• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

28. marca 2017 
@99azura99 ahoj,ano každá máme iné inj.podla hormonálneho profilu,ktorý ti zisťovali z krvi.držím palce :dizzy_face: :wink:
11. nov 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 aha :slight_smile: dakujem, ja tak isto drzim palce :slight_smile:
11. nov 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babenky ,chcem sa spitat ,ak chcem dobrovolne sama ist do gin-fiv mozem si o to poziadat aj sama nemusim cakat na odporucenie lekara?uz sa mi ten cas co sme premrhali u lekarov zda trosku vela:((((((odpiste pls
13. nov 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peteese nepotrebuješ žiadne odporučenie, zavolaj, objednaj sa a uvidíš
13. nov 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre lebo :((((tak zajtra si zavolam,musime uz nieco
13. nov 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peteese ahoj,nemusíš mať doporučenie,moja gyn mi len odporučila viac centier a ja sama som si vybrala GF,objednala sa tam a už to išlo :dizzy_face:
13. nov 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co vsetko sa tam bude diat???
13. nov 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peteese tak mna objednali na krv na tretí den cyklu,kde zistia hormonálny profil,urobili mi klasickú kultiváciu či som zospodu zdravá,potom mi robili aj vyšetrenie na priechodnosť vaječníkov a manželovi robili spermiogram.Podla jeho výsledkov nám doporučili umelé oplodnenie,vypísali sme žiadosť do poisťovne,medzitým sme boli v centre aj na genetickom vyšetrení,či sme v tomto smere o.k .
13. nov 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peteese na 634 str. som ti to písala
13. nov 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to bolestive ???mozu nam odmietnut to umele oplodnenie:(((
13. nov 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peteese myslíš umelé oplodnenie či je bolestivé?
13. nov 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peteese mňa nebolelo ani vyšetrenie priechodnosti vaječníkov,ani výber vajíčok,ani vklad emryjok,len injekcie sem-tam štípali.ja mám asi vysoký prah bolestivosti :grinning:
13. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ja som vydrzaala aj horsie o to mi neide:(((len ci je mozne ze nam odmietnu ????a za aky cas prebehne to oplodnenie treba dlho cakat kym ma oplodnia???nehnevas sa ze mam vela otazok:(((??
13. nov 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peteese nemusis mat odporucanie od lekara. ak mas s popisanymi diagnozami absolvovanymi vysetreniami je to plus, ale problem to nie je.
13. nov 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked idem zajtra no utz tak si utogestan ráno asi nemám vkladať ale mám ho zapiť nie...aby tam bambulku vôbec videl...:slight_smile:
14. nov 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka159 jasné, nech sa tam neroztekáš
14. nov 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, prosím neviete mi poradiť ktorý DC sa začína s protokolom na ivf v GynFive? zatial čakám na schválenie žiadosti, ale lekárka mi povedala že cez Vianoce nepracujú, takže začneme asi až v januáry.
Bude to moje prvé IVF, takže neviem ani aký protokol zvolí, alebo ako sa zvyčajne postupuje, neviete???
14. nov 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky tak som objednana na januar 9 :slight_smile: tesim sa do gyn.fiv a trosku sa aj bojim :frowning2:
14. nov 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@augusta pri dlhom protokole na 21-23DC a pri krátkom na 1DC
14. nov 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka159 ano zapiť.
14. nov 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peteese môže sa stať aj zamietnutie,ale to je asi zriedka a tie interné predpisy mi nepoznáme pdľa čoho to posudzujú,netreba sa dopredu stresovať.fíííha až január,asi majú poriadne plno a ku komu ťa objednali,myslím k akému lekárovi/lekárke.
14. nov 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@augusta ahoj,ja som začínala ivf na 24dc.
14. nov 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@augusta ahoj ja som zacala 26DC dokonca uz tu pisala 28DC
14. nov 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ahoj tak dnes som bola v gyn na kontrole a teraz som im volala a hned mi dali d.r.Drabeka a povedal ze koncim z liecbov nezaberaju mi hormoni teraz neviem co dalej ze zajtra mi povie co dalej ae liky sa minuli a zdravotna ta uz neda na lieky to som pocula napis
14. nov 2011 o 15:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 Harbulak alebo ako ma meno :slight_smile: ak som dobre pocula :frowning2:
14. nov 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som dnes volala do gf objednali ma na konzultáciu kvôli stimulke na 7.12. síce začneme až v januári, ale keďže ako som tu čítala, že cez vianoce nepracujú, tak je to aj tak dobre :wink:
@augusta ja som mala pri prvom ivf dlhý protokol a začínala som na 20 dc... ja mám krátke cykly... :slight_smile:
14. nov 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc jej to ma moja maminka narodeniny :slight_smile: tak budes dalsia januarovka :slight_smile:

@augusta ja som mala dlhy protokol a zacala som 27 dc.
14. nov 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici tak ako ti dopadli vysledky? ci este nevies? uz som z tych terminov dopletena.. ja som vlastne dopletena asi zo vsetkeho :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je mozne ze po tolkich visetreniach mi dali kratky protokol a nenarastol mi folikul a teraz ma odstavia od liekov neviete co sa deje dalej
14. nov 2011 o 18:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peteese Harbulák je feši a veľký odborník,my so s manželom voláme Belmondo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok