• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. marca 2017 
@elise
@annamary27 jaj babulky... coskoro vas to caka... no velmi zavidim... a dufam ze to date :D
16. nov 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adija13 dakujem zlata si, ukludnila si ma trosku, predsalen je estelen 7my den od vkladu..aj v druhej teme ma babule presviedcaju ze je este skoro....tak snad cez vikend......a ked nie tak v pondelok zbehnem na tu krv a budeme mat jasno......
16. nov 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa spitat ci sa niektorej zvas stalo ze dali zle lieky ktore nezabrali a len tolko ze oni si misleli a ze lutuju a teraz som zaplatila celu sumu novych liekov lebob poistovna uz nedoplaca neviem ako sa taketo veci mozu stat
16. nov 2011 o 15:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanel uplne normalne zial. das tri zeny s rovnakou diagnzou protokolom a liekmi vedla seba. jedna ma 35 vajicok, jedna 15 a niekto 3 vhodne na oplodnenie. kazda reagujeme inak
16. nov 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka.gzd netestuj. je to zbytocne. ked tak den dva pred krvou.. inak to nema vyznam. moze ale fakt nemusi ukazat
16. nov 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici sak uz osm sa poucila, ale ja osm chora co sa tohoto tyka :grinning: tak sa stresujem aj ked nemusim truba
16. nov 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.gzd o testovani bude dalsia kniha ktoru vydam :D
16. nov 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka.gzd dakujem,ja mám zmrazených troch,ale neviem či su všetci spolu alebo inak a PK si nedávam,lebo zmrzlinky sú 100bunkové blastocysty,oni už boli po PK zmrazené.
16. nov 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dlhšie som tu nebola. Mám za sebou vyšetrenie kontrastnou látkou , všetko je v poriadku. Vypísali sme papiere do poisťovne a budeme čakať kým nás zavolajú. Neviem či ma budú ale stihnú stimulovať ešte tento rok ale bola by som rada.
16. nov 2011 o 20:54  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babulky tak sliznica vraj ukážková v piatok idem na vklad:slight_smile:
16. nov 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka.gzd mne má zajtra volať embriologička dnes nevolali, uvidíme ale máme ešte dosť zmrazených:slight_smile:
16. nov 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.gzd mne má zajtra volať embriologička dnes nevolali, uvidíme ale máme ešte dosť zmrazených:slight_smile: PK sme mali po punkcii a aj napichnuté boli všetky zrelé vajíčka
16. nov 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj neviete mi poradiť tento mesiac absolvujem druhé IVF prvé skončilo v 7 tyzdni mam isť siedmi den od menzesu na ultrazvuk a ako často to potom sleduju idem v sobotu na predlžený vikend nechcem ho moc rušiť peniaze mi nevrátia a doktor hovoril že treba to urobiť tento mesiac Dakujem za radu
17. nov 2011 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ahoj,aj ty v piatok?jaj už som nedočkavá kedy mi zavolajú,pri jednom et si pamätám,že volali až okolo piatej popoludní a druhom nejak pred 15.30,lebo som bola ešte v práci.
17. nov 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncici tak ja som po prvej kontrole šla na kontrolu myslím o5dní a potom sa to striedalo tak každý druhý-tretí den kontrola.
17. nov 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby pls, neviete ci dnes v GF pracuju?
17. nov 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@99azura99 ráno som bola na kontrole, takže tam boli, ale výsledok mi sestrička volala už okolo 11 hod. Bolo tam málo párov a čo som videla, tak mali len 1 punkciu, takže možno tam už nie sú. Ale veď skús, za to nič nedáš...
17. nov 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iva567 uz mi to nikto neberie :unamused: tak tam zavolam zajtra, co uz.
17. nov 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 tak ja idem zajtra o 10 na vklad ty máš kedy? u mna rozmrazili 5 ale 3 sa prestali vyvýjať takže mi budu vkladať 2
17. nov 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ja idem na 11tu hodinu a zatial všetky naše tri babulky sú o.k,ak ráno do ôsmej nezavolajú/keby sa niečo zmenilo u krpcov/,tak mám prísť ako mi vraveli.
17. nov 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annamary27 možno sa tam uvidíme:slight_smile:
17. nov 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ,@annamary27 tak od zajtra nech sa zmrzlinky pekne v brušku zavŕtavajú a očakávame pozitítne výsledky :slight_smile:
17. nov 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise
@annamary27 moc na vas myslim babulky...
17. nov 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise možno :grinning: :grinning: ak tam doletíme v predstihu,mm ešte odbehne do práce a pred odchodom musíme ísť po ceste do servisu,lebo mu prestala na aute svietiť jedna žiarovka
@misi76
@pici ďakujem kočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 drzim palce, nas caka v pondelok konzultacia ohladne KET, tak to tu u Vas vsetko pekne sledujeme :slight_smile:
18. nov 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise
@annamary27 baby držím palec :slight_smile:
18. nov 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 držím moc palce, aby boli bambuľky Ok a u maminy sa im páčilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky,keby som sa po Ket chvíľu/možno aj pár dní/ neozývala,tak ma mm odstavil od laptopu kvôli vyžarovaniu :slight_smile:,chce pre nás to najlepšie prostredie :slight_smile:
18. nov 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabinkaa ďakujem,no už sa idem maľovať a tak,za pol hoďku je tu mm,garderobu čo som si nachystala som musela zmeniť,tak mi napuchli ramená,že som sa do polopulovríka nevtesnala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MM mi odjakživa závidí mojae bicepsy,ale v takýchto prípadoch sa mi nepáčia,he he. :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok