Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

balinka
28. sep 2010

@lilinka81 ahoj moja 😉 ako im to povies,povedz aj mne,lebo ja idem zajtra,mam povedat,len nech vyberu tie najsilnejsie 😠

yeliel
28. sep 2010

@lilinka81 ja neviem ake vkladaju..lebo totizto tam nikto nic nepovie 😠 a to ma strasne serka...tak ty mas vela mrazacikov ja mam len 3 mrazených hned po OPU...tak sa bojim..ze ci bude vobec co vkladat..na PK sme mali 6...2vlozili a 4sa prestali delit..ale ja som chcela vsetky na PK..tak neviem preco mi dali tie 3zamrazit hned po OPU 😠 Na to mi nikto nedal odpoved..Ty chodievas ku komu?...To je mi luto,ze to zase nevyslo a kolko ti ich rozmrazovali..a vraveli ti aj kolko mali buniek tie co vkladali?

lilinka81
28. sep 2010

@balinka jeee,tak predsa 🙂 ....no presne to chcem,lebo aj tak nechcem ist uz viacx na KET a mam este veela mrazacikov embryjka aj tie 5-dnove a chcem vlozit len tie naj-tie a-ckove a nie ze mi zas daju take co ako povedali ....ze k dnesnemu dnu by sa mohli delit lepsie,ale je to este v poriadku.....myslim ze nie je,preto ma KET taku slabu uspesnost,...si myslim a ak nemam pravdu,nech mi ti Behunova vysvetli

balinka
28. sep 2010

@lilinka81 mne nikto nikdy nevysvetlil,ako sa embryjka delia,ci dobre ci co 😠 take mam nervy,ze az... 😠

lilinka81
28. sep 2010

@yeliel mne vkladali take slabucke,tiez by som to nevedela,ale pytala som sa embryologicky pred vkladom,povedala ze sa slabo delia,ale ze je to v pohode,za sanca tam je ....rozmrazovali 4 embryjka.....rozmrazili sa 3....a do dalsieho dna vydrzali 2 a tie mi vlozili.....ja patrim k Behunovej,.....inak to vobec neni dobre ze som ich m,ala tak veela (24),ked ich je menej,su silnejsie vraj ...A to oni len tak mozu urobit,ked ste sa dohodli na inom?...ale ja som pocula ,ze tie hned na druhy den mrazene,sa lepsie rozmrazuju,ako tie 5-dnove

lilinka81
28. sep 2010

@balinka ani mne,ja som sa pytala,lebo si to tu baby pisu,vraj v inych CAR-och to je samozrejme,niekde ti daju aj fotku po vklade z UTZ

balinka
28. sep 2010

@lilinka81 ja este absolvujem KETko v GF a nikdy viac o nich nechcem pocut...mam ich dost 😠 😠 😠

yeliel
28. sep 2010

@lilinka81 no neviem moja ako to tak mozu urobit..ale mali to pisomne na tom papieri co davaju vypisovat hned po OPU...ked som to nasrata vravela Drabekovi..tak povedal,ze to nieje otazka na neho ale ,ze uricte spravili vsetko preto aby to bolo co najepsie pre mna..to si ma trosku potesila ..ze sa vraj lepsie rozmrazuju.. 🙂 ozaj ty si mala 24vajicok ci embryjok? 😕
U mna bolo aj take trosku zahadne OPU ako akty X 😀 😀 😀som sa iim budila z anestezy a prepichli mi vajecnik 😀 😀a potom som mala bolesti a horucky ale ked som sa stazovala tak Dr..Harbulak mi vysvetlil ..ze 38 nieje horucka len zvysena teplota 😀 😀 😀

lilinka81
28. sep 2010

@balinka aj ja este jedno a potom keby to nevyslo,chcela by som tie čechy vyskusat....predsa maju velku uspesnost a vkladaju len tie najlepsie

balinka
28. sep 2010

@lilinka81 ja som dnes uz volala do brna a bola som uz rozhodnuta,ze sa objednam na konzultaciu...len mi je akosi luto tych mrazacikov,takze este to raz skusim tu,aj ked im straaaaaaaaaasne neverim 😠 😠 😠

lilinka81
28. sep 2010

@yeliel no ty tam mas hotove stastie v tom GF ☹ ,...mala som 24 vajok a oplodnilo sa samo 19...

lilinka81
28. sep 2010

@balinka no praave,ved co ked jedno z mrazacikov je nase baabooo 😉

balinka
28. sep 2010

@lilinka81 no ved to,co ked jedno chce ostat v nasom brusku a my ho tam nechame 😉 a preto to este skusime a potom,ked to nahodou nevyjde/urcite vyjde/spolu do brna 😉 😉 😉

yeliel
28. sep 2010

@lilinka81 my sme mali ICSI 😉 kolko dni od rozmrazenia ta volali na transver? Ozaj neosievas niekedy cop? 😀 😀 😀 sa mi zda..ze som ta videla v GF 😉

lilinka81
28. sep 2010

@balinka presne tak ,..keby to naahodou nevyslo,tak spolu do brna,..ale vyjde to uz tentokrat,som rada ze ides do toho 😀

yeliel
28. sep 2010

@lilinka81
@balinka baby veeelmi ma lakate na to brno 😀 😀 😀 len ja bojim koli stimulke...mne strasne dlho trvalo pokial ma nastimulkovali..bola som 8 ci 9krat na kontrolu nie a nie sa to rozbehnut...som stimulkovala az do 22Dc 😝

balinka
28. sep 2010

@lilinka81 mala si pravdu,ze tuzba po babusku je silnejsia a verim tomu,ze raz to priiiiiiiiide 😉 🙂

lilinka81
28. sep 2010

@yeliel to hned na druhy den,...vecer ti volaju ze kolko vybrali a na kolku mas prist,....ani neviem ci sa robi PK po rozmrazeni,ale myslim ze nie,aj to sa chcem opytat,....cop mam malokedy,ale asi v GF som este nemala,to bola ina mamina 😀

lilinka81
28. sep 2010

@balinka 😵 😵 😵

balinka
28. sep 2010

@yeliel ja som uz rozhodnuta,ze ked to teraz nevyjde,ide sa do brna...ja som mala tu stimulku v pohode,az na ten hyperstimulak,ale tak to sa uz nemusi opakovat 😉 😉

lilinka81
28. sep 2010

@yeliel na UTZ chodis sem ku gyn.,tam ides len asi 3x,veela veci tych papierovych posles cez PC,oni to spracuju a komunikuju s tebou cez tel.

yeliel
28. sep 2010

@lilinka81 teda vecer vyberu a ked tam rano pridem tak sa moze stat..ze aj nebude co vlozit? 😕 ☹

lilinka81
28. sep 2010

@yeliel ano,bohuzial 😖

yeliel
28. sep 2010

@lilinka81 no moje nervy a pri mojom stasti 😝 aj ty si papala pred KET estrofem? ja ho papam teraz 4den ale byvam mi dost zle...ale netusim ci to je z neho 😕

yeliel
28. sep 2010

@lilinka81 a na to Brno teda musim mat ochotneho gynekologa co mi bude robit ultrazvuk a krvicku asi..ze? 😉

lilinka81
28. sep 2010

@yeliel neviem ci to je z neho,mne nic nebolo ani z neho ani pri stimulke,ja vsetko dobre znasam,len mi chutilo jest, 🙂 ....o to viac som cvicila 😉

lilinka81
28. sep 2010

@yeliel jak ochotneho,oni budu spolupracovat 😉

yeliel
28. sep 2010

@lilinka81 no ved takeho co bude s nimi spolupracovat 😀 😀 😀 tak mne bývalo aj pri stimulke zle...a chuti mi stale 😀 😀 😀

lilinka81
29. sep 2010

@yeliel a nemas dobreho gyn.?

yeliel
29. sep 2010

@lilinka81 😕 😕 😕 no tak ...ako sa to vezme 😀 😀 😀 ale hlavne nema nikdy cas a casto ordinuje sestricka na chodbe 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre