Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
26. jún 2011

@elise ja zase v noci zle spím... taká som nevyspať, zlámaná... v noci sa budím, musím na záchod... 😉

pici
26. jún 2011

@tinasc no tak pod perinu a kurirovat sa...

tinasc
26. jún 2011

@pici dala som si ponožky a je to oveľa lepšie, je mi teplejšie... tieto dni sú nejaké chladné... ja som taká horkokrvná a potom si nedám pozor... 😉

elise
26. jún 2011

ja idem do vane, mne vana vždy ako relax pomôže

tinasc
26. jún 2011

@elise áno pôjdem za chvíľku do sprchy, ideme preč, tak sa pôjdem skultúrniť 😀

pici
26. jún 2011

@elise ja vanu vobec... akoze milujem ju ale nepouzivam... kvoli problemom, som velmi citliva, takze ja len sprcha...

tinasc
26. jún 2011

@pici ja tiež nemusím vaňu, potom som oťapená... ale ani nemám kedy, sprcha to istí a je to rýchlejšie 🙂

miskab
26. jún 2011

@pici tento bol ruzovy obal , tak neviem potom 😒

pici
26. jún 2011

@miskab a pytala si si citlivost aku? ci, no rapiclear je kazetovy a je aj taky zeleny pruzky...

miskab
26. jún 2011

@pici ja som mala kazetovy , papieriky mam baby test sa vola, a aka cotlivost bola na repiclear sa mi zda ze v letaciku bolo ze 10 citlivost,

yoyo123
26. jún 2011

@miskab nevešaj hlavu 🙂 Ja som mala tiež PK a ducha mi ukázalo až na nejaký 8 či 9 den,takže hlavu hore 😉 A ozaj asi ten mamatest je aj podla mna najlepší 😉

miskab
26. jún 2011

@yoyo123 a to si si robila z ranneho mocu ci cez den niekedy?

yoyo123
26. jún 2011

@miskab ráno je najlepšie 🙂

miskab
26. jún 2011

@yoyo123 no sak viem, ja som si ho urobila dnes poobede ale sak som siedmy den , apson duch by tam mohol bit .... 😒 sak uvidim z krvi vysledky

yoyo123
26. jún 2011

moj muž chudáčik mi len testy chodil kupovat,zakaždým do inej lekárne samozrejme 🙂 Už si hádam o nom mysleli tie lekárničky,že kade chodí ,len deti robí 😀 Sme sa doma potom smiali,že jaký kanec 😀

nr_martinka
26. jún 2011

@miskab ahoj mne robili 14 den po iui a bolo to len slabo pozitivne z krvicky a potom som bola az na 17 den ukazalo ze som bola.tak nevesaj hlavicku.urcite si tehulka🙂))

miskab
26. jún 2011

@nr_martinka dakujeeeem zlatko za podporu si zlata ... sak uvidim 😒 😉

nr_martinka
26. jún 2011

dnes bola dalsia kontrola a povedali mi ze to zacina pomali rast a ze na lavej strane mam viac ako na pravej no som z toho jelen ale asi to nie je moc dobre menopur mi zase pridali tak od zajtra si picham 4 amp.a kdo mi este poradi dnes som mala taky vytok ako ovulka a moze to byt?

nr_martinka
26. jún 2011

@miskab neboj urcite to bude ok

danka483
26. jún 2011

@miskab ten som robila aj ja na 10 den a prd len som mala depku ale neboj bude to ok aj ja som neverila a vidíš, povedala som ti radšej netestuj lebo viem ako som sa cítila ja.Hlavu hore v stredu budeš vedieť viac 🙂 čakáme info 😀

nalada
26. jún 2011

@miskab nestresuj!!!! fakt to je skoro!!! Buď trpezlivá, bude to dobré, neboj. 🙂 Ináč, ako sa cítiš?
@nr_martinka Ahoj, aj som mala ovulačný výtok počas stimulácie....

miskab
26. jún 2011

@nalada
@nr_martinka
@danka483 dakujeeeem vam babulky za povzbudenie mooooooc dakujeeeem 😉

pici
26. jún 2011

@miskab aha, a mna si tam nedala 😢

babulka123
26. jún 2011

@pici no co ako testovala si ci nie alebo co ?? sak pozeram citam a vobec neviem ako si na tom ..

pici
26. jún 2011

@babulka123 nie. este je moc moc skoro, teraz je tyzden od KET a vkladali bez PK tak budem testovat buducu sobotu, mozno piatok ked to nevydrzim...

babulka123
26. jún 2011

@pici jaaaaj ja som bola v tom ze v pondelok chces testovat.. ale ocividne som si nevsimla datumy ako to bol opisane.. v kazdom pripade myslim na teba a velmi drzim palce..

pici
26. jún 2011

@babulka123 nie nie v pondelok 4.7 idem na krv. ale 14ty den je sobota, tak skusim sobotu

silvia0111
26. jún 2011

@pici tak drzim palce, 4.7. mam narodeniny,nech mas len dobre spravy 🙂

annamary27
26. jún 2011

@pici držím palce,aby boli v piatok // 😀

aduskatt
26. jún 2011

@pici velmi drzim palce.......🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre