Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

wewulka
13. sep 2011

@pici dakujem 🙂

pici
13. sep 2011

@wewulka daj potom vediet :D tesim sa... tento mesiac dve kamosky otehu... mam pocit ze rozhodne to nimi nekonci :DDDDD

saxana36
13. sep 2011

@pici a podla coho sa dava protokol?

slniecko137
13. sep 2011

@zuzancek22 ja som si tiež vložku brala a ešte pero 🙂 , lebo sa tam vypisujú nejaké papiere. A nestresuj že máš málo vajok, ja som mala 4zrelé a všetky sa aj oplodnili. Dve vložili a dve zamrazili, takže naozaj nezáleží na množstve. Len ti asi neodporučia predlženú kultiváciu ak ich bude menej, ale aspoň budeš skôr maminka 😉 . Držím ti palce na zajtra

pici
13. sep 2011

@saxana36 tak to fakt netusim. myslim ze vyber liekov ako aj protokol zavisi od diagnozy...

zuzancek22
13. sep 2011

@pici
@slniecko137 dakujem za radu, stres už zo mna opadol, bude ako bude, stres tomu nepomôže, mám tam určite aspon jedného silného bojovníka, a ten určite vydrží.

pici
13. sep 2011

@zuzancek22 zlatko. vies ze v tejto veci nehraju naozaj rolu cisla ani pocty... netreba stracat nadej...

mykaellle
13. sep 2011

Ahojte kočky, tak sme po úvodnej konzultácii, celkom mám z toho dobrý pocit, Dr. nám všetko vysvetlia, keď dostanem ms tak mi budú brať krv na protilátky, hormonálny profil, trombofíliu, imunológiu a neviem čo ešte, nejakých 5 skúmaviek to bolo. MM čaká kontrolny spermiogram. A o 2 týždne ideme na genetiku. Stres so mňa odpadol a som rada, že sa veci pohli dopredu. A bonus? prišla som práve v deň ovulácie, tak sme to s manželom doma "oslávili." 😀

Všetkým dievčatám držím silno paľúchy aby ich cesta k vytúženému bábätku bola úspešná bez ohľadu na to, aká je dlhá a kľukatá. 😉

misi76
13. sep 2011

@pici no bruško už mám dosť veľké, však aj ja som veľká, už za chvíľu odovzdám občiansky. Čo už, po pôrode to musí ísť dole. 😉

misi76
13. sep 2011

@zuzancek22 papuče, košelu, malé vložky, pero, uteráčik, vlhké utierky, Pepsi 0,5l

pici
13. sep 2011

@misi76 nevadi. to vykojis a zhodis pri dvoch prdoloch... mate uz mena?

misi76
13. sep 2011

@pici pozri pas 🙂

pici
13. sep 2011

@misi76 aha... vidis to :D ma nenapadlo

sanel
13. sep 2011

ahojt som tu nova chcem sa opitet na skusenosti s gyn fiv

tinasc
13. sep 2011

@wewulka držím palce, nech sa teda zadarí 🙂

tinasc
13. sep 2011

inak dnes som volala pre výsledky a hematológia je v poriadku, som pozitívna na protilátky proti spermiám 😉

alibabaa
13. sep 2011

@tinasc takze nasadia lieky a v oktobri ci v novembri mozte ist znova na to??? drzim palcekyyy... inak je to sila.. uz jedno dieta mas.. a voci druhemu si si vytvarala protilatky??? ta priroda je aka nevyspytatelna... a veda s medicinou pokrocili, takze prirodu obabreme 😉 😀

wewulka
14. sep 2011

@pici este tehu caka teba a ostatne 🙂

wewulka
14. sep 2011

@tinasc dakujem 🙂

slniecko137
14. sep 2011

@zuzancek22 myslím na teba a držím palce 😉 . Nech ti to dnes dopadne čo najlepšie

tinasc
14. sep 2011

@alibabaa ja dúfam, že sú to len protilátky proti spermiám a nie proti plodu... no neviem, snáď sú na to lieky... jasné prírodu obabreme 🙂 ale zase až tak sa asi nedá...

silviami
14. sep 2011

@sanel ahoj, vidím, že Ti nikto neodpovedá. Ja som spokojná, väčšinou majú kočky výhrady, že je to neosobné, ako na bežiacom páse. Ja si nesťažujem, vždy všetko vysvetlili, keď som sa pýtala. Myslím, že dosť závisí od toho či sa zadarí alebo nie. Tie, ktorým sa zadarí, tie sú spokojné, tie ktorým nie, bohužiaľ to vidia kritickejšie. Inak chodí tam veľa ľudí, sa mi zdá, že čím ďalej tým viac.

riela
14. sep 2011

@sanel ahoj, ja tam chodím od mája tohoto roku. Minulý mesiac som začala so stimuláciou. Som spokojná, doteraz mám len dobré skúsenosti.

mykaellle
14. sep 2011

@sanel ahoj, ja som bola včera prvý krát a veľmi dobrý pocit mám...

saxana36
14. sep 2011

@sanel ahoj ja som presla z ISCARU k dr.Drabekovi a zatial som spokojna, urcite dostavam viac informacii a nema problem mi cokolvek vysvetlovat

wewulka
14. sep 2011

@tinasc @pici @miskab @misi76 @danka483 ahojte, vlozili mi dvoch stvorbunkovych mrnusikov a ostali nam uz len dvaja mrazacikovia. takze od dnes nasadzujem kludovy rezim.

pici
14. sep 2011

@wewulka jaj zlatinko, tak ich pekne krasne opatruj malickych... pekne relaxuj nechaj sa rozmaznavat a pekne sa im prihovaraj... drzim moc moc palce

tinasc
14. sep 2011

@wewulka veru tak, len pekne oddychuj a nohy hore, treba preto spraviť maximum... držím palce 🙂

miskab
14. sep 2011

@wewulka jeeeeeeej zlatinko mooooooooc drzim palceky ...... davaj na seba pozor a oddychuj ... a daj vediet potom dobru spravicku..... 😉 🙂

wewulka
14. sep 2011

@tinasc @pici @miskab @misi76 @danka483 babulky a mam este na vas otazocku. Estrofem uziva 3*3, doktor mi povedal na poslednej kontrole, ze po vklade mam estrofem uzit 3*2 a ked som sa dnes pytala sestricky, ktora ma prikryvala na stacionari po vklade povedala, ze mam pokracovat v uzivani 3*3. Co si myslite ako ho mam uzivat ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre