Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
31. máj 2011

@nalada ak protokol kvôli ivf, tak ti vypíše protokol, vysvetlí, určí kedy si začneš pichať injekcie, vypíše recepty... aspoň u mňa to tak bolo, ak budeš niečo chcieť vedieť, pýtaj sa doktora, na to je tam... na prvú injekciu som išla do centra, ukázali mi ako na to, potom som pichala sama... neviem aké vyšetrenia myslíš, mne žiadne predtým nerobili, ale to je na uvážení každého doktora... ak ti nerobili horm. profil, tak ti ho možno urobia... každý protokol je iný...

pici
31. máj 2011

@nalada dostanes protokol. tam bude kde kedy a co pichas... a pockas si na schvalenie ziadosti... ked je ziadost schvalena, dostanes recepty s vynimkami.. vyberies v lekarni a pichas... v protokole budes mat napisane aj kedy ides na kontrolu.. myslim ze prva je 2-4 den cyklu , cize pocas kramov... a potom ostatne ti vzdy povedia po krvi poobede ze co pichas a kedy prides...

tinasc
31. máj 2011

@nalada proste dostaneš sa do toho, ja som tiež chaosila, ale naozaj vždy keď budeš po kontrole si volať, tak si povedia ako ďalej postupovať... na tú prvú kontrolu medzi 2 a 4 dňom cyklom tak tam ti hneď po sone povedia ako pokračovať 😉

nalada
31. máj 2011

@pici; @tinasc ďakujem

tinasc
31. máj 2011

@nalada na to je táto téme, mne tu mnohé poradili, tak budeme odovzdávať skúsenosti ďalej 🙂
@pici nové foto 🙂 pekné 🙂

pici
31. máj 2011

@nalada za malilcko... ako ti @tinasc napisala... do vsetkeho sa dostanes

pici
31. máj 2011

@tinasc dakujem... nie je aktualna.. som ostrihana a tmavsia :D

tinasc
31. máj 2011

@pici zavádzaš 🙂 😉 😉

pici
31. máj 2011

@tinasc trosicku... nechcelo sa mi dneska fotit D:

bibi11
31. máj 2011

@tinasc
@pici Kočky ďakujem za rady🙂 Ste zlaté🙂

pici
31. máj 2011

@bibi11 hocikedy :D

tinasc
31. máj 2011

@bibi11 za málo 🙂

annamary27
31. máj 2011

@pici máš pekné nové foto 🙂

pici
31. máj 2011

@annamary27 dakujem... ale mam kratsie a tmavsie vlasy :D len nemam novu foto

nr_martinka
31. máj 2011

je to normalne ze sme si vypisovali ziadost 8.4 a stale nemame schvalene a to som uz volala do centra?a ze stale nic? 😢

nalada
31. máj 2011

@nr_martinka asi to závisí aj od poisťovne... mne ju schválili za 3 týždne...

elise
1. jún 2011

@nr_martinka zavolaj si do svojej poisťovne revíznemu lekárovi, možno to ešte pisťovna neodoslala.

zuzancek22
1. jún 2011

@nr_martinka takže môžem čakať? bo mne oficiálne odoslali žiadosť až 25.5. (aspoň dúfam) a podpisovala som ju už dávno, aj HP mi robili 2.5. , tuším sa nikde neponáhľajú.

miskab
1. jún 2011

Babulky tak od zajtra zacinam s fostimonom 🙂

yoyo123
1. jún 2011

Ahojte pipiny,neviete niektorá ako sa rozmrazuju embryjká po predlženej kultivácii??či maju menšiu šancu na prežitie ako normálne?dakujem 😉

chmurkaxy
1. jún 2011

Ahojte, baby, mate prosim skusenosti s krvacanim po ET? Som teraz 8. den po a zacala som krvacat. Vcera som bola so spinenim na pohotovosti a z krvneho testu vyslo hcG 2,41, co moze a nemusi nic znamenat. Mam vobec dufat?

silviami
1. jún 2011

@yoyo123 neviem ako je to štatisticky, ale ja som mala 2xPK a vždy sa všetky zamrazené rozmrazili v pohode, ale teraz po dvoch rokoch zostalo len jedno a to neprežilo. DR. sa vyjadrila, že keď sú zamrazené po jednom, tak horšie prežívajú.

yoyo123
1. jún 2011

@silviami si ma potešila,zajtra mam ist na KEt a budu mi rozmrazovat 3,tak dufam že to bude o.k 🙂

babulka555
1. jún 2011

@yoyo123 ahoj, ja som mala posledne KET pred dvomi tyzdnami z embryi po PK. ostali mi posledne tri, den pred KET mi volali, ze rozmrazili, ale pretoze casto sa embrya po PK prestanu delit mi budu volat este rano v den KET. nakoniec sa dve delili pekne a jedno nie.

silviami
1. jún 2011

@yoyo123 inak ja som otehotnela po 2. KET v druhom cykle IVF, tak držím palce

lume
1. jún 2011

@miskab Drzim palce, nech ti to vyjde.

danka483
1. jún 2011

@miskab ahoj super, ja idem zajtra na punkciu...

miskab
1. jún 2011

@lume dakujeeeem moja ,,, dufam ze nam to vyjde. aj ja tebe drzim moooc palceky 😉

miskab
1. jún 2011

@danka483 aaano ty uz zajtra mas punkciu,tak sa drz moja a drzim ti moooooooooc palceky nech su co najlepsie vajka 😉 🙂

yoyo123
1. jún 2011

@babulka555 mne budu zajtra rozmrazovat,bude mi rano do 8 volat,tak uvidime 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre