Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
29. apr 2011

@wewulka ja som si tiež vybrala ale na kontrole mi daju ešte jeden recept ty máš ten gonal ja uvidím čo mi daju.

babulka84
29. apr 2011

Ahojte. S priateľom sa snažíme už 4 roky o bábätko a stále nič. Najskôr sme skúšali všelijaké bylinky a pod. rátanie plodných a neplodných dní,meranie teploty atď . Začali sme chodiť po vyšetreniach- priateľ je ok, ale ja mám problém so štítnou žľazou a inzulínovú rezistenciu- Čiže nč moc. Už rok chodíme do Gyn-Fivu, absolvovala som laparoskopiu, 1krát IUI a dva krát IVF. Druhé IVF som mala v marci a aj to neúspešne ☹ . Takže musíme byť trpezlivý a veriť, že raz sa nám to určite podarí 🙂 . A prajem aj všetkým ostatným, aby im to vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

och
29. apr 2011

ahojte bambulky 😉
chcem vám len vliať nádej, že aj KET vychádza 😉 som oficiálne tehu s HCG 377
moc moc vám všetkým prajem aby so to najbližšie podarilo a v rámci záujmu vás sem budem chodiť opľúvať 😉

vivienna
29. apr 2011

@och hurááááá......konečne niekomu vyšlo........už som si myslela, že táto jar bude uplne neurodna ......držím palce, aby ste to dotiahli do úspešného babatkovania ....ja som tiež po prenose, budúci týzden idem na kontrolu ...ufff..... 😅 tak ma prosím ta popluj.....vopred dakujem 😵

och
29. apr 2011

@vivienna tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj

stačí alebo pošlem niečo aj poštou? 😀

vivienna
29. apr 2011

@och si supeeer dakujem veeeeeeeeeeelmi pekne !!!!!!!!!! 😀

vivienna
29. apr 2011

@och a aké máš pocity, myslím tehotenské....sú nejaké ???

vivienna
29. apr 2011

@och prídem neskôr - prisla svokra 😠

babulka84
29. apr 2011

@och gratulujeeeeeeeeeem!!! Teším sa s Tebou 🙂

annamary27
29. apr 2011

@babulka84 ahoj,želám aj Tebe čoskorý úspech 😀 😀
@och gratulujéééééém 😵 😵 😵 😵

elise
29. apr 2011

@och gratulujem🙂 teším sa s tebou 🙂 mne mrcha neprichádza☹ nech príde aby som mohla na utrazvuk a postupiť dalj ved už cysty mi odstrelili tak prečo sa nespúšťa mrcha? ☹

och
29. apr 2011

@vivienna nemám žiadne pocity, absolútne žiadne 😉 nič ma nebolí, nepichá, nie je mi zle, prsia mi nenarástli ani neboli, ale presne takto to bolo aj pri dcére 😀 veď v skutočnosti som cca len týždeň tehotná tak mi ešte nemá byť čo 😵

@babulka84
@annamary27 ďakujem krásne a fakt verím, že ste na rade 😉

@elise neboj príde, mne dosť pomáhal na spúšťanie ms ženský čaj 😉 a koniec koncov to je tvoja posledná mrška v tomto roku, tak má právo si dať na čas 😀 😀 😀

elise
29. apr 2011

@och dufam že to bude posledná mrška tento rok🙂

tinasc
29. apr 2011

@och gratulujeeem z celého srdca 🙂

wewulka
29. apr 2011

@tinasc šikovná 😉

wewulka
29. apr 2011

@och blahoželááám 🙂

dorotka66
29. apr 2011

@och ahoj och, tak to je super 🙂 aj sa na to KEtko začnem tešiť. blahoooooooželáááám 😀

ivka3901
29. apr 2011

@och super teším sa s tebou
@vivienna držím palčeky

tinasc
30. apr 2011

@wewulka ďakujem 🙂

misi76
30. apr 2011

@och ty bosorka, to je krásna výška HCG, tfuj, tfuj, držkaj sa a opatruj.

Kočký pozdravujem vás. 🙂

pici
30. apr 2011

@och ty si ma nespoznala ze?

wewulka
1. máj 2011

Prajem vám pekný 1.máj 🙂
Včera poslednýkrát Gonal a od dnes nastupuje Pergoveris. Zajtra ma čaká kontrola, som zvedavá.

elise
1. máj 2011

@wewulka ahoj v dobrom závidím ja stále mrchu nemám už som nasadila aj ženské čaje a nič☹

miskab
1. máj 2011

babulky tie injekcie fostimon ste si pichali same ,mne kazala ze mi to ma sestricka pichat a cez vikend neviem kto mi to pichne :(

elise
1. máj 2011

@miskab nepoznáš nijaku sestričku? mne picha švagrina-zdravotná sestra. cez víkend na dofče mi pichol 2x manžel. alebo skús nemocnicu

nr_martinka
1. máj 2011

@pici ahoj chcem sa iba spitat ci si mala predlzenu kultivaciu ci nie?a ak ano kedy sa to hovori ze to chces?

ivka3901
1. máj 2011

@nr_martinka si mi nejaká povedomá neviem či si ma pamätáš z roboty?

nr_martinka
1. máj 2011

@ivka3901 teraz ked som sa pozrela lepsie na tvoje foto tak uz viem robili sme na T5 nie?

pici
1. máj 2011

@nr_martinka ahoj. ano na polovicu som mala predlzenu kultivaciu. z napichovanych mi hned vsetky zamrazili.. z prirodzene oplodnenych mi dali vsetky na predlzenu kultivaciu cize 6, dve mi vlozili, dve zmrazili a dve neboli dobre :D
bavili sme sa hned po punkcii podla mnozstva a kvality vajicok s embryologickou a postup co sa s nimi deje do velkej miery zavisi aky ma manzel spermiogram... cize na vsetkom sa dohodnes hned s embryologickou

nr_martinka
1. máj 2011

@pici dakujem za info.je mi luto ze ti to nevyslo 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre