• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

24. januára 2017 
@sanel ahoj moja,tak to neviem čo teraz dalej,ja som mala po oba razy dlhý protokol a reagovala som dobre,aj ja idem zajtra do GF na kontrolu sliznice.
14. nov 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@augusta ja som začala s dlhým protokolom 28DC, deň pred očakávanou ms
14. nov 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 moja a kolko trva kym dojdeme do toho stadia ze ma umelo oplodni????je to moc zdlhavy proces a plati sa zato?nieze by my slo o peniaze aleies ja som pocula ze 3c krat je to zadara
15. nov 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky gin-fiv je bezplatne????
15. nov 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. nov 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam sa k pipinam. dnes som bola v gin five po vysledky, ja som ok, manzo hranicny spermiogram. nafasovala som clostibegyt, pregnyl a utrogestan a od stvrtka budem ficat na stimulke - dr. doporucila ivi, absolvovali ste ho niektora? mam z toho trochu stres... :unamused:
15. nov 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peteese zadara ako zadara,ked ideš cez poisťovnu môže ťa to vyjsť 1000eur ako nás/injekcie,vyšetrenia,odber vajíčok,napichávanie vajíčok spermiou,mrazenie na rok....,ale keby sme išli ako samoplatci,tak by to stálo aj 2000eur.Schválenie nám trvalo raz 3týždne a druhýkrát 6týždnov,potom stimuluješ skoro mesiac,takže asi tak 2-3mesiace ,kým podpíšeš žiadosť,schvália ju,nastimuluješ sa a dajú embryjká do bruška.
15. nov 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka159 ahoj,tak čo,ako??u koho si bola v GF,nevideli sme sa?ja som mala taký fialový pulovrik s čierným rolákom a moj mm mal taký dlhý sivý kabát...nebola si ty náhodou v červenom kabátiku?vklad mám v piatok,len mi maju ešte volať z labáku,že kedy.
15. nov 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ahojky videla som ta bola si u Drabeka....sedela som kusok od teba mala som taku zeleno bielohnedu budnu čiže super v piatok ideš....ja perfektne videla som babulku je zdravučká aj srdiečko jej bije má 11,6mm :slight_smile:ja som tam potom stretla kamošku s ktorou sme boli spolu na OPU aj na ET a sme oby dve tehulky tak sa teším lebo nás tam bolo 5 a tuším len mi dve sme zostali...:slight_smile:
15. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annamary27 super :wink: drz sa, ja mam zase v piatok 10 den a krvicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peteese
my sme prisli do gyn-fiv v januari 2009 a o rok v januari 2010 sa nam dorka narodila :slight_smile:
a teraz ideme v pondelok 21.11. na konzultaciu ohladne KET. tak sme aj my zvedavi co nam dr. Harbulak povie
15. nov 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.gzd
ahoj a ty kde si? ako to prebieha? stale sem chodim pozerat a nevidim ta :frowning2:
15. nov 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ahoj ako si dopadla...nam povedali ze lutuju ale tie lieki co som brala mi nezabrali tak dali nove len uz mi poistovna na lieky neda tak platim celu sumu oni si misleli ze tam je mali problem ale zrazu je velky vajecniky su slabe a nerastie ten folikul tak teraz zacinam nanovo od januara
15. nov 2011 o 15:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adija13 ahoj, zlata si ze si si spomenula na mna....som vam babulky neverna v inej teme ceskej ale idem to napravit....
minulu stredu sme mali KET takze mam v brusku 2 embryjka, bojim sa testovat, ale neviem vydrzat az budem vediet vysledok...mala by som aspon do stvrtku pockat ale asi to zajtra uz skusim....dokopy na sebe nic necitim, len slabe "menstruacne" krce v podbrusku....snazim sa presvedcit samu seba ze to je dobre znamenie....ale vcera a dnes v praci take stresy ze ak toto babatka prezili tak uz preziju vsetko.....na krv idem buducu stredu...no dovtedy uz budem vediet co cakat.....
uvazujem ze by som sla na krv uz 21ho...mozno sa rano uvidime ;)
ktory DC si teraz? podla mna ti Harbulak rovno na dalsi cyklus predpise Estrofem na sliznicu a od 14DC utrogestan a pojdete rovno na to ;)
15. nov 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanel ahoj,ja mám sliznicu v poriadku a tak vklad mám mať v piatok,len mi ešte budú volať z labáku,že kedy presne.
15. nov 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka555 držím palce na krvičku :wink:
15. nov 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ja idem zajtra do centra na sliznicu tak uvidme kedy bude vklad ale privítala by som v sobotu:slight_smile:
15. nov 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ahoj,ja som bola dnes a vklad je v piatok :dizzy_face: drž sa :wink:
15. nov 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujem aj ty nech a drobčekovia uchytia :slight_smile:
15. nov 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 a ráno ked si prišla si šla aj na krv? či si rovno čakala na ultrazvuk?
15. nov 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise na krv som nešla,ale vošla som do ambulancie č.2,aby som si vypýtala recept na estrofem,lebo mám už iba na zajtra a potom som čakala vonku kým ma zavolaju,dnes volali až z troch dverí naraz,šlo to jedna radosť.ešte sme aj čakali kým otvoria lekáren,tak skoro nás vybavili.
15. nov 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 zajtra uvidim mám poslednu škatulu aler ja som tento týžden zabudla 4 tabketky zobrať tak hádam to bude ok už si dávaš aj utroš?
15. nov 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise utroš začnem od zajtra,dnes som 13ti den cyklu,ja som si sem tam dala tak,že bol rozdiel 1-2hodiny,ked sa mi chcelo večer spať ,tak som ich užívala skôr.
15. nov 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj chcem sa poradit, ja a moja priatelka chceme babo ona je v poriadku máva aj 3 dobré vajíčka a stále nič, tak som bol teraz na spermiograme a mám ich velmi málo aj kde pohyblivých. Snažíme sa o bábo 2 roky a vadný som ja. Vela som čítal o vitamínoch viete mi ešte niečo poradit aby sa mi počet vzrástol!!!
15. nov 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalovec nerozumiem. co znamena mava aj tri dobre vajicka? jeden cyklus jedno dobre vajicko. jedna ovulacia.. myslim bez clostylbegytu... skus vitaminy d, e selen zinok ... chystate sa do centra? ci skusate zatial doma?
16. nov 2011 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise @annamary27 babulky drzim vam palce na tie vklady :slight_smile: ja inak som tiez estrofem brala ako sa mi podarilo, stalo sa ze som aj zabudla zobrat v strede dna lebo v prai frmol a aj tak som mala sliznicu peknu vysoku.....kolko vam rozmrazuju nanuckov? davate PK ci nie?
16. nov 2011 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka.gzd
drzime moc, moc palce.
ja som akurat 8DC, tak uvidime. mohol by to urobit ako si pisala.
potom daj vediet o novinkach.
test? to by som asi neskusala, ja som predtym mala strasne nizke HCG, robila som testy a len som mala hlavu v smutku a z krvi bolo pozitivne. este som si skusila aj na 20 den po vkladani a stale nebol pozitivny test. radcej pockaj na tu krvicku :slight_smile:
16. nov 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalovec mojmu manzelovi nasadili profertil, v polke decembra ideme na kontrolu takze zatial nepoznam ucinok. citala som aj pozitivne aj negativne ohlasy. ja som zatial optimista :slight_smile:
16. nov 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PRE PICI> ano dal nám Clostilbegit, ale teraz vieme , že chyba nebola tam ale niekde inde. spermie mám velmi málo ale pohblivosř OK aj tvar len ich je minimum. a ten profertil no neviem skusim si tie vit. zohnat samostatne a uvidíme čo a ako!
16. nov 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalovec profertil je zbytocne drahy, skus si precitat jeho zlozenie a vitaminy kupit zvlast. da sa otehu prirodzene aj s velmi zlym spg.. ale je to skor rarita. tak si usetrite snahy doma... fakt nie v zlom to pisem... vitaminy polepsia spg, ale nie natolko aby ste z roviny totalne zly skocili na normalny... bude len menej zly... ked je chyba v tebe treba ist do centra. na umele oplodnenie mozte ist aj s velmi zlym spg. podtstatnych je par ukazkovych spermosiek, ktore sa v tom pocte urcite najdu vyselektuju a pouziju... ked mi pises daj na tuto spravu odpovedat a hodi tam moje meno, tym padom mi ukaze ze si mi pisal. alebo mozes aj IP
16. nov 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok