Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
18. jún 2011

@kararinkabrnka Drábek je v pohode, trošku málovravný, ale zase veľa sa pýtaj, všetko čo ti napadne... ja som s ním spokojná 😉

nr_martinka
18. jún 2011

@nalada ahoj drzim ti palceky na zajtra, tak teraz idem v pondelok na kontrolu este ze to nemam az tak daleko a bus chodi kazdu hodku 😀

tinasc
18. jún 2011

@elise ahoj a ako sa máš? ja nič, ako by ani nič nebolo... dnes som si dala zabrať okolo domácnosti, niekedy na to aj zabúdam 😉

zuzkaba
18. jún 2011

Ahojte vsetky, dlho som tu nebola, riesili sme manzelov problem aj s inym lekarom a vysledok je stale rovnaky, ci mam napisat rovnako zly...??? ☹
Teraz mam ist v pondelok do Gyn Fivu, ze ako sme sa rozhodli, ci ideme na IUI, alebo rovno na umele a ja sa neviem nijako rozhodnut... Som v takej depke, ze si taku u seba este ani nepamatam... 😖
Mozete mi prosim napisat, ze kolko sa plati v GF za inseminaciu? Za umele mi dr povedal ze 800, ale o inseminacii, sme zatial ani nehovorili....
Pici - drzim paste aby to tentokrat vyslo ptfuj, ptfuj, ptfuj 🙂 🙂

nr_martinka
18. jún 2011

@kararinkabrnka ja som s nim spokojna 😀

elise
18. jún 2011

@zuzkaba 3 pokusy IFV ti platí poisťovna iba doplácaš za lieky🙂 myslím že je to istejšie ako IUI

elise
18. jún 2011

@tinasc býva mi divne, nevraciam ale mám stále žaludok na vode, kávu nepijem a som neskutočne hladná a smädná

kararinkabrnka
18. jún 2011

@nr_martinka
@tinasc a vy co mate za sebou IUI alebo IVF

tinasc
18. jún 2011

@elise mne iba niekedy ten žalúdok, ale inak nič, aj tak si to nevšímam popri malej a domácnosti 🙂

nr_martinka
18. jún 2011

@nalada
@pici
@miskab drzim vam strasne palceky 😀

tinasc
18. jún 2011

@kararinkabrnka ja mám za sebou aj IUI a teraz prvé IVF 🙂

kararinkabrnka
18. jún 2011

@zuzkaba ahoj no mne povedali ze za IUI 5O e a aj kamoska tam cca v januari bola a za svetko aj za lieky platila 50e

nr_martinka
18. jún 2011

@kararinkabrnka 4 krat iui a prvy krat idem skusit ivf ale tretie iui bolo uspesne len mimomaternicove.

kararinkabrnka
18. jún 2011

@tinasc a uz vies ci sa &ivfko podarilo?? kedy budete mat vyslekdy? ak smiem vediet kolko vas stalo IVF?

zuzkaba
18. jún 2011

Dakujem vam, bala som sa podobne sialenej sumy ako pri IVF, ale toto je v pohode... Uz len nabrat odvahu... Som z toho na nervy... 😒

elise
18. jún 2011

@kararinkabrnka my sme mali prvé IFV a vyšlo to platila som cca 600 € za lieky potom som mala predlženu kultiváciu a všetky vajka ktoré boli zrelé sme dali napichnuť a vložili mi dve zbytok sme dali zmraziť a platila som 800€

nr_martinka
18. jún 2011

@zuzkaba
nie je to take strasne iui je uplne v pohode

kararinkabrnka
18. jún 2011

@elise jeeeeej tak blahozelam 😵 tfuj tfuj nech babulko rastie tak ako ma :D

tinasc
18. jún 2011

@kararinkabrnka dva krvné testy boli pozitívne, uvidíme na ultrazvuku... takže sa teším zatiaľ tak len na 50% 😉 aha a za lieky som dala 350 a za napichnutie 270 eur... predĺženú kultiváciu sme nemali, embryjká nám nezostali ,takže sme neplatili ani za zmrazenie...

pici
18. jún 2011

@nr_martinka dakujem moc

elise
18. jún 2011

@tinasc bude to v poriadku uvidíš🙂

tinasc
18. jún 2011

@elise ale hej, bude 🙂

zuzkaba
18. jún 2011

@nr_martinka z celkoveho hladiska je to urcite lepsie ako IVF, ale manzel bral svoje zle vysledky ako svoje zlyhanie a dost ho to zobralo, takze ak by nevyslo este aj toto, tak neviem, ako by to zobral hlavne on... 😖

nalada
18. jún 2011

@nr_martinka ďakujem 🙂

nalada
18. jún 2011

@zuzkaba vždy je to ťažké pre oboch...niekedy je na vine "on", niekedy "ona", niekedy "pani náhoda". Pre mnohé páry je to skúška vzťahu, je to problém, ktorý musia spoločne zvládnuť. Asistovaná reprodukcia je "pomocná ruka", no ani vďaka nej to nemusí byť úspešné...ale vtedy sa nedá hovoriť o Vašom zlyhaní. Ak Ti nevyjde IUI, alebo IVF (snáď aspoň jedno úspešné bude), neberte to ako zlyhanie...

miskab
18. jún 2011

@nr_martinka dakujeeeem 😉

pici
19. jún 2011

@nalada presne tak mas pravdu. u nas paradoxne nie je problem u nikoho 😅 apredsa to nejde

pici
19. jún 2011

@zuzkaba dakujem... inseminacia 30 plus lieky.. cize tusim jeden cyklus do 50

elise
19. jún 2011

@pici ako sa cítiš?

pici
19. jún 2011

@elise ja sa citim velmi dobre. prvykrat som odchadzala s usmevom z centra. harbulak mi hned podvihol naladu, velmi ma potesilo ze tam prave on bol... povzbudil ma .. a dokonca ma to ani nebolelo, fakt som to ani necitila... spala u nas kamoskina mala, ta ma nabila pozitivnou energiou.. citim sa super... a ani na to nemyslim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre