• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. júla 2017 
@yeliel no vieš čo moja.už nešpiním takže som sa rozhodla že nebudem brat nič.lebo nebudem riskovat!
23. júl 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 pokiaľ už nešpiníš tak už neber.. ak by sa to znovu objavilo ten askoritin ti neublíži :wink:
23. júl 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malik dakujem ti ,velmi si mi pomihla! :wink: :wink: :wink: :wink: už nešpiním takže nič nebudem brat! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ako sa cítiš?už máš nejaké príznaky?
23. júl 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 citim sa fajn, bruško nafuknuté, prsia bolia... zle mi až tak nie je... a popichávanie je stale... tak snad je to ok.. a čo ty? Nejaké príznaky???
23. júl 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malik ja len ležím vtedy len také pichanie okolo pupku ale ked idem na wc alebo chodím tak vtedy cítim jak keby som mala dostat menzes :unamused: :unamused: :unamused: ale ináč fajn.Troška aj prsia bolia ale to stým chodí :wink: :wink: :wink: :wink: musíme to vydržat :slight_smile: :slight_smile: :wink:
23. júl 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 ja vydržím kludne aj do 42tt..len nech aj to drobatko... :wink:
23. júl 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malik dúfajme že bude ok všetko!musíme donosit tieto bábetká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a aj ich donosíme len musíme vela oddychovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 tak tak, musíme :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: ja som už PN, tak mám možnosť.. :sweat_smile: :wink:
23. júl 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malik ja sm už dávno PN takže aj ja mám možnost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a aj to robím!ty si kolkaty den po KET?
:wink:
23. júl 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 no dnes som 14ty den.. otehotnela som presne 9.7 o 14.15 :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ešte teda musím na kontrolnu krv v stredu :wink: a ty ideš ešte teraz v pondelok, že? :slight_smile: Tak tak treba sa opatrovať a nie sa stresovať a nahaňať v robote... :slight_smile: :zipper_mouth:
23. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malik no ty to vieš takto presne?M áš pravdu!musíme oddychovat vela! :wink: :wink: :wink: No mojenko ja už idem spinkat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: zajtra tu budem zas
23. júl 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 dobru... ja idem tiež do hajan :wink: zajtra tiež pridem :wink:
23. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... ešte som skusila jeden test dnes poobede. No a krasna dialnica na mna kukala :dizzy_face: juuuj, tak snad HCG rastieee :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: všetkým pekný víkend :wink:
24. júl 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože ja som napisala že ranko :grinning: :grinning: :grinning: jasné že už je den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
24. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dneska ma strašne bolí bruško ako na mrchu,a nie slabo ale silno ale len občas.POradte mi od čoho to je, :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused:
24. júl 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 poradiť ti neviem ,že od čoho to je ,ale kludne ležkaj, :wink: hladkaj bruško a mysli pozitívne.
24. júl 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 ja som mala krče.. tak 3dni dozadu...tiež som to mala ked som mala mať ms... ale od včera večera to ustalo...a nemáš mať nahodou termín ms??? môže to byťa j tým...
24. júl 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujem ti :wink: ani nič nerobím :slight_smile:
24. júl 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malik ale mám termín ms :wink: aj ja som myslela že možno od toho toje :unamused: :unamused: :unamused: nedovolím aby došla tá mrcha :wink: :wink: :wink: :wink: nie som nan zvedavá 9 mesiacov :angry: :angry:
24. júl 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 no dôležité je, aby naozaj už neprišla :wink: minimálne 8 mesiacov :dizzy_face: :dizzy_face:
24. júl 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malik v tom máš pravdu,a ani nepríde bud si istá :wink: :wink: :wink:
24. júl 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
@henika30
@michaelag , @solinka , @katuliks . Ako sa mávate?Všetko v poriadku? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. júl 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 Ahoj!dnes som bola na druhej krvičke,takže uvidíme ako narástlo hcg. :wink: :wink: :wink: Ináč umna všetko ok :wink: :wink: :wink:
26. júl 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malik ty si dneska nebola na krvičke že? :wink: :wink:
26. júl 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 držím pästičky a dúfam,že o hodinku aj niečo sem napíšeš veľmi dobrú správičku.Ja mám dnes v robote málo práce,ludí nejak nechodí,tak si tu upratujem,prekladám a chodím na net.
26. júl 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henika30 nie nie ja idem až v stredu! držííím palčekyyy!!!!
26. júl 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 Ahoj moja.Som rada,ze si si spomenula.Mam sa celkom fajn.Sem tam pobolieva brusko..to sa trosku zlaknem ale inak celkom o.k. :slight_smile: K doktorovi idem az 16.8 a o uz na prvu poradnu.Dufam a modlim sa aby bolo vsetko o.k...potom uz budem zas trosku kludnejsia. :pensive: :pensive:
26. júl 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuliks tak držím palce,ja idem 20.8. na konzultáciu ku dr.Stenovej ohladne 2.ivf,dúfam tiež,že všetko klapne a v oktobri už budem stimulovať. :wink:
26. júl 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27
@malik no už som volala,som tehotná.HCG je 679.to je dobré nie? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. júl 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 Budem drzat palceky a neboj vsetko dobre dopadne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. júl 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok