Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

babulka555
3. okt 2011

@yeliel ano ta posledna navsteva bola vtipna, on vysmiaty a sestricka si riesila sukromny hovor, no uplne zlati boli obidvaja 😎
dohodli sme sa aj na vyuziti Embryoscope, tak uvidime aka bude uroda a kolko KET mi zase vyjde 😀

yeliel
3. okt 2011

@babulka555 ako sa da vyuzit ten embryoscop?ci co to je za sluzbu? 😀

babulka555
3. okt 2011

@yeliel sleduju embrya ako sa im dari 😉 pozri clanok z casopisu zdravie, je uplne dole na stranke odkaz http://www.novedieta.sk/novinky/najnovsia_metod...

miskab
3. okt 2011

@vvia neboj vsetko toto stoji za to pre miminko drz sa 😉

vvia
3. okt 2011

@sheronka ahoj, ja chodim k pani doktorke stenovej, zatial maximalna spokojnost. uvidime co bude dalej. neboj su tam zlatí 🙂

yeliel
3. okt 2011

@babulka555 dik za infosky 🙂

yeliel
3. okt 2011

@babulka555 jaj este mam dotaz za tu milu "sluzbu" pre bublinky v tom embryoscope sa aj doplaca?

ivica7793
3. okt 2011

@yeliel
@annamary27
ahojte babenky...dlho predlho som tu nebola....ako sa Vám darí, ako sa máte? Ja cca o tri týždne už budem rodiť...tak rýchlo to ubehlo, veď len nedávno som tu riešila OPU, ET a už k nám príde malý človiečik 🙂

yeliel
3. okt 2011

@ivica7793 ahojcek aj ja som tu dlho predlho nebola 🙂
Len ja som nebola taka sikovna ako ty 😀 😀 😀 ...Pozdravujem drobca v brusku. 😅

babulka555
3. okt 2011

@yeliel jasne 270-300 evri 😎

sanel
3. okt 2011

@sheronka
ahoj ja som bola na konzultacii u drabeka 21sept. teraz mam ist na odberi povedal ze tam nievidi ziadne komplikacie ale moc neverim na iui

zuzancek22
3. okt 2011

@pici ahojček, ty sa kedy k nám zaradíš? kedy máš KET? ja som dnes bola na sono a už je tam dutinka 😀

pici
3. okt 2011

@zuzancek22 no ja buduci tyzden :D takto v pondelok budem asi po vklade ... teda ak pojde vsetko v poriadku...oprav si pas zuzik :D

zuzancek22
3. okt 2011

@pici aký pas?

pici
3. okt 2011

@zuzancek22 no nie cestovny :D no pas... z miesto snazime sa... na cakame dietatko n:D

zuzancek22
3. okt 2011

@pici aha, aj som na to zabudla. takže od pondelka ťa budem infikovať tehu vírusíkmi. 😀

pici
3. okt 2011

@zuzancek22 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer no ja dam vediet ked budem na sto pro vediet termin :D

paaat
3. okt 2011

@zuzancek22 ahoj to si bola na prvom one?Ako to robili cez brucho alebo spodkom?Dostala si aj foto?
O kolkej si tam mala byt?

zuzancek22
3. okt 2011

@paaat no ja som dnes len 16 den od ET bola som na druhej krvi a na moju žiadosť mi aj dr. urobil sono a robil ho zospodu. a mam aj fotečku.

yeliel
3. okt 2011

@babulka555 pekna sumicka ale kebyze idem do toho tak tam detusky dam ulozit nech sa im dobre spinka 🙂

ivica7793
3. okt 2011

@yeliel ďakujem...no škoda, že to zatiaľ nevyšlo, ale určite to raz vyjde uvidíš, budem držať palčeky.

nr_martinka
3. okt 2011

viete niektora poradit ci sa plati pri kazdom ivf na recepcii ten 100E poplatok?

pici
3. okt 2011

@nr_martinka tak to neviem. ale myslim ze ano

nr_martinka
3. okt 2011

@pici no fajn.dakujem za info🙂

paaat
3. okt 2011

@zuzancek22 a kedy sa chodi na sono,rano alebo neskor?

pici
3. okt 2011

@nr_martinka mozno ze sa mylim ale myslim ze kazdy cyklus sa to plati :D lebo su to sluzby suvisiace s tym danym cyklom

misi76
3. okt 2011

@nr_martinka platí sa pri každom IVF, ja mám 3 za sebou a stále som to platila.

misi76
3. okt 2011

@pici neopováž už tentoraz sem napísať, že krv je negatívna. Už to musí výjsť! 🙂 😉

pici
3. okt 2011

@misi76 posuniem tuto poziadavku aj sestrickam v GF :D nech neskusia povedat ine ako pozitivna :D

misi76
3. okt 2011

@pici 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre