Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

evakva
29. jan 2012

@kacena85 Urcite testni pred hysterkou. Ja pijem alchemilku, uzivam vitamin E, B a kyselinu listovu + este caj zo zmesky bylin a meriam prvy meiac BT. Zatial mam nizke teploty, tak dufam, ze budu aj vyssie a stastny koniec. Hysterka nic nepokazi. Neboj sa, ani nebudes vediet a budes tehu.

kacena85
29. jan 2012

@evakva ja sa bojim tej anestezi a aby mi to dr nejak opat nepokaslali, vidim, ze ozaj aby si clovek zhanal niekoho znameho lebo to su fakt masiari na sr.ani nevrav ako by som sa tesila keby som tehu a nemusim ist na hysterku, ale uvidi sa, budem rada ked sa to vobec tento rok podari

zuzancek22
30. jan 2012

@erinka123 nie nemala som PK, lebo som dopestovala len 2 vajká, takže povedali že by to bolo zbytočné ked aj tak vkladali obe, takže sme mali len napichnutie oboch vajok a potom este AZH. v stredu mi robili odber a v sobotu vkladali, a hlavne čo ti môžem poradiť, tak treba tomu veriť, žiadne pochybnosti o tom ako to nevíde, a hlavne oddych, ja som sa hned po vklade dala na PN-ku a len som doma ležala.

tinasc
30. jan 2012

@zuzancek22 a pri stimulke si nebola PN? a čo si si pichala?

erinka123
30. jan 2012

@zuzancek22 aj ja som doma a aj lezim no teraz menej ale nic nerobim 😉

zuzancek22
30. jan 2012

@tinasc nie pri stimulke som pracovala, pichala som si diphereline a menopur

ivka3901
30. jan 2012

@zuzancek22 ahoj dočítala som sa,že si mala len 2 vajká a 2 embryjká ☹ ale zadarilo 🙂 držkám palčeky.chcem sa spýtať aj ty si slabo reagovala na inekcie?aké si si pichala já puregon,menopur a cetrodite a nakoniec pregnyl tak teraz budem mať na 4 pokus síce začneme asi až v marci,ale bude to tak lepšie bude teplejšie a človek bude mať lepšiu náladu

zuzancek22
31. jan 2012

@ivka3901 ahoj, ano nejako som zle reagovala, ale neviem prečo , lebo predtým, ked som skušala insimináciu 3 krát tak na tabletky som práve naopak reagovala moc. takže neviem čo bolo. pichala som diphereline a menopur a potom pregnyl.

tinasc
31. jan 2012

@zuzancek22 to nič, hlavne že sa podarilo a hneď sa uchytili aj obidve embryjká 🙂

ivka3901
31. jan 2012

@zuzancek22 tak super,že sa podarilo držkám palčeky do úspešného konca 🙂

zuzancek22
1. feb 2012

@ivka3901 ďakujem, už sa nevieme dočkať kedy to bude, neskutočne sa na nich tešíme.

ivka3901
1. feb 2012

@zuzancek22 neni zač,tak to ti verím,že sa nevieš dočkať,kiežby som vedela čo ma čaká či radosť či smútok ☹ uvidíme.my asi pojdeme na stimulku asi až v marci alebo v apríli aspom bude teplejšie ako je teraz a tie rána hlavne,ked ideme do blavy sme z okolia nitry tak musíme dosť cestovať

elise
4. feb 2012

ahojte kočenky, tak včerajšia konzultácia ma prekvapila, že hned na to aby som išla včera som bola 1DC, v pondelok idem hematologičke pre injekcie🙂

katla
4. feb 2012

tak sme uz 4. den po vklade. Kurnik uz nech idem na tu krv lebo to cakanie je na porazku. Trosku ma pobolieva brucho,ale skor je to ako pichanie v boku a vecer mavam brucho nafuknute. Myslite, ze je to ok?

elise
4. feb 2012

@katla malo by to byť ok vela pi vodičky a oddychuj🙂 určite krvička ukáže pozitívne vysoke hcg

mojalaska
4. feb 2012

ahojte baby neviete beru v Gyn five nove tehulky? Lebo pred 2 rokmi nebrali ze maju plny stav dakujem za info 😉

elise
4. feb 2012

@mojalaska musiš si zavolať🙂 ale ked budem tehotná rada tam budem chodiť dalej🙂

katla
4. feb 2012

@elise Dakujem za povzbudenie,dufam, ze mas pravdu 🙂 Som doma uz vyse tyzdena a do odberu krvi aj budem doma. Len lezim a oddychujem,ale myslienky nie a nie zastavit 😉

mojalaska
4. feb 2012

@elise zavolam zavolam len pri prvom ma nechceli zobrat tak sa len tak tu pytam ci nejaka baba nevie ako je to teraz chodila som potom do GPNka ale ked uz sa prestahovali do mesta sa mi nechce chodit

elise
4. feb 2012

@mojalaska 🙂 ved uvidiš mna čaká teraz vklad 🙂verim a viem že to teraz vyjde🙂

mojalaska
4. feb 2012

@elise budem ti drzal vsetky prsteky aj na nohach nech to vyjde 😉

elise
4. feb 2012

@mojalaska dakujem veľmi pekne🙂

tinasc
4. feb 2012

@elise tak držím moc palce, ty máš vysokú zrážanlivosť?

elise
4. feb 2012

@tinasc trombofiliu

tinasc
4. feb 2012

@katla držím aj teba palce, nech to vyjde, to čakanie je fakt na porazenie, je to nadlho, zvlášť keď si pn 🙂 ale rýchlo to prejde a krv ukáže vysoké hcg 🙂

tinasc
4. feb 2012

@elise hm.. no tak to držím dvojnásobne palce 🙂

elise
4. feb 2012

@tinasc ta už picháš dipherelin či už fostimon?

elise
4. feb 2012

mne harbulák povedal že škoda strácať čas že mám zaplatené rok zmrazenie a to je do aprila tak nech idem hned nato🙂

tinasc
4. feb 2012

@elise aj, aj 😉 v pondelok idem na kontrolu to mám posledné 3 fostimony, potom neviem, rátam s punkciou. Dúfam, že si neuškodím, keď ideme dnes na ten ples...

elise
4. feb 2012

@tinasc ked bude na plese všetko v norme a nebudeš na namáhať a hlavne nebudeš ples zatvárať nemalo by s anič stať len hlavne pi veľa vody🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre