Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
1. máj 2011

@nr_martinka v pohode. uz je to za mnou... nabuduce to dame :D ty si ako na tom?

tinasc
1. máj 2011

@miskab už som ti napísala vedľa, pýtala som sa na to a fostimon si môžem pichať sama podkožne 😉

nr_martinka
1. máj 2011

@pici este stale cakame na schvalenie .a nevolaju a nevolaju 😢

elise
1. máj 2011

@nr_martinka my máme aj schválene len mne mrcha nechodí aj predoperačné som, si spravila takže idem asi ešte raz za vlastne všetky výsledky☹

pici
1. máj 2011

@nr_martinka no mne prisla ziadost schvalena 5dni pred tym ako som dopichala cely protokol

nr_martinka
1. máj 2011

@pici mne povedali ze mi zavolaju a potom sa mam objednat na konzultaciu.vypisovali sme ju 8.4 tak som zvedava ze kedy zavolaju.

nr_martinka
1. máj 2011

@elise a to hned ako zacinas tak si vybavujes predoperacne?ja nastastie nemam s mrchou problem kazdy mesiac .tak dufam ze ked bude treba tak nesklame 😀

elise
1. máj 2011

@nr_martinka práveže už 2 týždne mám vybavene, mrcha chodila vždy ale ked som si dipherelin.začala pichať tak od vtedy nechodí aj ovariálne cysty mispravili punkciu aby sa mrcha spustila a nič☹

pici
1. máj 2011

@nr_martinka aha no pekne... a komu chodis?

wewulka
1. máj 2011

@elise tak to mi je ľúto, hádam ti čoskoro príde. a naozaj ten pergoveris je štiplavý ako písala pici.

nr_martinka
1. máj 2011

@pici k Drabekovi

nr_martinka
1. máj 2011

@elise mozes mi vysvetlit tu poslednu vetu?tomu nechapem.

elise
1. máj 2011

@nr_martinka odstrelovali mi cysty na oboch vaječníkoch, tie vraj mrchu zadržovali

pici
1. máj 2011

@nr_martinka aha.tak asi kazdy ma svoj postup alebo neviem potom

wewulka
1. máj 2011

@pici tak ozaj ten pergoveris trošku štípe

pici
1. máj 2011

@wewulka vidis.. ale da sa to prezit

wewulka
1. máj 2011

@pici da sa, mna to trosku stipalo aj potom, ked uz som to mala vpichnute a uz som len tak sedela

pici
1. máj 2011

@wewulka posledne dva dni co som pichala ma palilo pol brucha :D

nr_martinka
1. máj 2011

@elise tak to som este nepocula mam dost. 😕

wewulka
1. máj 2011

@pici no super, tak som zvedava ci budem musiet vybrat vsetkych sedem, to teda bude aj mna potom palit

pici
1. máj 2011

@wewulka ja som mala pergoveris najprv na tri dni a potom vlastne az dokonca :D

wewulka
1. máj 2011

@pici ja som ho zacala brat teraz od 8DC a v protokole mam napisane dokonca

ivka3901
1. máj 2011

ahojte baby zdravím vás.

pici
1. máj 2011

@wewulka ja som mala tusim 7-9 a potom mi kazali po kazdej kontrole to stale pichat... kedy budes mat koniec?

pici
1. máj 2011

@ivka3901 ahoj ... ako sa mas?

ivka3901
1. máj 2011

@pici
@wewulka 🙂

ivka3901
1. máj 2011

@pici no dá moja,som sama doma drahý išiel na hokej do blavy a já sa pomaly chystám po psychickej stránke do práce

ivka3901
1. máj 2011

@pici ozaj tá nr-martinka robila so mnou chvílu vo volkswagene v dolných krškanoch tak sa poznáme

pici
1. máj 2011

@ivka3901 zajtra prvy den? zvladnes ... neboj... mas urcite dobre kolegyne... nebudu zbytocne vrtat

pici
1. máj 2011

@ivka3901 no pekne... :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre