• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. marca 2017 
@miskab ok ak si nie si istá, tak radšej skoč na tú pohotovosť :slight_smile:
12. jún 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc pojdem radsej na pohotovost,, a chcem sa spytat este ked mi zostali injekcie fostimon tak to sa da vratit v centre?
12. jún 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka super! teším sa! kedy začínaš?
12. jún 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab držím Ti palčeky, nech to dobre dopadne :wink:
12. jún 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi neviem poriadne "kvokať" :frowning2: , zatiaľ mám len 2 folikuly... no žiadna sláva...
12. jún 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab lekáren ti to neodkupi a ani v centre ti za to peniažky nedaju treba to predať:slight_smile:
12. jún 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab no mne v centre v gyn five odkupili injekcie fostimon co mi ostali a to miich dost ostalo :slight_smile: neviem ako to teraz je, to uz bolo 2 roky dozadu, ale myslim si, ze podla mna ti ich odkupia, treba sa opytat :wink:
12. jún 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dakujeeem za info,, a to sa mozem opytat na recepcii , ci doktorky?
12. jún 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada dakujeeeem moja :slight_smile: aj ja tebe drziim palceky
:wink:
12. jún 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka ahoj to som rada, že po toľkom čakaní už konečne pôjdeš nato. a smiem sa spýtať kam si písala mail?
12. jún 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 mne pichala mama ... sak ona by mi aj pregnyl pichla ale ked to musi zdravotna sestra tak pojdem radsej na pohotovost
12. jún 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab ponúkni ich tu na fóre babenkám, ktoré sa na ivf chystajú a sú samoplatcovia, tak tam ich môžeš predať :wink:
12. jún 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Uz som napisala :slight_smile: :wink:
12. jún 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab ahoj... drzim palce nech je fajna urodicka.. nepichaj si to sama... je to do svalu a picha sa hlavne svihom.. a ked si to pichnes sama automaticky sval napnes a vies si asi predstavit ako to potom boli... a do svalu by sa mala injekcia povytiahnut ci nejde krv a az potom vpustit tekutinu / je na to taky vyraz ale neviem si spomenut /... a do zadku je to najbezpecnejsie... do praveho horneho kvadrantu zadku...
12. jún 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab choď rovno za vrchnou sestrou oproti recepcii a ona ti ich okúpi a hneď vyplatí
prajem bohatú úrodu :slight_smile:
12. jún 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab Super ako ti to pichanie rýchlo prešlo :slight_smile: punkcie sa neboj, zvladnes to
Prajem bohatu urodicku :wink:
12. jún 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka pjekna fotka :D
12. jún 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Cauko, Ty si na tom ako? Kedy ides na KET?
13. jún 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lume ahoooooooooj. no vo stvrtok idem na kontrolu a ket by mal byt asi v sobotu :DS
13. jún 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici bola som na pohotovosti si to dat pichnut.... Dakujeeeem dufam bude dobra urodicka , ale sa bojiiim , to kedy ma pustia domov? a o kolkej to zacnu robit? mam tam bit na siedmu .
13. jún 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76
@wewulka no hadam to zvladnem .. :slight_smile: dakujeeem vam babulky hadam bude dobra urodicka :confused: :slight_smile:
13. jún 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab zlatko moj muz isiel na siedmu, ja na pol 9 tu.. a domov som isla o 1nej... neboj sa ... vsetko bude ako ma byt.. urodicka... paradicka :D a kedy ides?
13. jún 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab určite to zvládneš, je to v pohode :slight_smile: majú veľmi dobrú narkózu :wink:
13. jún 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici zajtra tam mame bit na siedmu obidvaja , tak nam kazala tak neviem kedy mi to budu robit. aj infuziu ti davali? nech uz to mam za sebou :confused:
13. jún 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab mne konkrétne infúzku nedávali, ale jednej babe tam dávali ako prevenciu pred ohss... ale to oni zvážia každej individuálne... ono chodí sa na siedmu, ale ja konkrétne som išla o pol deviatej? no už si presne nepamätám, bola som druhá, zákrok trval cca. 10 minút, poležali sme si, pokecali a o jednej som išla domov :slight_smile:
13. jún 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no musiiiim to zvaldnut :D narkozu som nikdy nemala tak dufam to budem dobre znasat po tom ked sa zobudim :fearful:
13. jún 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab ano prides na izbu... prezlecies sa... lazkas do postielky.. dojde sestricka.. vysvetli... povie poradie... dojde anesteziologicka. zavedie kanyly.. a lezkas.. ked ta zavolaju... ides sa vypisat este predtym... povinne :D a potom ides do miestnosti.. vylezes na kozu. priviazu ti nozky, urobia trikrat vyplach posvy.. povedia ze do zily ti pustaju neviem co a mas horko v ustach.. a potom zaspis ani nevies ako. potom ta prevezu na postel a zobudis sa o chvilu. oddychujes. pride embryologicka povie ti kolko bolo vajicok a co odporuca aky postup s ohladom na partnerov spermiogram... potom pride sestricka. zmeria tlak... povysvetluje mozne rizika a ides domov
13. jún 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab presne ako @pici opísala, presne tak to je, nemáš sa čoho báť :slight_smile: mne bolo po narkóze dobre, nič mi nebolo, ja viem každá je individuálna, ale určite všetko zvládneš :slight_smile: držím palce, aby bola dobrá úroda :slight_smile: a narkóza je len taká 10 minútová...
13. jún 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici jeeej moja si zlata ze si mi to takto po lopate opisala mooooc ti dakujeeem...
@tinasc dakujeeeem dufam bude vsetko dobre , hlavne ta urodicka :wink:
13. jún 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab za malicko.. to zvladnes... narkoza bola aj u mna v pohode.. trosku som tam trepala debiliny tym babam co boli so mnou ale inak ok
13. jún 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok