Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
21. apr 2011

dakujem veľmi pekne kočendy budem ich potrebovať tie palčeky 🙂

ivka3901
21. apr 2011

ozaj baby chcem sa spýtať strašne ma bolí hrdlo a ledvaj prehltam nevie mi niektorá poradiť čo mám robiť aby ma tak nebolelo?možem cumlať všelijaké tabletky tie septolete alebo strepsils alebo tamtum verde a možem si dať aj nejaké antibiotiká ak mám doma?

pici
21. apr 2011

@alibabaa to fakt? no skoda... tak dobra sprava pride az o den neskor ?D

pici
21. apr 2011

@ivka3901 co si sa pomiatla ? antibiotika? sisina.. v ziadnom pripade.. ak ta boli hrdlo kup si v lekarni septisan... alebo vincentka tablety.. to je jedine na hrdlo co mozu aj tehotne a kloktat vodou vincentka.. teraz som to bola pytat a po jednom dni ma nic neboi a to som sa bala ze budem mat anginu

elise
21. apr 2011

ja nie som na pnke pracujem, cítim sa trošku oblbnuto a jemne spuchli prsty, inak sa citim nafúknuto, ostatne je v pohode, v brušku citim pichanie na pravej aj lavej strane. ved uvidím kolko bude úroda🙂 už nech je to za mnou aby som mala babenka v brušku.
@ivka3901 žiadne antibiotiká ani cukríky cmulacie nepapaj, mna bolieva hlava ale ibuprofen nedávam dávam iba vodu a čaje, a malu kávu a ide to. ešte je dobré na bolenie hrdla aj homeopatikum alebo klasika medík🙂

tinasc
21. apr 2011

@ivka3901 môžeš si dať ešte aj bioparox 🙂 alebo sa poraď v lekárni, tie tablety na cmúľanie nie sú vhodné 😉

alibabaa
21. apr 2011

@pici ja sa este len chystam na 2 iui.. ale ja som sa potesila, ze by sme sa tam stretli 🙂

babulka123
21. apr 2011

@ivka3901 sprav si olejovy zabal na hrdlo..
zohrej troska olej { pozor naozaj len troska} daj si ho na vreckovku a na to satku .. a vymen po 2 hodinach.. zazracne to pomaha..

och
21. apr 2011

@ivka3901 vynikajúce sú tabletky na cmúľanie Isla moos, je to bylinny výťažok z islandské lišajníka a doporučuje sa pre tehotné, kojace a dokonca aj pre decká, také čo už vedia cmúľať, vynikajúce sú, dávajú si to aj speváci pri zápale hrdla 😉

och
21. apr 2011

@misi76 ja mam tak isto také nepríjemné pocity ako pri mrške 😉 a bodaj by nie z toho estrofenu a progesteronu 😉 neboj, tentokrát to vyjde do krásneho mrňouskového konca 😉

babulka123
21. apr 2011

@och ja som mala take pocity ... a to som behala na vecko snad kazdych 10 min ze uz uz uz dostanem a prd... takze sa drzte ..

och
21. apr 2011

@babulka123 ja viem, aj pri prvom to tak bolo, len sa mi to dá strašne skoro 😉 veď som len 6 deň po KET aby som mala príznaky hneď 😕 to sa mi tých detí tam koľko namnožilo? 😀 😀 😀 dva kúsky mi budú stačiť a keď to budú baby, tak nech sú aj zlé ako čerti 😀 😀 😀

och
21. apr 2011

to by bola aká paráda pre muža, 4 baby v dome, streštené, xixi asi sa aj odsťahuje 😀 😀 😀 😀 😀

elise
21. apr 2011

@och m,anžel bude držať z budúcimi zaťmi🙂 a bude sa citiť ako král tolko krásy mať doma🙂

och
21. apr 2011

@elise 😉 skôr máme takú dohodu, že babám vyberám mená ja a on gulovnice s laserovým zameriavačom 😀 😀 😀 no nebol by sám, máme kocúra ale ten je vykastrovaný tak neviem či sa to ráta 😀 😀 😀 😀

elise
21. apr 2011

@och jej aj my máme vykastrovaného kocúra 😀 ten sa ráta vždy 😀 u nás je chlapská presila už dnes mimalý zahlásil ked som si prepla na film že maminka okamžite prepni my pozeráme hokej 😀 tak dufam že IFV sa zadari aspon jedno dievča 😉 ozaj ak by sa zadarili chlapci (chceli by sme po punkcii ak bude dstatok vajok dať si vložiť 2 embrijka) tak rýchlo našetrím na podkrovie a tam si spravim svoju izbičku 😉 😀

och
21. apr 2011

@elise no tak to budú dve baby 😉 vyrovnáte skóre a potom sa pritrafí ešte jedna baba prirodzene a bude robiť nie podkrovie ale celé babské krídlo 😀 😀 😀 😀

pici
21. apr 2011

@och a kam ti zmizla fotka?

misi76
22. apr 2011

@och tak to ti bude manžel robiť len na vložky pri toľkých babách 😀

pici
22. apr 2011

@misi76
@och pipiky ako sa citite?

misi76
22. apr 2011

@pici no ja strašne, bolí ma podbruško, kríže, prsia, začínajú mi vadiť vône a furt žeriem. Teraz neviem, či dostanem mrchu alebo si niečo nahováram. Pri predchádzajúcom tehotenstve som to tak skoro nepociťovala. Ale to bol KET. Tak neviem, začínam mať strach.

vivienna
22. apr 2011

@pici ahoj pici, kolkyden si po prenose a ako sa citis ? ....robila si testik ?? ja som tiez po prenose ale ešte čerstvom, stale cakam

alibabaa
22. apr 2011

@misi76 dobra poznamka s tymi vlozkami... 😀

pici
22. apr 2011

@vivienna ahoj... dnes som 7mi den. citim sa fajn... budem testovat v nedelu

och
22. apr 2011

@pici nespĺňala pravidlá 😉 tá fotka myslím

@misi76 tak tak 😉 najprv na plienky potom na vložky 😀 😀 😀 šmynky, gumičky, pukačky, aspoň trojo plaviek každá a prístavbu pre topánky a kabelky

@pici ja plne normálne sa cítim, žiadne pichanie, mrchanie, bolesti, chute, proste nič, ale takto normálne som sa cítila aj pri prvom tehu, dokonca som bola ako duracelko, toľko energie a chladnička mi voňala 😀 samozrejme ale to už som bola v niakom 8tt

@misi76 skôr mám pocit, že to bola posledná tvoja mrcha tento rok 😉

pici
22. apr 2011

@misi76 neboj.. tentokrat to urcite vide :d

pici
22. apr 2011

@och aha.. no pekne... a co sa im nepacilo na tvojej fotke :D? ja takisto uz viac menej nic. prsia mam nafuknute ale to uz davno..... od asi vsetkych tych hormonov co som do seba dala :D a podbrusko uz neboli...

misi76
22. apr 2011

@pici
@och ešte že ste tu, len si tu medzi sebou vlievajme energiu. Mňa bolí aj spodok trošku, ten Utroš som mnou ale máva.

squella
22. apr 2011

Všetkým kočkám prajem krásne sviatky 😵

och
22. apr 2011

@pici no bola som na tej fotke moc malá 😀 😀 😀 😀 ale keby ste videli môj arogantny ksicht tak sa so mnou ani nebavíte 😀 😀 😀
ja nemám nič napuchnuté, prsia nehrozia, akurat pred dvoma hodinami ma moc pichlo v pravom vaječníku, pocit na mrchu tiež zmizol 😵 hm to je tak keď sa človek príliš študuje 😉 neviem včera mi bolo moc smutno, že keby to nevyšlo, dnes zase, veď neva aspoň sa budem venovať krpcovi, no ako na horskej dráhe, 😉 možno si testnem v pondelok, neviem, ostal mi ešte test z minula, tak ma to chytá 😉 tak uvidím do kedy to zvládnem 😀

@misi76 nehnevaj sa na mňa, to nie je utrošom 😉 myslím, že to bude chalan 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre