Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lubka0506
26. júl 2010

ahoj pipinky 🙂 neviete náhodou či má ešte vrchná sestra z GF dovolenku??? Dakujem 🙂

annamary27
26. júl 2010

@henika30 gratulujem,určite je to dobré,ved sa ti to znásobilo a teraz kedy dalšia kontrola?

simib
26. júl 2010

Ahojte.Ja som bola s mužom dnes prvý krát na konzultácii u Dr.Harbuláka.Je to super Dr.na prvý dojem.Hneď všetko začal riešiť a 12.8. už idem na laparku.Bud.týždeň ešte na 3DC na krv a šup predoperačné a ideme na to.Trochu sa aj bojím,ale som rada,že tolko vecí naraz sa deje. 🙂

ivka1910
26. júl 2010

Ahojte, my ideme s manzelom prvy krat na konzultaciu k Dr. Drábek, taka som nervozna som zvedava co mi tam poradia...My sa snazime tento rok a nic...
simib..co je ta laparka?
dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

simib
26. júl 2010

Ivka to je laparoskopia.To je taká menšia operácia,pri ktorej ti pozrú vnútro maternice a vaječníkov a tak aj urobia všetko potrebné,aby mohlo byť mimčo. 🙂

ivka1910
26. júl 2010

simib - dakujem pekne...my ideme presne 5.8.2010 na konzultaciu...u nas je problem manzel ma malo spermii...som zvedava co nam poradia...ale uz velmi tuzim po babatku... 🙂 🙂 🙂 🙂
Snad nám tam pomozu...Ale ako tu citam tak su tam sikovny doktrori a vedia robit zazraky.... 😉

henika30
26. júl 2010

@annamary27 teraz idem na ultrazvuk o 3 týždne.A dakujem ti za gratuláciu! 😉 😉 😉

simib
26. júl 2010

No tam dokážu aj zázraky to je fakt.U nás je všetko OK aj ja aj manžel,takže pátrame takto hĺbkovo.Dúfam že sa na niečo príde a odstráni alebo sa už konečne podarí.

ivka1910
26. júl 2010

simib - prajem ti aby sa ti podarilo.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

simib
26. júl 2010

Ďakujem pekne.Podobne aj tebe a všetkým ktoré sa snažia a z celého srdiečka si to prajú. 🙂 🙂 🙂 A gratulujem už úspešným tehulkám 🙂

bublina_dd
26. júl 2010

@henika30 - gratulujem tehula. Hcg máš veľmi pekné, ja som mala po KET na 14 den 530... Tak už len oddychuj a hladkaj bruško... 🙂 🙂 🙂

henika30
26. júl 2010

@bublina_dd Dakujem ti velic pekne!si velmi zlatá 🙂 🙂 🙂 Určite ich budem hladkat neboj 😉 😉 😉

henika30
26. júl 2010

@solinka tebe povedali presne termín že kedy máš íst na ultrazvuk?lebo mi hovorili len tolko že o 3 týždne a potom mi ešte povedala sestrička že 10.8 mám íst,ale to nie sú 3 týždne podla mna nie?

malik
26. júl 2010

@henika30 juuuj, paradička... no ja očakávam... v stredu hadam aj4ciferne čisielko 😅 😅 😉
Držkaj sa!! To je paradička!

henika30
27. júl 2010

@malik dakujem! 🙂 🙂 a tebe nič nebolí?lebo ja mám strach!bolí ma bruško aj pravý vaječník,asi zavolám zajtra dokimu že čo to móže byt 😒 😒

henika30
27. júl 2010

@solinka kde si?ako sa máte?
😉 😉 😉

malik
27. júl 2010

@henika30 no ja tu stresujem.. lebo ja mám zase tlaky na lavý vaječník(ale nie bolesti- akoby som mala cystu.. už som to raz tak mala tak viem preto....... už čítam všetky možné dg.. a je ich toľko.. že sa vzdavam a verim, že to bude dobre...a že to bude naozaj len cysta 😅 😅 a vieš čo je možné, že sa babatko uhniezdilo na pravej strane maternice 😉 a bude to tým...

henika30
27. júl 2010

@malik nestresuj sa lebo to nie je dobré pre mimčo.určite bude všetko ok 😉 😉 😉 😉 aj mne pobolieva všetko a je to stoho že embryjká sa zahniezdujú,takže klud moja 😉 😉 😉 😉 všetko bude tak ako má byt. 😉 😉 😉 😉

solinka
28. júl 2010

ahoj pipinky 🙂
čakáme jedného anjelíka 🙂 je nádherný a máme foto 🙂

solinka
28. júl 2010

@henika30 chod vtedy na kedy ti kázali 😉

solinka
28. júl 2010

@lubka0506 myslím že má

bublina_dd
28. júl 2010

@solinka - zo srdca Ti gratulujem... Nech anjelik v brušku len rastie do krásy a robí maminke radosť... 😉 🙂 🙂 My ideme na sono až 05.08.

solinka
28. júl 2010

@bublina_dd ďakujeme pekne moja 🙂
radosť robí velikú 🙂 len maminke je v kuse zle 😀 😀 ale to patrí k tomu a VIEME že je tu s nami 🙂

nr_martinka
28. júl 2010

@ivka1910 ahoj aj ja chodim drabekovi.tiez som bola na laparoskopii 1.7.a mam vsetko ok.laparoskopie sa neboj je to len chvilocka len potom to trosku viac boli.my sme uz boli na inseminacii a teraz cakame dva tyzdne a potom krvicka dufam ze to dobre dopadne.drzim palceky.

nr_martinka
28. júl 2010

bol niekto na inseminacii?a podarilo sa?

yeliel
28. júl 2010

@solinka ahoj solinka..tesim sa s tebou a zo srdiecka ti blahozelam k anjekikovi 🙂 davajte si na seba pozor.. 🙂 pa 😵

annamary27
28. júl 2010

@solinka gratulujem ti 😎 😎 .všetko dobré aj naďalej.

morzsi
28. júl 2010

neboj sa aj my sme chodili k primárovi harbulákoví a podarilo sa mám 1 dcéru

solinka
28. júl 2010

@yeliel ďakujememeeeeee

solinka
28. júl 2010

@annamary27 ďakujeme moja 🙂
😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre