• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. októbra 2017 
@pici ozaj pici volala si do centra ideš na konzultáciu kedy pojdete na KET?já tam ani nezavolám až ked sa rozhodneme ísť na 4 pokus zaťiaľ to nechám tak,ale chcela by som vedieť čo povie stenová,že prečo sa mi embryjká neujali,aj ked som brala ten prednison,ale drahý teraz o centre nechce nič počuť a tiež tých behačiek hore dole má dosť
1. máj 2011 o 22:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici sú super len všetky ma budú lutovať a možno to psychicky nezvládnem a rozplačem sa já som taká nátura citlivá :frowning2:
1. máj 2011 o 22:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici neviem, ale dufam ze coskoro, hadam pojde vsetko tak ako ma a nebudem musiet vybrat vsetkych 7 injekcii, som zvedava co mi zajtra povedia na kontrole, ze ako to zatial vyzera
1. máj 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 Ahoj, tak drzim palce na zajtrajsi pracovny den, urcite to bude dobre :slight_smile:
1. máj 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 aj ja držím palce na prvý den v práci:slight_smile:
ja budem zajtra volať do centra nech dačo vymyslia ked mrcha nechodi nech postupime dalej do predu všetko mám vybavene urobene len tá mrcha ach jaj:frowning2:
1. máj 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka díky ti ozvem sa ako to bude možné hned jak dojdem poobede z robotky
@elise tá jedna neposlušná mrcha mrška a to čakáš na ňu a potom si začneš pichať inekcie?
1. máj 2011 o 22:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 idem na konzultaciu v stredu , potom budem mudrejsia co povie harbulak ze aky bude dalsi postup
1. máj 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici to je super tak daj vedieť ako si dopadla
1. máj 2011 o 22:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ja si už pichám diphereline a ked príde mrcha tak mám ísť 2-.4 den na utz a potom nasadia další v protokole mám fastimen
1. máj 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ahá já som mala zakaždým puregon,menopur a cetrodite a nakoniec pregnyl tak každá sme naatavená inak neviem podľa čoho to určujú
1. máj 2011 o 23:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 tiež neviem ale ja mám potom pregnil zinat a ustrogestan
1. máj 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no ten zinat iež počujem po prvý krát a ten utrogestan som zakždým začínala brať až po odbere vajíčok a teraz mám doma 3 celé krabičky a neviem čo s tým
1. máj 2011 o 23:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 jasne a tebe drzim na zajtra palce.. urcite to zvladnes.. a nevadi ked si aj poplaces.... idem haju. dobru nocku
1. máj 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 zinat je antibiotikum, ja som dostala augmentin dala som si den pred punkciou a rano v den punkcie,
@elise ma zinat
1. máj 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no uz nech ti ta mrcha pekne dorazi. sranda ako to na nas posobi, ja som mala vsetko nacas. nic mi nemeskalo... ani po diphereline
1. máj 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka daj potom vediet ako si dopadla.. dobru nocku idem spat
1. máj 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ja som alergická na penicilin preto zinat

@pici dufam že dorazí dnes som ráno mala taký vlas tenký krvi tak dufam že sa to spustí poriadne
2. máj 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no super.... len nech pekne pride .. uz je nacase
2. máj 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise a stále picháš diphereline? inak aj mne už mala prísť mrcha a ešte neprišla... dúfam, že sa neoneskorí aj mne... :wink:
2. máj 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ale tuším, som ťa aj spoznala, len sa mi zdá, že si tam bola s kamoškou a nechcela som rušiť :wink:
2. máj 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och hej bola som s kamoskou a ja som si uplne ista nebola :D
2. máj 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no vidíš, tak sme sa minuli, som veľmi zvedavá ako dopadneš v stredu :wink:
2. máj 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@och tak to aj ja veru :D ved dam urcite vediet...
2. máj 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dakujeeem moja ,,,, a mne povedala ze to len sestricka mi moze pichat,,musim sa na to este raz spytat ....
2. máj 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipinky, tak ktorá mám čo nového?
Myslím na vás.
2. máj 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici @elise Ahojte, dnes som bola na krvičke a ostal mi tam taký fajný fialový fliačik, na UTZ mi povedala doktorka,že na ľavom vaječníku mám dve cysty (2cm a 3cm), ale ze s tým určite teraz nič robiť nebudeme až pri punkcii mi ich odpichnu, ale tiez mi povedala, ze na oboch stranách mám dosť folikulov :slight_smile:
Pred chvilou som si volala za krv a zajtra ráno idem na ďalšiu kontrolu.
2. máj 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka
@misi76
@pici ahojte no prvý deň v práci bol super nebolo to taká strašné a dobre sa mi robilo
2. máj 2011 o 15:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab to ti povedali v GF? ja som sa na to hneď pýtala, lebo nemám kam každý deň chodiť si pichať... a povedali mi že to môžem pichať ako diphereline...
2. máj 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka tak super, hlavne aby si mala veľa vajíčok... držím palce :slight_smile:
2. máj 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka tak to je super.. a neboj... odstrelia ti cysty v ramci punkcii a budes mat pokoj
2. máj 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok