Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
26. apr 2011

@tinasc díky ti moc zato mi veľa kamošiek hovorí,že ma obdivujú,aže ako to všetko znášam,lebo má kamošku,ktorá už len kvoli inekciám,ktoré sa musia pychať každý deň sa bojí ísť na umelé a už 10 rokov nemožu mať detičky

ivka3901
26. apr 2011

@annamary27 ahá tak aj tak držím palčeky 🙂 my sme raz skúsili liečiteľa,ale nepomohlo a najmä teraz pred 3 pokusom čo mne zistili protilátky voči spermiám a brala som prednison tak sme mysleli,že to do tretice vyjde a nič

elise
26. apr 2011

babulky zajtra o 8 ráno mám prísť na ten odstrel císt čo si mám zobrať so sebou? budem v narkoze vraj

misi76
26. apr 2011

@ivka3901 ☹ , ale raz to výjde, ešte nemáš taký strašný vek neboj a oddýchni si, vydovolenkujte sa, užite si jeden druhého a neskôr určite ešte zabojujte

misi76
26. apr 2011

@elise nočnú košelu a papuče ako pri OPU

elise
26. apr 2011

@misi76 dakujem🙂 hovorili že mám prísť na lačno, mám si zobrať aj dáku vodu alebo džús?

misi76
26. apr 2011

@elise PEPSI, ak by ťa bolel žalúdok po narkóze, tak si len chlipneš, voda a ďžús sú ťažké

elise
26. apr 2011

@misi76 problem je ten že ja nočné košele nenosím, myslíš že by mohlo byť tričko?

elise
26. apr 2011

@misi76 pepsi mám super🙂

misi76
26. apr 2011

@elise jasné dlhšie tričko, aj ja som skôr na pyžamká

elise
26. apr 2011

babulky myslite zajtra na mna 😉

skajluk
26. apr 2011

@pici ahoj mrzí ma to.....moc som ti držala palčeky.....hlavu hore, ďalší pokus bude úspešný

pici
26. apr 2011

@elise zlatko myslime 🙂 🙂 🙂

pici
26. apr 2011

@skajluk 😀

elise
26. apr 2011

@pici ďakujem moja🙂 ja som na teba dnes veľmi myslela a je mi to ľuto☹ uvidíš budeme tehulky, všetko vyriešime a potom dáme tehulkovské stretko 😉

pici
26. apr 2011

@elise jasne ze dame... tak nam to teraz nevyslo... no ... uz som v pohode

wewulka
26. apr 2011

@pici @ivka3901 baby tak to mi je ľúto, tak som na vás myslela

@elise budem na teba zajtra mysliet, nech všetko dobre dopadne

pici
26. apr 2011

@wewulka ideme dalej , no nie? neverim ze ked niekto tak velmi tuzi po babatku ze sa ho raz nedocka :D

pici
26. apr 2011

@ivka3901 neboj zlatko, teraz nam to nevyslo ale my sme predsa silne zeny.. a dokazeme to prekonat.. ja som uz celkom v pohode.. ako jasne ze nejasam od radosti.... ale bojujem dalej...

wewulka
26. apr 2011

@pici ideme dalej, ale tak je to take smutne ☹ určite sa ho kazda dockame, len by to nemuselo byt take komplikovane

pici
26. apr 2011

@wewulka tak je to smutne... kuknem na muza a ten totalne smutny... tak ale co uz... kazdeho cesta je taka pre nieco... ja neviem komu som tak velmi ublizila ze si to takto odsieram :D ale snad coskoro pride rad aj na mna :D

wewulka
26. apr 2011

@och blahoželám 🙂

wewulka
26. apr 2011

@pici urcite pride rad aj na teba, velmi ma sklamal tvoj vysledok, pretoze si vsetko tak dobre znasala a vsetko islo tak v pohode, ze vysledok mal byt iba pozitivny

pici
26. apr 2011

@wewulka nevadi. bude urcite teraz najblizsie... ja som si tiez tak verila, ale tak nie vsetko co si myslime tak aj vypali... ako vidis... ja si na svoj zazrak asi musim este pockat

wewulka
26. apr 2011

Cize, ked si o 18,00 picham diphereline, vtedy picham aj Gonal ?
Inak mne vobec nic na UTZ nepovedali, doktorka pozerala do monitoru a potom mi povedala, ze sa mozem ist obliect a povedala mi, ze mam zacat s gonalom a to bolo vsetko - asi bolo vsetko v poriadku, a sestricka mi veeeeeelmi rychlo ukazala ako si mam pichnut gonal.

tinasc
26. apr 2011

inak rada by som vedela, keď sa ide na úplne prvú kontrolu, po začatí pichania, vtedy sa volá za výsledok tiež až po 14.00 alebo niekto povie hneď ako treba pokračovať?

elise
26. apr 2011

@wewulka aj ti dali recepty?

elise
26. apr 2011

ako mi brala sestrička krv tak tam mám modrinu a dva vpichy ako keby sa upír zahryzol 😀 inak som si dosť pritl&čila po odobratí krvi ruku tak neviem prečo modrina?

wewulka
26. apr 2011

@tinasc vtedy neberu krv, robia iba UTZ az na dalsej navsteve beru krv

wewulka
26. apr 2011

@elise recepty mi dali na prvej konzultacii, ked mi dali aj protokol, takze uz mam lieky doma

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre