• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. marca 2017 
@misi76 ahojček, chcela by som sa ťa spýtať, kedy ti zistili pohlavie babätiek? a bola si aj na 3D sono?
10. nov 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz piati den si davam inekcie raz za den diphereline a 3krat dene fostimon ale od vcerajska mi je tak zle trase ma zima a nemam chut do jedla moze to bit od tich inekcii neviem ci mam zavolat lekara alebo je to normalne
10. nov 2011 o 08:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja som sa na to pýtala v centre, povedali mi, že platí rok....
@annamary27 ako si na tom??? Kedy ideš? Teraz Ti to už určite vyjde!!!! Proste musí!
10. nov 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Neboj, konečne si na ceste za miminkom..... :dizzy_face:
10. nov 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iva567 ahoj a dakujem ti, si ma nakopla. Volala som tam a na zajtra rano ma objednali :wink:
10. nov 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nalada dík moja,15.11. bude 13ti den cyklu,vtedy chcem ísť na kontrolu do centra a rátam s vkladom najneskor 20.11.
10. nov 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzancek22 ahoj, mne to zistili na 3Dčku v 22 tt, na 2D to nebolo vôbec vidieť
10. nov 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenkyyy, ste tu???
akurat som prisla z vysetrenia priechodnosti. ake mate skusenosti? mna to boli ako svina :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
10. nov 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.skovka To si mala tou vyšetrenie kontrastnou látkou a sonom?
10. nov 2011 o 14:46  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada06 hej.
samotne vysetrenie bolo neprijemne ale ked som dosla dom a lahla si tak som myslela ze sa nieco pokazilo a urve mi brucho, hodinka presla a som ako nova, uz ma nic neboli :slight_smile:
10. nov 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.skovka Ja som objednaná 15.11. a dosť sa bojím. Koľko to vyšetrenie trvalo? Kto ti to robil?
10. nov 2011 o 14:49  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada06 trvalo to asi.. 10 minut? mozno ani nie. Bola som u dr. Drabeka. a nemusis sa bat. naozaj nie je coho.
len ja mam asi minusovy prah bolesti.. tak som sa tu skrucala ale uz je dobre. 20 minut ma to doma bolelo
10. nov 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.skovka Ďakujem. Mne povedali že vypisujeme papiere na poisťovňu na umelé neviem či ten istý deň či inokedy. Rada by som mala papiere schválené ešte tento rok.
10. nov 2011 o 15:03  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada06 my sme vypisali papiere hned ako sme tam prvykrat prisli. 12.10 tak teraz cakame. ale chcem najskor skusit iui az potom umele. a na iui sa chystam o mesiac, tak uvideme aky dostaneme tento rok darcek pod stromcek :slight_smile:
drzim palce nech ta to neboli a nech to dopadne vynikajuco a nech poistovna rychlo schvali a vubec nech sa vsetko podari, hlavne to najhlavnejsie :slight_smile:
10. nov 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.skovka Ďakujem tiež držím palce. Ty si vypisovala papiere na umelé a nepôjdeš na neho? Dobre som to pochopila? Ale veď už je skoro mesiac a nič ti neprišlo s poisťovne?
10. nov 2011 o 15:11  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada06 ak sa podari inseminacia tak nie, nepojdem. este nic neprislo ale doktor nam hned povedal ze to bude trvat tak 6 tyzdnov
10. nov 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@99azura99 no super, to som rada. A ku komu chodíš? Ja idem zajtra ráno tiež, ale už na druhú kontrolu pri IVF.
10. nov 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ahoj dnes som bola na kontrole a narastlo mi len jedno vajicko nevies co je v takom pripade napis dakujem
11. nov 2011 o 09:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa daj o sebe vedet co a ako...
11. nov 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, viete kde najlepsie a najlacnejsie zozeniem Menopur? Dakujeeem. :wink:
11. nov 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@99azura99 ahoj, no ako si dneska dopadla v GF? Kedy začínaš so stimuláciou?
11. nov 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, v poslednej dobe vas nejako zanedbavam, nehnevajte sa na mna. vsetkym cakatelkam a stimulantkam drzim palcoky a novo tehulkam vsetko dobre... nejako nestiham :D
11. nov 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sanel ahoj,no neviem čo v takom prípade,ale bola so mnou do OPu jedna kočka,ktorá mala pri každom ivf jedno vajíčko,bola myslím už na 4pokusoch,vždy sa oplodnilo,len sa u nej neudržalo.a tam Ti nehovorili čo dalej?
11. nov 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 nie mam volat o druhej
11. nov 2011 o 13:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 nechali mi davky a pondelok mam ist znovu na kontrolu
11. nov 2011 o 15:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iva567 ahoj, chodim k Stenovej. Zacala som stimulovat :grinning: tak som rada ze som zacala, z velkej casti v daka tebe :wink: hned mi pichli prvu inj. v lekarni ma nabalili... taka som nejaka zmatene, uz som bola zmierena ze to bude az v january. A ty ako? Ku komu chodis?
11. nov 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@99azura99 no vidíš, super že si už začala :grinning: Ja som to mala presne tak isto. Čakala som, že začnem najskôr až koncom novembra, lebo som bola až 28DC, ale vrámci šokovej terapie doktor povedal, že dlhý protokol sa môže začať až dovtedy kým nemám mrchu a hneď mi pichli prvú injekciu dipherelinu. Ja chodím k Harbulákovi. Dnes som bola na druhej kontrole. Už pichám diphereline 15 dní a gonal 6 dní a podľa sona mám odozvu na oboch vaječníkoch, tak dúfam že to bude ok. V pondelok idem zase na kontrolu.
A aké injekcie dali tebe?
Ja som bola tiež zmatená, najskôr som sa tešila, potom pár dní depka... bez toho to asi neide :wink: a teraz sa zase teším... hlavne nech to ubieha nech už viem výsledok :grinning:
11. nov 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iva567 momentalne som vo faze tesenia, len dufam ze sa nedomotam s tymi inj. To je dobre ze kontrola prebehla tak ako mala :slight_smile: Dnes mi pichli diphereline, potom mam doma gonal , pergoveris, pregnyl a ten utros. To ma kazda ine inj.?
11. nov 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@99azura99 ja pergoveris nemám, ale mám luveris, ten mám pichať na konci. Inak mám to isté...
11. nov 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanel tak držím palce na pondelok :wink:
11. nov 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok