Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alibabaa
1. okt 2011

@babulka555 krvacanie medzi cyklami.. to ani nie. ale ja ked som bola na iui, vzdy 2 mrcha prisla namiesto 29 dc uz 21dc... tiez mam zacat tento mesiac stimulku ...

annamary27
1. okt 2011

@babulka555 ahoj,to nebude krvácanie medzi cyklami,to ti prišla ms skôr,aj mne tak prišla minulý mesiac asi preto,že som nebola na to s nervami najlepšie.držím palce na stimulke 😉

babulka555
2. okt 2011

@annamary27
@alibabaa
ja som radsej stimulku odlozila, este som nikdy mrchu nedostala na 12 DC,takze to skonzultujem s gyndoskou a pockam mesiac 😢 len sa bojim, ze sa nam podarilo na dovolenke a teraz to bol MA 😠

drzte sa koceny 😉

katka159
2. okt 2011

ahojte baby ako to je z IVF ak som chorá? prave som od malého dostala chrípku a 12.10 by som mala isť na OPU len dufam že ma teraz nestopnú v stimulácii? v pondelok idem na krv a ultrazvuk...ale ste niekdo také problémy?ja len dufam že sa za 12 dní s toho dostanem... 🙂

annamary27
2. okt 2011

@katka159 ahoj,ja som bola tiež pred OPU chorá a ked som sa pýtala od doktorky v centre na to,či si môžem dať nejaké lieky povedala,že ano,ved ešte nemám embryo v brušku.takže OPU by nemala choroba ovplyvniť.

annamary27
2. okt 2011

@babulka555 máš pravdu,nech ťa dokina skontroluje či je všetko o.k. a potom sa do toho vrhni. 😉

katka159
2. okt 2011

@annamary27 to viem že lieky môžem poväčšine si dávam len homeopatika ale či môžem tu narkózu pri odbere vajíčok ked som chorá? nevieš ?

katka159
2. okt 2011

baby je to normálné ked na 9 den stimulácie mna bolí pravý vaječník?

sheronka
2. okt 2011

Ahojte. Pridávam sa k vašej skupine. Mám za sebou prvú konzultáciu v GIN FIVE. Môžete mi poradiť aké máte skúsenosti s doktormi? Objednaná som bola u d.Behúňovej, ale musela odísť k pôrodu, tak ma vyšetroval d.Drábek. Viete mi povedať aké máte s nimi skúsenosti? S manželom sa snažíme 1 a 1/2 roka. U mňa zistili problémy s prolaktínom, takže už vyše roka beriem Norprolac. K tomu aj štítna žľaza. Za tri týždne ideme znova, po výsledky nakoľko mi robil nejaké vyšetrenia a krv, tak uvidím čo nám povie ďalej. Ďakujem za každú dobrú radu alebo skúsenosť.

pici
2. okt 2011

@katka159 ano je to normalne.....

pici
2. okt 2011

@katka159 to zalezi od internistky ci odporuci alebo neodporuci uspatie... skor myslim ze nie...

pici
2. okt 2011

@elienocka sama so sestrickou :D

yeliel
2. okt 2011

@annamary27 cavelo pipi ako sa mas? 😀
uz som tu uplne mimo diania 😅

yeliel
2. okt 2011

@babulka555 ahoj moja ty sa davas zasa do boja? ci ako to je?

miskab
2. okt 2011

@vvia ahoj mne robili s kontrastnou latkou priechodnost ale da sa to vydrzat neni to take hrozne. drz sa 😉

elienocka
2. okt 2011

@pici asi si to pichnem sama.ako bolo na vylete?aj ste sa dknes ked ste isli domov volakde zastavili?myslim obchody,

pici
2. okt 2011

@elienocka vies co nie.. isli sme zo znamymi ti nas brali domov a isli do rakuska, tak sme stali len na pumpe.. vyborne bolo :D jasne pichni si to sama ked zvladas... a co ides pichat?

elienocka
2. okt 2011

@pici ten diphereline ale az utorok

annamary27
2. okt 2011

@katka159 podla mna môžeš,lebo ťa uspia len injekciou.

annamary27
2. okt 2011

@yeliel chodím stále k liečitelovi a chystám sa aj ku gyn či je vč´šetko o.k.

pici
2. okt 2011

@elienocka natiahnut hrubou vodicku, vpichnut hrubou do prasku a zmiesat... vymenit za tenku ihlu natiahnut a pichat kolmo 45 stupnovy uhol, chyt si kozu medzi dva prsty a rychlym pohybom si niekde do stredu pichnit... stipka len ked ihla vnikne potom ked ju zasuvas hlbsie ani necitis... ja som si prvu urobila modrinu a potom to islo uz velmi lahko...

yeliel
2. okt 2011

@annamary27 a co liecitel poriesil to co slubil? 🙂

babulka555
3. okt 2011

@yeliel ahoj, ano zase nove kolo 🙂 len ho musim posunut, lebo ma mrcha prekvapila a prisla mooooooc skoro 😠 a ty ako?

yeliel
3. okt 2011

@babulka555 dobre ranko 🙂 A to uz je ktore kolo? 2 alebo 3?
Uz vies aj cim budes stimulovat?
U mna nic nove,teda ja sa do nicoho momentalne nepustam .

babulka555
3. okt 2011

@yeliel to je 2 IVF. ano uz mam lieky v chladnicke 🙂 tak ako minule, dipheriline, gonal, luveris, neviem ci som to dobre napisala. uz som bola objednana aj na interne buduci tyzdne, ale vsak nic nemoze ist tak ako chceme,
takze sa musim preobjednat a do toho ma este aj zub zacal boliet 😠
chodis stale do GF? lebo ja som rozmyslala nad zmenou.

yeliel
3. okt 2011

@babulka555 to dobre poznam ja som pri prvej stimulke mala stop koli problemom pred koncom,pri 2hej zuby a pri 3tej ked boli bublinky v brusku tak zapal ucha ,takze len sa daj do poriadku a nic neuponahlaj.
Bola som aj na Antolskej.
Ku komu chodis v GF?

vvia
3. okt 2011

@annamary27 Dakujem za odpoved, tak uz len to mat za sebou a nech je to ok.

vvia
3. okt 2011

@miskab vdaka, ved co mi ine ostava..... 🙂

babulka555
3. okt 2011

@yeliel stale som u Drabeka. asi ma teraz nejake dobre obdobie, lebo bol vysmiaty a normalne komunikoval, az som bola prekvapena 😀

yeliel
3. okt 2011

@babulka555 ved Drabek sa casto rehoce 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre