• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

17. novembra 2017 
@tinasc jasné. Ďakujem. Súkromné centrum....
31. máj 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kočky aké máte skúsenosti s mudr. harbulákom? začali sme k nemu s mm chodiť, zatiaľ vyzerá v pohode...Máme za sebou 1x IUI, tak teraz čakáme aký bude výsledok......Tajne dúúúfame, že to víde....asi ako všetky čo ste tu :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibi11 ahoj. ja k nemu chodim... som spokojna... drzim palce aby to vyslo
31. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada mne volali ked som mala schválenu žiadosť, v sobotu som bola na krvi, utz aj na vklade, ale robili mi punkciu ovariálnych cyst (za to je normál výkon platený ale ja som neplatila) požičali mi llieky, tiež pár krát pichali injekciu, volali mi ako dopadli vajíčka, ako embrijká a kedy mám pichnuť pregnyl ale aj som dosť volala ja kedy som chcela radu:slight_smile: ultrazvuk robievaju častejšie ako u gynekologa. neviem je to síce vela ale v podstate som nemusela nosiť toaletný papier, plachtu a oblečenie na paplon a podušku ako ked som rodila.
31. máj 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Ďakujem za názot. ako som písala, aj nám sa zdá že je to taký pohodový lekár. Keď sa ťa smiem opýtať - postúpila si aj IUI?
31. máj 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada poplatok je povinny... cize polemizovat ci sa oplati alebo nie je zbytocne.. ja som ho napriklad ani raz nevyuzila...
31. máj 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi11 ja k nemu tiež chodím ale zatial je tiež podla mna uplne perfektný aj povie ked sa popýtam aj vysvetluje ultrazvuk čo tam je atd.
31. máj 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise presne, ako píšeš. Aj nám pekne poukazoval taký ten kalendár kde mal obrázkovo zobrazené čo ideme vlastne postúpiť :slight_smile: Už len aby všetko dopadlo tak ako má :wink:
31. máj 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi11 ano dva krat, aj jedno IVF :D IUI mi robil jedno harbulak, jedno drabek, vklad som mala u behunovej a ounkciu u stenovej :D tak ich mam vyskusanych vsetkych :D
31. máj 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise no vidíš a toto som si všetko obvolávala sama... keď som volala embryologičke ako dopadli ostatné embryá tak som musela trikrát volať, lebo nikdy pri sebe nemala ten zošit či čo...
@nalada ano netreba polemizovať, zaplatiť sa musí či chceš alebo nechceš, aj keď ho nevyužiješ :slight_smile:
31. máj 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ja som už tiež prešla rukami všetkých :grinning: teraz vklad robil Harbulák :slight_smile:
31. máj 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@pici fu, tak to ja s mojim prvým IUI som asi fakt na úúúplnom začiatku....Ale aj tak dúfam že to víde, veď to asi poznáš, že po každom zákroku nádej umiera posledná...Len teraz som 11 deň po IUI, samozrejme som to dnes nevydržala a teraz navečer testovala.test jasné že negatívny...:frowning2:Asi skoro....
31. máj 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi11 ano.. je to skoro... a krv je predsa len najistejsia :D
31. máj 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc mne robil vklad drabek, dokonca bol zlatý aj sme sa zasmiali:slight_smile:
31. máj 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som strašne moc unavená myslíte že by nevadilo zobrať utroš o hodinku skôr lebo mi oči odklepnu kým bude 21.30
31. máj 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici No na krv idem v piatok....Nevieš mi povedať kedy budem mať potom výsledky z krvi?
31. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, som ochotná zaplatiť, koľko len zvládnem, len nech sa to už konečne podarí...
31. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibi11 zlatko poobede mas vysledok o 14,00
31. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise kludne to zober skor...
31. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibi11 výsledky Ti povedia v ten istý deň medzi 14-15h
31. máj 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici dakujem :slight_smile:
dobru nocku dievčatá som unavená idem si lahnuť.:slight_smile:
31. máj 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise dobrú noc
31. máj 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piciTo potom stačí tam zavolať na recepciu? Inak prepáč, že sa tak hlúpo pýtam, ale ešte som začiatočník :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naladaĎakujem:slight_smile:))
31. máj 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise dobru noc...
31. máj 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi11 zlatko pytaj sa kolko len chces. na protokole o IUI mas cislo kam mas zavolat a kedy. vzdy na vysledky volas po 14 a do ambulancie... na recepcii sa objednavas iba na konzultacie...
31. máj 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Aha, no super. Už som zase múdrejšia:slight_smile: A ked tam prídem v piatok na krv, pôjdem aj na sono??? Či len krv a potom volám poobede na výsledky?
31. máj 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici prepáč, aj ja Ťa budem "bombardovať" otázkami. Mám "motýliky v brušku", zajtra sa dozviem môj protokol. Môžeš mi povedať, čo bude nasledovať - som straaaašne zvedavá. Dajú mi lieky? Budú mi hneď robiť aj nejaké vyšetrenie - krv?
31. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi11 ak ideš v piatok na krv kvôli tehotenskému testu, tak poobede po 14.00 voláš pre výsledky, sono sa vtedy nerobí... ak bude test pozitívny, tak až o mesiac...
31. máj 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi11 iba na krv.. a poobede mas vysledok tehotenskeho testu z krvi :D
31. máj 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok