Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
16. júl 2010

@bublina_dd ďakujem. 😉

yeliel
16. júl 2010

@annamary27 jeej tak ty to mas pekne rozplanovane 🙂 a coze je to za vysetrenie?co planujes u svojej gyn? 🙂

annamary27
17. júl 2010

@yeliel to je to každoročné vyšetrenie z krčka maternice.pred ivf chcela doktorka v centre odo mna kopiu vyšetrenia od mojej gyn,aby mi to nemuseli robiť oni,ak som to už absolvovala.asi to poisťovna prepláca len raz do roka.

henika30
17. júl 2010

Ahojte pipiny!Chcem sa vás opýtat či sa mám doma testovat alebo počkat radšej na krv a nestresovat sa! 😉 😉 Dakujem

solinka
17. júl 2010

@henika30 heni!!!!!!
kľud !!! 😉 čo má byť bude a nezmení to nik🙂 pozitívne nezabúdaj
mňa teho test ani nenapadol

henika30
17. júl 2010

@solinka daujem tak teda nebudem,ale určite tam budem mat 2 čiarky!a ty ako sa máš?už sa tešíš na ultrazvuk?

vanilka1802
17. júl 2010

@henika30 Ja som ani pri jednom cakani netestovala doma. Uz som nemala odvahu na to, po tolkych neuspechoch, som cakala len na krvny test, tie su predsa najpresnejsie.

yeliel
17. júl 2010

@annamary27 ahoj...aha ak je to to cyto..tak sa to preplaca raz rocne 🙂

lubka0506
17. júl 2010

ahoj pipinky ... myslíte že mám íst na krv do GF aj ked som začala špinit??? ☹ a mám vkladat ten utrogestan??? Dakujem za odpoved

yeliel
17. júl 2010

@lubka0506 ahoj..kedy ides na krvicku?

lubka0506
17. júl 2010

@yeliel mám íst v pondelok ráno... myslíš že mám íst aj tak?

yeliel
17. júl 2010

@lubka0506 a ano urcite chod na krvicku..spinenie nic neznamena 🙂 a utros si vkladaj aj nadalej 😵 ak by si zacala silnejsie krvacat tak ho skus zapíjať 😉 havne bud v pohode najviac ako sa len da 🙂

lubka0506
17. júl 2010

@yeliel sama dobre vieš že je to tažké... ☹ no dobre idem ugrilovat masko-odreagovat sa... 😒

yeliel
17. júl 2010

@lubka0506 v pondelok mas 10den od ET?

lubka0506
17. júl 2010

@yeliel ano 10 den po ET...inak aj test bol len s jednou / 😒

yeliel
17. júl 2010

@lubka0506 ale zlatko...test je test a krvicka je krvicka...ja viem ako to prezivas ale nevzdavaj to.. 😉 a na tesat je aj tak podla mna priskoro.. 🙂 silno drzim palceky aby si nam povedala v pondelok dobru spravicku 😵

henika30
17. júl 2010

Ahojte!No pred chvílkou som bola na wc a čo som zbadala na slipových vložkách, ☹ ☹ ☹ ☹ no predsa hnedí vítok,a som len 5 den po ET ☹ ☹ ☹
Takže som strašne smutná

lubka0506
17. júl 2010

@henika tak to sme dve... ☹ ☹ ☹ u mna už je to mrcha aj ked slabšia ☹ ...myslíte že má zmysel íst na krv? ako to chodí??? ☹

annamary27
17. júl 2010

@lubka0506 na krv chod určite,iba z tej máš istý výsledok.Držím palce,aby ti to krvácanie prestalo.Ja viem,že to nie je lahké,ja som si tiež popalaka v tom čase. 😒 ale snažila som sa myslieť pozitívne.

lubka0506
18. júl 2010

ahojky 😵 @annamary mrcha v plnom prúde,krče ako sv... a sáče ma ako opitú,mám aj nízky tlak. Zajtra na krv.
..myslíš že odkúpia tie injekcie čo mi zostali? lebo mi toho zostalo dost injekcií...aj ja sa snažím mysliet pozitívne ale čo bude dalej ešte uvidíme.... keby sme chceli íst na IVF a do iného CAR tak aj tak musíme čakat 4-6 mesiacov? 😒

solinka
18. júl 2010

@henika30 tešíme sa na ultrazvuk a sme zvedaví či jeden anjel alebo dvaja 🙂

solinka
18. júl 2010

@henika30 hnedý výtok je to najlepšie čo možeš mať !!!! 😉
embryijká sa zahryzkávajú preto je 🙂) ja som mala to isté 🙂 😉 😉

solinka
18. júl 2010

@vanilka1802
ahojjjjjkajjjj 😀
ako sa máš ? cítiš???moja 🙂
my oki 🙂 tešíme sa na ultrazvuk 😀

henika30
18. júl 2010

@lubka0506 neboj nabudúcenám to určite vyjde,ale ešte nič nie je stratené,neviem ako ty ale ja cítim že som tehotná.

henika30
18. júl 2010

@solinka myslíš? 🙂 aby si mala pravdu.solinka a len vítok si mala?bolesti nič?lebo mne aj prsia bolia ☹ ☹ ☹

solinka
18. júl 2010

@henika30
nemyslím 😀 viem moja ,,, mala som výtok a trošičku aj bolelo bruško ale dalo sa to zvládnúť 😉
a vidíš čakáme bábo 😉
a prsia boli aj teraz ale tak inak už 🙂
zlatko pochop,- veľa hormónov si mala telo musí nejako reagovať ...nesleduj sa ,-sama si ubližuješ moja
aj tak to bude tak ,-ako to má byť a nijako inak 😉

henika30
18. júl 2010

no ináč vtom máš pravdu čo má byt to aj bude! 😉 a dokedy si mala ten výtok? ☹
nesledujem sa ale ked idem na wc tak to vidím 😒 😒 a utroš mám dávat normálne do pošvy dalej?

annamary27
18. júl 2010

@lubka0506 tak to mi je ľúto,že sa ti rozbehlo do mrchy. ☹ injekcie ti určite odkúpia,aj mne vrátili za 7ks menopuru 50eur.Ja som si tiež myslela,že treba čakať 4-6mesiacov,ale vraj po 3mesiacoch sa to môže znova absolvovať,ked si o.k.Ja ,ked to všetko pojde ako má ,budem mať 2.ivf pomaly 4mesiace od toho prvého.

lubka0506
18. júl 2010

@annamary no uvidíme čo bude zajtra,nič si od toho neslubujem ale na tú krv pojdem...mne zostalo 17 fostimonov a načo mi to je ked nabudúce keby som aj išla na IVF k nim možu mi dat niečo iné. Zoberiem to zajtra zo sebou.
No čo ako má byt tak bude,budeme si užívat života... 😀

lubka0506
18. júl 2010

@henika ty cítiš že si tehotná?...to je dobre 😉 budem ti držat prsty 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre