• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

28. mája 2017 
babulky čo ste tu dlho prečo sa téma volá pipiny z GV ? prečo pipiny? dedukujem že preto že si pichaáme :slight_smile:
6. máj 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise asi aj ja sa budem :grinning:
6. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, takže ja už nič nemusím riešiť, dnes prišla mrcha, ale nepýtajte sa ma ako mi je :frowning2: takže v utorok skočím do GF mám začať pichať aj fostimon nech mi to hneď aj ukážu, alebo pichnú...
7. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc super tak si aj ty pokročila dopredu :slight_smile:
7. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise áno, teším sa z mrchy tak ako nikdy nie :grinning:
7. máj 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to ano ja som sa vytešovala:slight_smile: super teším sa s tebou ja mám dnes druhu injekciu fostomonu zatial ok snažím sa piť veľa vody, ale začínam byť unavená
7. máj 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ja som už teraz nejaká unavenejšia... máš aj nejaké iné pocity z fostimonu?
7. máj 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc zatial nič mimoriadne, uvidím po takej 4 injekcii, v stredu idem na krv a ultrazvuk
7. máj 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise bude ti to stále pichať švagriná dúfam, že sa nemýlim, ale švagriná to bola? asi sa to nebude dať, aby si si to pichala sama...
7. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ano švagrina mi to pichá, a ja nemám odvahu sama sebe pichať:slight_smile: mám dáky blok že ja by som injekciu pichla ale inemu nie sebe
7. máj 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no to je sranda... však diphereline si picháš sama nie? ja si budem musieť sama... ak to teda nebude do svalu... inak budem musieť poriešiť inak :wink:
7. máj 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
ešte by som mala otázočku, kedy ste boli prvýkrát na kontrole cez menzes, tretí, alebo štvrtý deň? lebo rozmýšľam, či pôjdem zajtra, alebo až v utorok, lebo od toho utorka mám začať pichať aj ten fostimon, tak chcem aby mi to ukázali, nechce sa mi tam behať dvakrát...
8. máj 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj, ja som vždy chodila na 4. deň, aj som menej krvácala aj mi to tak vždy vyšlo. A potom ti hneď sestričky môžu ten fostimon pichnúť a budeš vidieť ako.

wewi na dnes držím palce, bohatú úrodu
8. máj 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc najlepsie na 4ty den, aj ja som bola kvoli intenzite menzesu a ostychu :D
8. máj 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka bohatu urodicku :D
8. máj 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka myslím na teba a držím palčeky, ozvi sa ked budeš domka a budeš môcť na net:slight_smile:
8. máj 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici @elise Ahojte, v centre to prebehlo fajn aj ked som bola velmi nervozna. Isla som uplne prva, mala som 26 vajicko, ale su tam aj nejake mensie a tie sme dali oplodnit prirodzene a vsetky ostatne sme dali napichnut. Zajtra vsak budem vediet blizsie. Teraz ma trosku boli brusko, ale da sa to vydrzat, dufam ze zajtra to uz bude v pohode.
8. máj 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76
@pici aj ja som tak rozmýšľala, že 4 deň, pekne mi to vyšlo na utorok, takže pôjdem v utorok, hneď mi môžu aj fostimon pichnúť a aj budem menej krvácať to je pravda... nakoniec aj dobre, že mi mrcha meškala :grinning:
8. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka páni tak to je super úrodička... gratulujem... a ako sa cítiš? aj ti bolo zle?
8. máj 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc nastastie mi zle nebolo iba som bola veeelmi hladna, ale manzel mi uvaril skvely obed a tak som mohla lezat, citim sa ok az na mensie bolesti.
a co tvoja mrcha? este nedorazila ?
8. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka tak to je super, že ti zle nebolo, niektoré babulky tu mali veľmi zlé skúsenosti a bolo im nanič, tak aj ja sa na to psychicky pripravujem, že mi bude hnusne :wink: a mrcha dorazila, takže všetko je zase v poriadku :wink:
8. máj 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc supeer :slight_smile: takže postupujes dalej
8. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka hej postupujem, som zvedavá ako to celé dopadne :slight_smile: :wink:
8. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc urcite velmi dobre :wink:
8. máj 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka no tak to dúfam... ty si mala teda super úrodu... zajtra si budeš volať ako embryjká dopadli? kto ti robil punkciu?
8. máj 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka super úroda :wink:
8. máj 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak to som bola aj ja velmi prekvapena, zajtra si budem volat a som zvedava co mi povedia, robila mi to moja p.doktorka Behunova
8. máj 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka dúfam, že ti ich vydrží čo najviac :slight_smile:
8. máj 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. máj 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka jejda no super.. to je skvele... daj vediet , dufam ze sa im bude pekne krasne darit
8. máj 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok