Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lubka0506
18. jún 2010

@karolina daj vediet...ale myslím si že platit nebudeš
...oni ti to" zrátajú "asi nakoniec 😉

annamary27
18. jún 2010

Kočky,ktoré ste tu na začiatku tehu,chcem sa spýtať či nemávate sem-tam také mierne pichanie pri vaječníkoch,ale len také,že to cítite ale nijak to nebolí.

vanilka1802
18. jún 2010

@annamary27 ja to mierne popichavanie pri vajecnikoch mam stale, a mala som to aj v prvom tehu, ono to je asi normalne. A dokonca ma priserne boli jazva po CR, taky pocit ako by sa tam uz nieco natahovalo. Dufam ze mi to nebude robit problemy, kedze som mala problemy pri hojeni, mala som aj zapal, a ostala mi na jednom mieste dost skareda.

annamary27
18. jún 2010

@vanilka1802 ďakujem za odpoved,pýtala som sa preto,lebo ja mám také pocity a nevedela som či je to dobré a či zlé.

annamary27
18. jún 2010

@vanilka1802 snád som na dobrej ceste,ked aj mna tak popichuje,hi hi. 😵 😵 😵

annamary27
19. jún 2010

Dobré ránko,nejak sa mi už nedá spať,to asi preto,že aj cez den si vždy schrupnem a ráno ma vždy budú utroš o šiestej . 😀 Dnes to bude nejaká zamračená sobota,sa zdá cez okno. 😵

solinka
19. jún 2010

@karolina23
prečítaj si znova ,-čo som ti sem napísala 😉

katuliks
19. jún 2010

Ahojte babulky 🙂 michaelag...gratulujem. Mne sa HCG dvihlo na 360 ale od svttku pravidelne kazdy den okolo obeda mavam take slabe spinenie a to ma strasne desi ☹ Lekar mi povdal,ze mam stale lezat ☹ ☹ ☹ .Ked som pozerala tabulku s HCG,tak to nemam az take dobre ale vsak uvidim ale v poslednom case mam strasny strach a paniku.Dufam ale strasne dufam,ze bude moj bojovnik bojovat 🙂

solinka
19. jún 2010

@katuliks neboj všetko dobre dopadne 😉

katuliks
19. jún 2010

@solinka 🙂 dakujem.To som vazne teraz potrebovala pocut lebo som dost na dne 😉 Ale stale dufam 🙂

annamary27
19. jún 2010

@katuliks strach a paniku rýchlo zažeň,aby sa embryjko nezlaklo tých zlých pocitov.Zamestnaj mysel niečím iným a príjemnejším,napr.dobrou muzikou. 😎

annamary27
20. jún 2010

@michaelag , ahoj tehulka,už máš aj nejaké tehu príznaky?

michaelag
21. jún 2010

@vanilka1802
Ahoj moja, no po 3 tyzdnoch idem na sono, takze uvidime. Potom jasne, ze sa presuniem do novej diskusie....potom ti poslem spravu, aby si mi dala nazov 😉
Ja si tiez myslim, ze su to dve deticky ;-D

michaelag
21. jún 2010

@annamary27
Ahoj Anni, ja to tiez mavam, to urcite nic nie je...😉 asi to patri k tomu, ze sme TEHOTNE ;-D.

michaelag
21. jún 2010

@katuliks
Ahooooj Katka, no my sme tu vsetky boli na ihlach, co je s tebou a ja som sa bala, ked som ta ani v piatok nestretla. Ale stretla som Silvinku, ona ma tiez dost vysoke hladiny, tak asi je uz aj ona konecne V TOM. Ty sa prosim ta hlavne nestresuj, vobec nemysli na tie najhorsie veci, precitaj si nejaku dobru knizku, pozeraj romanticke filmy a prosiiiiiim ta, vobec nemaj nervy a stres z toho, co sa deje v brusku....len to zhorsujes a len nervujes babatka 😢.
Katka, urcite pis, co mas nove, strasne sme tu vsetky na teba zvedave a hlavne sa neboj, vsetko bude dobre, len treba pozitivne mysliet, alebo vobec nemysliet, nechat to na prirodu, lebo uz je to len na nej 😉.
Cmuk, strasne ta pozdravujem ;-D

michaelag
21. jún 2010

@annamary27
ANi, nie este nemavam ziadne priznaky, ucite ale pridu 😉, jedine, co mi je, tak sa mi podbrusko troska zdviha, a mam to take tvrde. Nohavice zapnem fajn, len je to tam pri zipse uz malicko viac natrepanejsie....ja viem, ze je to este strasne skoro aby sa mi zacalo zduvat, ale asi tym, ze tam budu 2, tak sa to dupluje...inak som v pohode, musim viac pit, lebo malo pijem a vecer som sa uz zacala natierat kremom proti striam, tak snad nebudem po tehotenstve vyzerat ako roztrhany papier, lebo to by som nebola velmi rada...😀
A ty ako? Co nove u teba pod slnieckom?

silvika83
21. jún 2010

@michaelag
Ahoj no nejak som sa sem teda prihlásila,.
Druhé vysledky som mala cez 1000 hodnotu takže sa teším a dufam že za 3 týždne to bude všetko OK.
Možno sa tam aj stretneme 🙂

Tak pekný deň a teším sa s tebou 😉

annamary27
21. jún 2010

@michaelag tak na začiatok,volaj ma Marika.U mna pod slniečkom bude nové až zajtra,po krvičke.Ale inak spávam pravidelne poobede od únavy,potom ma už pár krát pálila záha,tie gate aj ja zapínam tesne,šak mám 2kilá hore,prsia sú väčšie a citlivé,takže tehu príznaky by boli,len nech mi to potvrdí aj krvička,nech to nemám len ako nejaký výmysel z hlavičky. 😉

silvika83
21. jún 2010

@annamary27

Ja mávam, dá sa povedať že pravidelne...

katuliks
21. jún 2010

@michaelag Ahoj moja.Skoda,ze sme sa v piatok nestretli a stretla som Katku a tiez jej prva krvicka potvdila tehu.Aj som jej zas spominala tuto stranku,ze popiseme ale zatial sa neohlasila.Ale UTZ nam vychadza vsetkym narovnako,tak dufam,ze sa tam stretneme.Som rada,ze aj Silvinka je o.k.Ja uz od vcera,zatial o.k 🙂 ziadne spinenie ale nechcem to zakriknut,tak len lezkam z pozeram telku 🙂 .Mne to vyzera na jedno babulatko podla cisla ale vsak uvidime. 🙂 Zatial sa citim normalne,ziadne tehu priznaky...len to ,ze trosku viacej papam ale to asi od nudy 😉

annamary27
21. jún 2010

@silvika83 ahoj,to pravidelne si myslela ako odpoved na moju otázku s tým pichaním vo vaječníkoch?

katkakratka
21. jún 2010

Ahoj Katus, ja uz som tu tiez, dnes som pisala Miske aj Tebe, ale asi som tam dala iba Miskinu adresu - som "konik zaciatocnik", ale ja sa vylepsim. U mna zatial tiez vsetko ok, drz sa a ahojek, Katka .

lubka0506
21. jún 2010

ahoj pipinky 🙂 dnes som mala kontrolu...od zajtra pichám Fostimon a v nedelu mám dalšiu kontrolu...cysta tam stále je nestratila sa. Inak nové nič. 😉 Držkajte sa papa. 😵

babulka555
21. jún 2010

@lubka0506 aj ja som mala cystu po stimulke, cca 5 cm. po mrche sama praskla nastastie

katuliks
21. jún 2010

@katkakratka Ahoj moja,tak to som rada,ze si tu.Myslela som,ze si to nemohla naist.Ako sa citis?Vsetko v poriadku?Ake si mala teraz vysledky z krvicky?Miske to vyzera na dvojicky 🙂

lubka0506
21. jún 2010

@babulka555 dúfam že aj tá moja praskne. Mala som cystu viac krát len raz mi ju vyberali 7 centimetrovú a inak vždy praskla. 😒

solinka
21. jún 2010

ahojte babenky 🙂
v nedelu mi odsali 21 vajíčok 🙂
máme 12 embryí 😉 🙂 🙂 v piatok po predlženej kultivácii TRANSFER 😉 😉
strašne sa teším na malinké srvorenia 😉 😉
krásny večer babulky 🙂 chcela som, sa s Vami podelit o radost 😉
všetkým prajem všetko dobré a POZITíVNE MYSLIET TO JE ZáKLAD CELéHO .... 😉

vanilka1802
21. jún 2010

@solinka to je super sprava. Presne taky isty pocet vajok som mala aj ja, a dokonca zrelych a oplodnenych bolo 12. Tak pevne verim ze bude taky stastny koniec ako u nas. Oplodnovali vam pomocou ICSI alebo normalne?

annamary27
21. jún 2010

@solinka krásna úrodička a pekný výsledok oplodnenia,určite budeš mať aj nejakých mrazáčikov.Držím pästičky,aby sa im do piatka darilo čo najlepšie a potom šup ich do teba. 😀 😀 😀

kikus77
22. jún 2010

Baby mam otazku: ste niektora zaregistrovana v gynfiv klube? Maju tam byt nejake zlavy- oplati sa nam to alebo je to iba tak? Inak uz nam schvalenu ziadost takze sa k Vam coskoro pridavam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre