• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

21. júla 2017 
Ahojte baby.
Chodíme do Gyn Fiv,práve som po umelom oplodnení.Absolvovala som ICSI v nedelu.teraz som v pohode,necítim žiadne príznaky.Je to normálne? Mám sa vrátit do roboty bez problémov?Nemám sa obávat o embiá,ked robím v nočnej smene? Baby,po akom čase je možné očakávat prvé príznaky?
29. sep 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel Práve to.Lekári nemajú na nás čas.Ani s nami nehovoria pobec o ničom.To ma straše štve.Mám tam zamrazených 6 embrií.Tie ešte postávajú šance,nechcem o nich príst,ale ked bude po všetkom,tak nikdy via GynFiv.
29. sep 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 Mne povedali presne to isté,že sa mi vyvyjajú pomalšie ,ako treba.Dostala som dve najlepšie,ostatné štyri sa prestali delit.
29. sep 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. :wink: som po konzultacii,tak cakam na mrchu a zaciname s estrofemom...Drabek mi dal dnes vysvetlenie,ake take :wink: no este im budem verit :wink: budu mi vkadat tri zmrzlinky :astonished: tak dufam,ze sa uchytia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ahooj....parada tak to ste sa hned dohodli na 3 :wink: keby som mala aj ja tolko stastia,ze sa rozmrazia vsetky 3zmrzlinky tak si dam vlozit tiez vsetky 3 :wink: :slight_smile:
29. sep 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka moja a nezistovala si ako sa da presupnut k inemu dokimu ? :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel tak som mu povedala,tak uvidime,mame ich 8,takze verim,ze to vyjde :wink: :wink: :wink:
29. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel nepytala som sa :astonished: zabudla som :frowning2:
29. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri ahoj,ja som začala cítiť asi tak na 4.-5ti den po vklade pichanie v podbrušku,inak som mala neskor plnšie prsia,ale to mohlo byť aj s injekcií.Ja som bola po krvné testy doma v klude na PNke.lebo v robote by som sa nevyhla vláčeniu ťažkých vecí a stresu.
29. sep 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,čítala som o ICSARE centre v Martine.pcientky tam majú mimoriadne dobré skúsenosti.Je to možné,že tam sa platí za zákrok s predlžienou kultiváciou a stransferom 2 embrií iba 450Eur? Mi za celé sme zaplatili 800Eur plusz lieky,čo bolo asi 600 Eur.To je neuveritelné.
29. sep 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka aj ti vravel..ze kolko ich budu naraz rozmrazovat? :wink:
29. sep 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 Ahoj,ako to dopadlo?Podarilo sa? Volala som teraz do centra,nedoporučujú mi vrátit sa do roboty,kym nemám vysledok testu.
29. sep 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri u mna to nedopadlo dobre.Mala som síce pozitívne HCG,ale išlo hore pomaly a na tretí odber už bolo negatívne.Bolo to moje prvé IVF v máji tohto roka.Teraz čakáme na schválenie druhého,ale som v pohode :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. sep 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel budu rozmrazovat tri,lebo povedasl,ze niekedy su dve silne a jedno moze byt slabsie... :confused: ale ja chcem tri :astonished: :astonished: :astonished:
29. sep 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka tak mne rozmrazia tiez 3 lebo len 3 mam :wink: ale ak by boli OK tak ich chcem uprosit nech vlozia 3.. :slight_smile:
29. sep 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel jasne,ze mu to povedz,aj ja chcem tri,on sice povedal,ze ked budu silne dve,tak dve,ale bude robit toto,co ja chcem,ja som predsa pacient a ked sa daju tri preco nie?nedaj sa obmakcit,lebo u teba to uz je jedno ci ti to jedno nechaju tam,podla mna jednoznacne tri...budeme mat trojky :wink: :wink: :wink: uz beries estrofem,alebo este cakas na mrchu? :astonished:
29. sep 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka :wink: ja chcem 3 preto aby bola vacsia sanca..ze sa aspon jedno uchyti :wink: ..uz beriem estrofem :wink: a picham fraxiparin :slight_smile:
29. sep 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel a ten fraxiparin je naco?mne dal len ten estrofem.neboj uchyti sa a kedy ides na vklad? :wink:
29. sep 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ten mam na riedenie krvicky mam vrodenu trombofiliu..po neuspesno IVF som si dala spravit vsetky mozne aj nemozne vysetrenia a zistilo sa aj toto :wink: na ultrazvuk idem okolo 8.10 a potom mi povedia..ako je na tom sliznica a co dalej :wink: urcite mas doma aj ty protokol a tam ti pise..ze ultrazvuk 10az 14DC :wink:
29. sep 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel aha chapem...ano mam protokol doma,aj my vsetko vysvetlil co a ako mam robit,to mi bolo divne,asi ho nieco osvietilo :grinning:
29. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka :grinning: :grinning: :grinning: mne pri konzultacii vzdy vsetko pekne vysvetlil a aj popociarkoval zakladne informaciie na papieri :wink: ale mimo konzultacii uz len velmi tazko odpovedal na otazky :wink:
29. sep 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel je to s nim tazko,ale ja verim v stastny koniec a na vianoce,uz budeme vsetky tehuuuuuuuuuuuu :wink: :wink: :wink:
29. sep 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ja mám zasa negatívnu skúsenost,so mnou ani nerozpráva doktorka.Ak sa mi niečo nepozdáva,alebo nechápem,zavolám,ale nikdy nehovorím s doktorkou,iba so sestričkou.Ona je milá,a ochotná,ibaže ani ona nemá na mna dost času.Tak ostáva čakať a dúfať.
29. sep 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri tak to tam chodi,dnes som im tam povedala,ze este raz im budem verit a viac nie :angry:
29. sep 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ak sa to tentoraz nevyjde,zbohom GynFiv. Ideme do ISCARE.Ale predtym ešte raz skúsime s mrazákmi.
29. sep 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri a kto je tvoje dokina? a v nedelu si mala transver? si bola ako samoplatca na IVF alebo cez poistovnu? :confused:
29. sep 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka Dobre si robila! Som na teba hrdá.
@balinka tak si povedalaaa :grinning: :grinning: :grinning: a co ti na to odpovedal?
@yeliel Som bola v nedelu na transfer.Bolo to cez poisťovňu,ale sme museli platit celé,lebo to bolo ICSI,a to poisťovňa nehradí.Moja doktorka je Stenová.
29. sep 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri ano,musela som to povedat,mam na nich tazke srdce,kvoli tomu,ze mi robili ET po hyperstimulaku a dnes mi este povedal,ze aj keby som ostala tehu,tak by boli komplikacie a tazko povedat,ci by bolo babo v poriadku...tak su oni v poriadku?este,ze sa mi ospravedlnil :angry: :angry: :angry:
29. sep 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok