Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
31. máj 2011

@misi76 parada... cysta vydrzi.. neboj...

elise
31. máj 2011

babulky hcg 66 ale som tehotnáááá, v pondelok idem na kontrolný test druhý.

tinasc
31. máj 2011

@elise super, super, super 🙂 teším sa s Tebou 🙂

zuzancek22
31. máj 2011

@elise SUPER !!! len tak ďalej.

misi76
31. máj 2011

@tinasc nie bolo to po riadnom ET.

@elise balíček prišiel OK? No nech len pekne stúpa ako mne. Teším sa s tebou.

@pici čakám už aj na tvoje KET!

Babulka123 ďakujem, viem že stále na nás myslíš 🙂

tinasc
31. máj 2011

@misi76 super, ja už v tom strácam prehľad 😉

misi76
31. máj 2011

@tinasc nič sa nedeje, je nás tu toľko veľa, že som tiež popletená.

elise
31. máj 2011

@misi76 došiel v poriadku dakujem veľmi pekne🙂

nalada
31. máj 2011

@elise blahozelaaaaam!!!!

nalada
31. máj 2011

@misi76 nádherná správa! 😵 Teším sa s Tebou.

ivka3901
31. máj 2011

ahojte baby.dlho som tu nebola ako sa mávate?já zarezávam v robote tak som dosť unavená na chat akurát mám tento týždeň nočnú to je riadny zabijak.inak s drahým sme sa doholi,že možno na budúci rok skúsime brno a možno druhé centrum ešte uvidíme zaťiaľ si užívame leto a já budem pravdepodobne celé leto v robote kedže celozávodnú máme až koncom augusta ☹

ivka3901
31. máj 2011

@elise super teším sa s tebou 🙂

ivka3901
31. máj 2011

@pici ako sa mávaš?kedy ideš na ET?

miskab
31. máj 2011

@tinasc ano moja mas pravdu tak som sa nikdy netesila na tu mrchu 🙂 konecne mozem zacat s fostimonom 😉

miskab
31. máj 2011

@elise supeeeeer gratulujeeeeeem mooooooooooc 😉 🙂

wewulka
31. máj 2011

@miskab Ahoj, super, že mrcha konečne dorazila a velmi ti držím palce, aby bola aj posledná 🙂

wewulka
31. máj 2011

@misi76 Supeeeeeeer 😀

wewulka
31. máj 2011

@elise potichucky gratulujem 🙂

miskab
31. máj 2011

@wewulka dakujeeeem zlatko , aj ja tebe drziiim moooooc palceky 😉

pici
31. máj 2011

@ivka3901 ahoj. tyzden mi meskaju kramy, tak mi dneska bral doky krv na hcg a prolaktin... aby sme vedeli co dalej... cakam na kramy, aby som mohla zacat brat lieky a ist na KET...tak prvy krat v zivote by sa mi fakt zisli :D

elise
31. máj 2011

@wewulka
@miskab
@ivka3901
@misi76
@nalada
@tinasc
@pici
babulky dakujem vám velmi pekne, dufam že druhý test bude vyššie hcg.🙂 bože ten pondelok je tak daleko🙂

pici
31. máj 2011

@elise jasneeeeeeeeeee ze budeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

pici
31. máj 2011

@misi76 aj ja cakam :D ale kramy tyzden nikde... to je ako na schval... ked malli meskat , nemeskali nikdy... a raz v zivote by som ich naozaj potrebovala a nikde.. vo stvrtok budem vediet viac...

elise
31. máj 2011

@pici dufam🙂 len ked ten pondelok je tak daleko ani pichanie nebolo také dlhé ako čaknie na výsledky🙂

pici
31. máj 2011

@elise zlatko.. relaxuj... jasne ze sa na to neda nemysliet... zmenit na tom moc nemozes... iba sa zbytocne stresujes.. vonku je krasne... vsetko je ako ma byt.. neboj

tinasc
31. máj 2011

@elise ideš až v pondelok? som myslela, že v piatok... 😉

elise
31. máj 2011

@tinasc ja som myslela tiež som sa spýtala vraj v sobotu - čo mi vychádza 14 den od transferu nemám chodiť maju toho vela aj v piatok maju veľa práce že v pondelok bude lepší aj hcg by malo rapídne rásť

tinasc
31. máj 2011

@elise no tak vidíš, aj mne to vychádzalo na sobotu a mám prísť až v pondelok, bože neviem načo sme platili ten 100 eurový príplatok, však skoro som ho nevyužila, na krv som bola raz v sobotu, inak tú krv by mohli zobrať aspoň tým, čo boli na ivf...

nalada
31. máj 2011

@tinasc prosím ťa, a ten príplatok má aké výhody? Oplatí sa to? Ja som ešte len na začiatku, zatiaľ som nič neplatila...

tinasc
31. máj 2011

@nalada no tak oplatí... zaplatiť sa to musí... to je za doplnkové služby, teda pichanie injekcií, telefonické informovanie ohľadom termínov punkcie a kontrol, koľko bolo odobratých vajíčok a ako sa im darí (ale len cez víkend) a pod. služby navyše cez víkendy ak ti vyjdú kontroly... podľa mňa je to dosť za to, že som to v podstate ani nevyužila, len raz som bola na kontrole v sobotu, inak mi všetko vyšlo cez týždeň, informovať som sa musela telefonicky sama, okrem tej jednej soboty... a párkrát mi sestričky pichli injekciu mojimi prinesenými liekmi...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre