• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. marca 2017 
@miskab no proste u mňa to bol taký pocit, že kľudne by som išla na punkciu znova ak by bola potreba :slight_smile: :wink:
13. jún 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici
@tinasc diiiiki za info babulky ,,, zajtra dam vediet ako som dopadla a aka bola urodicka :slight_smile:
13. jún 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskab budeme na teba moc mysliet...
13. jún 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab neboj sa, budeme všetky na Teba myslieť...trošku si podriemkaš a zas si o krôčik ďalej...
13. jún 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici aj tebe sa to už blíži, ostávaš po KET domka?
@tinasc ako na má naša tehuľka?
13. jún 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ahoj.. ano ostavam :D ja som doma stale :D
13. jún 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ale dobre, len mám stále také bolesti v podbrušku, občas kŕč, neviem či je to normálne, dúfam, že áno :slight_smile: ale inak v pohode :slight_smile:
13. jún 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici takže sa nestresuješ v práci :slight_smile: , aj ja som to dnešným dňom zabalila :wink: . Ja mám krátky protokol, predpokladám, že koncom týždňa budem mať odber (ak bude, čo brať), asi budem mať ET pár dní po tebe... :slight_smile:
13. jún 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dúfam, že je to v poriadku, ja neviem - ja som ešte tehu nebola, ale snáď sú to normálne pocity. Veď Ti rastie v brušku bábo!!! A papáš?, priberáš?
13. jún 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada ale hej papám... či priberám neviem, nezisťovala som zatiaľ :grinning:
13. jún 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada no super... tesim sa.. a preco mas kratky?
13. jún 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici celý môj problém je "zlý hormonálny profil", takže asi preto.. som normálna, mladá žena a hormonálne údajne v menopauze (cyklus pravidelný, ale vajíčka asi slabšie zrejú...) Pri poslednej kontrole som mala len 2... tak som zvedavá, či z toho vôbec niečo bude :frowning2:
13. jún 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja som si - niekedy dávno povedala, že keď raz budem tehotná, nebude ma zaujímať ani postava, ani váha, a všetko hodím na tehotenstvo :grinning: , že to bude obdobie, ktoré si ozaj vychutnám... Tak papaj moja, teraz je veľa dobrých vecí - kooopa ovocia, a vitamínky predsa tehotná žienka potrebuje...
13. jún 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada aha... no teda... tak snad to bude lepsie... a bude aj lepsia urodicka... tak budeme spolu tehulky?
13. jún 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici BUDEME!!! Jasné, že budeme! :wink:
13. jún 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada tak uz coskoro :D tesime sa.. ze? a sme pozitivne naladene ze?
13. jún 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici To som rada, verim, ze teraz to vyjde. Davate rozmrazovat 2 embrya? Ak si dobre pamatam, mas celkom velku zasobu zamrazenych nie?
13. jún 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lume páči sa mi, že "som ET - pozit".
13. jún 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lume ano davame dve.. aj ked zatial sa ma nikto na nic nepytal :D ale to asi na kontrole ci kedy nie? mame 9 zamrazenych :D
13. jún 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada jasné, že kašlem na postavu, len ja už teraz nie som žiadna modelka a to len začínam... a čo bude zo mňa na konci? slonie mláďa? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lume a ty ako? ako sa cítiš?
13. jún 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nalada Diky...Zatial sa drzime. 1 embryo sa neuchytilo, ale sme vdacni aj za toho jedneho drobca.
13. jún 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici No asi ano, na KET som este nebola....
13. jún 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc A ty? Ake mas priznaky? Mne to pripada, ze uz poriadne rastiem, v praci sedim s rozopnutymi nohavicami, zajtra si dam do prace asi suknu. Vecer som nafuknuta ako balon, tazoba na zaludku, grganie a napinanie na zvracanie. V sobotu som dokonca aj zvracala. Ty si uz v ktorom tyzdni?
13. jún 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lume neviem v ktorom týždni, len len čakám na prvý ultrazvuk, ale to je ešte tak veľmi ďaleko, od štvrtka za dva týždne :wink: no to brucho mám tiež nafúknuté, tiež mám ťažobu na žalúdku, niektoré vône a pachy ma vyslovene nadrapujú na zvracanie, ale nezvraciam, vlastne vôbec nevraciam... takže zatiaľ v pohode... tebe to ako vychádza na aký týždeň? a už si bola na prvom ultrazvuku? ozaj ty si mala akú hodnotu hcg pamätáš si ešte?
13. jún 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Mne hodnotu hcg ani nepovedali. To, v ktorom si tyzdni sa urcuje podla datumu prveho dna poslednej menstruacie. Je na to taka dobra stranka, zadaj si do prehliadaca tehotenska kalkulacka a myslim medzi prvymi vysledkami by malo vyhodit taku stranku, kde je popisovane tehotenstvo tyzden po tyzdni.
13. jún 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici
@nalada dakujem Vam zlaticka mooooc ,,, zajtra vam dam vediet aka bola urodicka :confused: :wink:
13. jún 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskab no budeeme netrpezlivo cakat :D vyzera to tak... ze ty @nalada a ja budeme mat cca rovnako vklad. vy dve ET a ja ket... to budu tri nove tehulky jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
13. jún 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nalada aj ja tebe moooc drziiiiim palceky ,, drz sa :wink:
@pici tak tebe sa to uz blizi, v sobotu si ides pre drobcekov?? tak to je supeeeeeeeer :slight_smile:
13. jún 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici musiiii to vyjst vsetkym ,, budeme spolu tehulkovat :slight_smile:
13. jún 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok