• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

19. októbra 2017 
@michaelag a neskušala si to odovzdať v GF,oni ti aj vrátia doplatok.Gratulujem ti k výsledku.Všetko dobré . :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27
Ano skusim to odovzdat v GF, ale az ked pojdem na to sono, lebo dnes som este nevedela ako dopadne krv, tak ak sa nenajdu kocky, co by to potrebovali skor, tak to tam za 3 tyzdne odnesiem. Vsak som si odlozila aj uctenky z lekarni, tak snad s tym nebudu mat problem, alebo neviete, ako to funguje s tym preplacanim?
A ty ako s vysledkami?
@yeliel dakujeeem :grinning:
18. jún 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipiny!michaelag gratulujem ti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vela oddychuj! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
annamary27 ty si ako na tom?
Lubka a tebe čo hovorili v gyn fiv?na to že si ešte mrchu nedostala?
18. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelag ja idem na tretiu krvičku v poradí až v utorok,potom budem múdrejšia. :sweat_smile:
18. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 ja si hoviem doma až kým príde velký den v utorok, tretia krvička a tá už musí byť sakramentsky vynásobená.,aby som už mala z časti klud.
18. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelag uctenky nebudes potrebovat...staci ak pojdes za vrchnou a ona od teba odkupi vsetko co ti zostalo...za cenu ktoru si ty doplacala v lekarni :slight_smile:
18. jún 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel
no sak na tych uctenkach je cena, ja si to nepamatam a nemam ani len paru co a kde som za ktore lieky platila :sunglasses: ...Ale dik za super info, tak to tam za 3 tyzdne ponesiem so sebou :wink:...jeeej, aspon budu nejake peniazky znova doma :wink:...to potesi, no nie? :grinning:
18. jún 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelag to nevadi,,ze si nepamatas..oni vedia co to stoji...mozno tam bude par centov maximalne euro rozdiel...ale aj tak je fajn,ze vratia peniazky :slight_smile:
18. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipinky :slight_smile: tak a som z výletu doma...neuveríte...tak pekne poporiadku: Ráno o 7.40 sme už boli v Blave,no ale na krv som sa dostala o 9.50hod :sunglasses: ...nikto mi asi neuverí že sme to 2 hodiny v BA hladali.... :grinning: :grinning: :grinning: Myslela som že ma porazí!!! /bola som zo švagrom a ten išiel podla mapy a nie podla toho čo mu povedal mm/ :grinning:
Z domu som išla mrchu som ešte nemala. Nakoniec sme to našli...Kým sme tam prišli tak sa nas..la aj mrcha a prišla v plnej parade/bola som poistená/...ked sme tam došli tak všetci čumeli kde som bola ked som mala príst už dávno...no groteska.
Sestrička mi urobila sono a potom som hovorila s DR. Stenovou/milá osobka/...našli mi 3cm cystu tak mi brali krv,ktorú som potom zaniesla do Ružinovskej nemocnice. No ale musím na sono aj v pondelok ráno a Dr. behúnová mi povie čo dalej/či cystu vyberú alebo budú pokračovat/ :unamused: Viac budem vediet v pondelok. Neuveritelný príbeh že??? :grinning: :grinning: :grinning: ...a bol to den plný zážitkov! :sunglasses:
18. jún 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelag potichúčky blahoželám... :wink: šetri sa!!! :dizzy_face:
18. jún 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelag nevieš čo je z katuliks?aj ona mala isť dnes na krv. :unamused:
18. jún 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 ahoj..tak si mala sapon vselo :grinning: :grinning: :grinning: a ta cysta co to? to sa ti prihodilo prvi krat? :confused:
18. jún 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...@yeliel ahoj
nie cystu som mala viackrát a raz mi laparoskopicky vyberali v PB 7 cm tak ja sa cysty nebojím ale skor mám strach z toho že pozastavia stimulku alebo také niečo...uvidím v pondelok. :unamused: ja som mala veselo dnes a unavená som viac ako z práce...
...a ty ako???
18. jún 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a ešte som ti zabudla napísat že dva krát som mala cystu a sama praskla... :slight_smile:
18. jún 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 tak ty si v tejto oblasti skusena :grinning: :grinning: :grinning: snad nebudu musiet zastavit stimulku a ak ano tak radsje teraz na zaciatku...ako potom ku koncu..mne sa to tak prihodilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takmer vsetko som vypichala a musela som to pred koncom prerusit.. :angry:
18. jún 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel to si ma moc nepotešila...a potom si pokračovala v stimulke dalej? :unamused:
18. jún 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 jaaaj to nieee..ja som bola celkom iny pripad to nebolo koli cyste... :grinning: ...ja som dostala zapal..neboj to sa moze stat len mne :grinning: ...takze vobec som nesla na OUP...a potom som zacala po 2 mesiacoch nanovo stimulovat a dostala som uz aj ine injekcije.. :slight_smile:
18. jún 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel...trochu mi odlahlo ale vela nie som zvedavá ako to dopadne v pondelok. :unamused:
...ale ozaj v pondelok už beriem zo sebou manžela... :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 uz sa ti nechce trosku vozit po BA? :grinning: :grinning: :grinning: ...urcite to bude Ok...a ak by nahodu nie..tak to nieje ziadna tragedia..zatial si pichala len diphereline,,tak sa to pri najhorsom len trosku posunie pokial ta daju do poriadku :dizzy_face:
18. jún 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel-hmmm...ked mna už to posúvanie akosi nebaví...raz to posunie príroda,raz lekári a už sa to posúva 7 rokov a to je dlhé čakanie... :frowning2:
18. jún 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 ja viem moja ani mna to nebavi :frowning2:ale co uz musime byt trpezlive a vsetko zvladnut :wink:
18. jún 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby prosim vas kolko sa potom plati za konzultaciu????v gynfive????? my pôjdeme druhy krat a to je este zadara , tak aspon aby sme vedeli dakujeeeeeem :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina23 za konzultáciu sa neplatí :slight_smile:
18. jún 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinka a preco mi povedala ze mame 2 konzultacie zdarma co tym myslela??????
18. jún 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelag gratulujem k tak krasnemu cisielku, to vyzera na dvojky. Ja som mala na 14 den HCG 1190 a su tam. Takze cochvila ta cakame v teme dvojicky.
18. jún 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina23 ahoj...neviem ako to myslela...ale je som nikdy za ziadnu konzultaciu v GF neplatila a to som ich uz absolvovala dost :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina23 ja som tiež za konzultáciu neplatila... :confused: ...ja tiež čakám len na to čo mi skúseneišie kočky posunú... :unamused:
18. jún 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel aha no dobre dakujem vam baby moc moc tak uvidime no ale ani ja neviem ako to mohla mysliet sak dam vam vediet ci sme platili alebo nie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 jasne aj ja sa radsej spytam skusenejsie babky tieto mile osôbky nam poradia nam neskusenym babenkam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina23 urcite nebudes platit :wink:
18. jún 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok