Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

henika30
23. júl 2010

@yeliel no vieš čo moja.už nešpiním takže som sa rozhodla že nebudem brat nič.lebo nebudem riskovat!

malik
23. júl 2010

@henika30 pokiaľ už nešpiníš tak už neber.. ak by sa to znovu objavilo ten askoritin ti neublíži 😉

henika30
23. júl 2010

@malik dakujem ti ,velmi si mi pomihla! 😉 😉 😉 😉 už nešpiním takže nič nebudem brat! 🙂 🙂 🙂 Ako sa cítiš?už máš nejaké príznaky?

malik
23. júl 2010

@henika30 citim sa fajn, bruško nafuknuté, prsia bolia... zle mi až tak nie je... a popichávanie je stale... tak snad je to ok.. a čo ty? Nejaké príznaky???

henika30
23. júl 2010

@malik ja len ležím vtedy len také pichanie okolo pupku ale ked idem na wc alebo chodím tak vtedy cítim jak keby som mala dostat menzes 😒 😒 😒 ale ináč fajn.Troška aj prsia bolia ale to stým chodí 😉 😉 😉 😉 musíme to vydržat 🙂 🙂 😉

malik
23. júl 2010

@henika30 ja vydržím kludne aj do 42tt..len nech aj to drobatko... 😉

henika30
23. júl 2010

@malik dúfajme že bude ok všetko!musíme donosit tieto bábetká 🙂 🙂 🙂 🙂 a aj ich donosíme len musíme vela oddychovat 🙂 🙂 🙂

malik
23. júl 2010

@henika30 tak tak, musíme 😵 😵 🙂 ja som už PN, tak mám možnosť.. 😅 😉

henika30
23. júl 2010

@malik ja sm už dávno PN takže aj ja mám možnost. 🙂 🙂 🙂 🙂 a aj to robím!ty si kolkaty den po KET?
😉

malik
23. júl 2010

@henika30 no dnes som 14ty den.. otehotnela som presne 9.7 o 14.15 😀 😵 😵 ešte teda musím na kontrolnu krv v stredu 😉 a ty ideš ešte teraz v pondelok, že? 🙂 Tak tak treba sa opatrovať a nie sa stresovať a nahaňať v robote... 🙂 🤐

henika30
23. júl 2010

@malik no ty to vieš takto presne?M áš pravdu!musíme oddychovat vela! 😉 😉 😉 No mojenko ja už idem spinkat 😅 😅 😅 😅 zajtra tu budem zas

malik
23. júl 2010

@henika30 dobru... ja idem tiež do hajan 😉 zajtra tiež pridem 😉

malik
24. júl 2010

dobre ranko... ešte som skusila jeden test dnes poobede. No a krasna dialnica na mna kukala 😵 juuuj, tak snad HCG rastieee 😅 😅 😵 všetkým pekný víkend 😉

malik
24. júl 2010

bože ja som napisala že ranko 😀 😀 😀 jasné že už je den 😝 😵

henika30
24. júl 2010

Baby dneska ma strašne bolí bruško ako na mrchu,a nie slabo ale silno ale len občas.POradte mi od čoho to je, ☹ ☹ ☹ 😒

annamary27
24. júl 2010

@henika30 poradiť ti neviem ,že od čoho to je ,ale kludne ležkaj, 😉 hladkaj bruško a mysli pozitívne.

malik
24. júl 2010

@henika30 ja som mala krče.. tak 3dni dozadu...tiež som to mala ked som mala mať ms... ale od včera večera to ustalo...a nemáš mať nahodou termín ms??? môže to byťa j tým...

henika30
24. júl 2010

@annamary27 dakujem ti 😉 ani nič nerobím 🙂

henika30
24. júl 2010

@malik ale mám termín ms 😉 aj ja som myslela že možno od toho toje 😒 😒 😒 nedovolím aby došla tá mrcha 😉 😉 😉 😉 nie som nan zvedavá 9 mesiacov 😠 😠

malik
24. júl 2010

@henika30 no dôležité je, aby naozaj už neprišla 😉 minimálne 8 mesiacov 😵 😵

henika30
24. júl 2010

@malik v tom máš pravdu,a ani nepríde bud si istá 😉 😉 😉

annamary27
25. júl 2010

Ahojte,
@henika30
@michaelag , @solinka , @katuliks . Ako sa mávate?Všetko v poriadku? 😎 😎 😎

henika30
26. júl 2010

@annamary27 Ahoj!dnes som bola na druhej krvičke,takže uvidíme ako narástlo hcg. 😉 😉 😉 Ináč umna všetko ok 😉 😉 😉

henika30
26. júl 2010

@malik ty si dneska nebola na krvičke že? 😉 😉

annamary27
26. júl 2010

@henika30 držím pästičky a dúfam,že o hodinku aj niečo sem napíšeš veľmi dobrú správičku.Ja mám dnes v robote málo práce,ludí nejak nechodí,tak si tu upratujem,prekladám a chodím na net.

malik
26. júl 2010

@henika30 nie nie ja idem až v stredu! držííím palčekyyy!!!!

katuliks
26. júl 2010

@annamary27 Ahoj moja.Som rada,ze si si spomenula.Mam sa celkom fajn.Sem tam pobolieva brusko..to sa trosku zlaknem ale inak celkom o.k. 🙂 K doktorovi idem az 16.8 a o uz na prvu poradnu.Dufam a modlim sa aby bolo vsetko o.k...potom uz budem zas trosku kludnejsia. 😔 😔

annamary27
26. júl 2010

@katuliks tak držím palce,ja idem 20.8. na konzultáciu ku dr.Stenovej ohladne 2.ivf,dúfam tiež,že všetko klapne a v oktobri už budem stimulovať. 😉

henika30
26. júl 2010

@annamary27
@malik no už som volala,som tehotná.HCG je 679.to je dobré nie? 🙂 🙂 🙂 🙂

katuliks
26. júl 2010

@annamary27 Budem drzat palceky a neboj vsetko dobre dopadne. 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre