• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

30. marca 2017 
@misi76 ahoj ako sa vikendovalo?
2. máj 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahojky, celkom som oddychovala, dnes som bola na kontrolnej krvičke stúplo na 800 a teraz idem z WC a ružoviem.
Trošku ma pracovne rozčúlil jeden telefonát a hneď boom. Ešte som nemala tehotenstvo bez špinenia. A to mám ako vydržať do 24.5. na UTZ?
2. máj 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 zlatko. vies ze sa nesmies rozculovat... kludik... keby si mala nejake pochybnosti, tak chod k dokymu aj skor.. ale ja myslim ze bude vsetko v poriadku
2. máj 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici dnes mi sestrička povedala, že dúfa, že tam bude len jedno mimčo. Vieme prečo to povedala, tak som jej dala za pravdu a možno jedno nevydržalo.
Moja pečeň je chorá, tak mne by bolo najlepšie mať len po jednom dieťatku. Možno som krutá, ale už nechcem zažiť stratu tak veľkých detí ako v 22tt. Dúfam, že ma chápeš. :frowning2:
2. máj 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 jasne... aj ja dufam ze je tam len jeden drobec... pekne jeden po druhom... dva je vela pre teba... nehovorila podla vysky hcg ako to vyzera?
2. máj 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 žiadne rozčuľovanie a kľud... človek sa nevie vcítiť do tvojej kože, ak to sám nezažije, preto si dávaj na seba pozor, musela to byť veľká rana prísť o tak veľké detičky... takže... ak bude treba ani nepracuj :wink:
2. máj 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici nie, len že je všetko z krvy v poriadku
2. máj 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc nepracovať pre mňa znamená prísť o chlebík. Som živnostník, ale snažím sa čo najmenej lietať po meste na vybavovačkách a som doma za počítačom. Keď bude treba, budem ležať za počítačom :grinning:
2. máj 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 tak potom len to najnutnejšie... veď bábo je prednejšie :slight_smile: a ležať za počítačom - dobrý nápad :slight_smile:
2. máj 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 no tak to je najpodstatnejsie...
2. máj 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 vidis tak nakoniec to nebolo ani take strasne ako si cakala :slight_smile:
2. máj 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici kto ti prosim ta pichol pregnyl ? alebo si bola na pohotovosti ? ja som dostala tri balenia, to mi vsetky tri vpichnu ?
2. máj 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka mne cisty odpichli munulú stredu bolelo to pri punkcii budeš aspon spať:slight_smile:
mne sa mrcha spušťa uplne pomaly také špinenie ale ide :slight_smile:
2. máj 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise moja mrcha prisla v pohode, ale zdala sa mi slabsia ako normalne , tak sa ti to aspon rozbieha :slight_smile:
tak dufam, ze mi ich odpichnu az pri punkcii,ked pises,ze to bolelo :unamused:
2. máj 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 bude to OK, podľa mňa je bábo iba jedno, :wink: a ružovieť môžeš aj preto, že si teraz mala mať ms, hlavne kľud a aj keď sa máš rozčúliť tak s nohami na stole :grinning: každé tehu je iné, ale ty to zvládneš :wink: :grinning: :grinning: :grinning: veľmi ti držím palce
2. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak mrška sa asi zajtra rozbehne naplno, konečne. vyzerá to sľubne tak by som v stredu alebo vo štvrtok nabehla nech postupujem :wink:
@misi76, špinenie v tehotenstne va začiatko je aj dobre znamenie ja ked som čakala prvé bábenko, tak som si myslela ž ekrvácam, vtedy mi dokyna povedala že sa uhniezduje, to bude ok uvidíš držím velmi palčeky.
2. máj 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka povedia ti kolko budes pichat. ja som pichala jeden a pol... a pichala mi kamoskina mama
2. máj 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky som dnes 1DC sa teším zajtra alebo pozajtra idem do centra a konečene postúpime ďalej:slight_smile:
3. máj 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise a koľko ti meškala mrcha?
3. máj 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no super, konečne sa madam uráčilo? Tak nech to máš všetko čo najskôr za sebou s // výsledkom.
3. máj 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás ako je to s časom pichania injekcií? lebo zajtra ráno musím hneď skoro odísť a vrátim sa niečo pred obedom a nemám si to ako pichnúť, normálne pichám okolo 8.00, nevadí že si pichnem injekciu cca. o 11.00?
3. máj 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc skôr si ju pichni pred odchodom
3. máj 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 takže mínus jeden a pol hodky by bolo lepšie?
3. máj 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc si myslím, že radšej skôr
3. máj 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 aha, tak si pichnem tesne pred odchodom... ďakujem :slight_smile:
3. máj 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja som sa na to este nepytala lebo mam ist na prvu kontrolu cez menzes a zacinam s diphereline od 16-teho,ten fostimon este neviem od kedy budem pichat a ten diphereline sa picha raz za den a tu istu hodinu kazdy den? dakujeeem
3. máj 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab ano, pichá sa raz za deň, každý deň, v tú istú hodinu, práve som sa tu na to pýtala... ja som ešte nedostala menzes, tak čakám každým dňom... koľký deň cyklu budeš od 16 teho? a ty ideš na kontrolu cez menzes ešte pred začatím pichania?
3. máj 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc teraz zacinam picj´hat od 16-teho to budem 21 den cyklu, a menzes dostavam na 28 den tak potom na kontrolu na druhy den menzesu a povedia co dalej . a ty si ako na tom?
3. máj 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab na druhý deň menzesu? mne hovorili, že najlepšie je 4 deň, keď sa menej krváca :wink: ja som bola 20 DC menzes som ešte nedostala... takže čakám až sa spustí a potom uvidím aj ja :slight_smile:
3. máj 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici @elise Ahojte, dnes som bola opat na kontrole a mam vysoku hladinu hormonov a male folikuly, takze od dnes beriem iba polovicnu davku pergoverisu a vo stvrtok idem opat na kontrolu.
3. máj 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok