtok sono a uvidime, ci sme 2 alebo 3 v jednom ;-D.

Strasne vam dakujem vsetkym za podporu a za drzanie palcekov a za pozitivnu energiu, co ste mi posielali a za to, ze som vas tu otravovala a za vsetko dobre, co ste pre mna spravili :wink:
Inak, ak by niektora z Vas potrebovala Dipherelin, Gonal 450IU/j.m./0,75ml, Pergoveris 150 IU/j.m./75 IU/j.m., Pregnyl 5000, tak dodame....Doma mam toho tolko, ze si mozem otvorit lekaren...a poviem pravdu, ze radsej by som to chcela posunut niektorej z vas :slight_smile: ....
18. jún 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelag ahoooj krasne ciselko :grinning: blahozelam :dizzy_face:
18. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok