Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
22. apr 2009

ja som to vedela ty spionka 😀 😀 😀 ti to na tej stretavke dobre trcalo aj z usi 😀 😀 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

no to máš pravdu, niekedy lepšie držať jazyk za zubami 😀 . Niekedy to ani od najlepšej kamarátky či rodiny nevyznie práve milo, či jemne 😒 ..
ja som tými "pichačkami" síce ešte neprešla, ale tej "reči" tak trochu rozumiem 😀 , takže kľudne sa so mnou môžeš tou rečou baviť 😀 😀 😀 .

darla27
22. apr 2009

Och ale teraz sa ovládaš nie? Či prestaneš až po transfere?
Ja som prišla ešte nakuknúť, tiež Vás sledujem ,ale len chvíľku. 😀
Katarinka a mangelíka si vzala aj na stretko s babami čo bolo v piatok?
Neboj, potom podám info čo nové, ale zajtra sa aj tak nič dedozviem asi nám zoberú len krv a asi nejaký pohovor s genetičkou a výsledky budú za dlhooo. Teda aspoň tá genetika je aj cez 2 mesiace, skôr to tu nikomu neprišlo čo tak čítam.

katarinka77
autor
22. apr 2009

Darli, nie nezobrala, mali sme len dámsku jazdu 😀 .
Ale z hematológie budeš mať výsledky rýchlo, nie? To budeš mať tiež zajtra, že? A žiadna kávička 😀 !

och
22. apr 2009

darlo no popravde 😖 hej este si sem tam supnem 😠 ale chcem ist s tymi cigami uplne na nulu do tt testu 😔 abyto pre telo nebol taky hrozny sok a zacne sa hned detoxikovat a vypudi aj bubliny 😝 😝 ja viem ze sa vam nepaci fajcenie v tehotenstve i ked poznam vela bab co maju krasne deticky a hulili ako komin 😅 viem viem to nemusi byt moj pripad, takze urcite s tym mienim prestat co najskor ale postupne 😅 😅 ved vsetci hovoria ze sa treba spravat ako doteraz a nemyslit na to stale, proste zit dalej 😀 😀 😀

fuj ako tu vetu neznasam: zivot ide dalej
to som od matky vzdy pocula ked som bola smutna, miesto toho aby ma utesila a objala 😀 😀 😀 😀 ale inak mam najlepsiu mati pod slnkom az na ten prechod 😝 😝 😝 tie jej stavy 😀

ved aj nase deti bu o nas takto rozpravat pockajte

katarinka77
autor
22. apr 2009

tak pozor, pozor, nevydetoxikuj bublinky 😲 ! Aj moja maminka fajčila pri najmladšej segre, a tá je z nás najzdravšia 😀 . Tým nechcem propagovať fajčenie, ale s ráznym seknutím tesne pred tehotenstvom tiež nie celkom súhlasím..

darla27
22. apr 2009

No co ja budem drzkovat, ja hulim jak komin tiež. 🤐
Akurat som tento tyzden citala tu na konovi temu fajcenie v tehotenstve a ze nieje dobre prestat naraz ale z debaty som sa nedozvedela ze preco.. 😅
Och ja neznášam vetu: ONO TO PRÍDE KEĎ TO NAJMENEJ ČAKÁŠ - za takéto reči by som už rozbíjala huby. 😀
Keby to tu mamicka citala, ta by ti dala. ze v prechode.. 😀

A kde su fotky z akcie?
Katarinka a ked si rano kafco dam tak co ? Alebo cigosku? Nemozem? 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

budeš mať "skreslené" výsledky, radšej vydržkaj a daj si až potom

darla27
22. apr 2009

Ok, dam si az po vysetreni. 😀

och
22. apr 2009

a este vrcholne neznasam vetu A VY SA SNAZITE? 😝 😝 aaaaa fuj

darla cica skus to vydrzat potom mi zavolaj dame si spolu aj kafu aj cigu 😀 no ja cigu asi ne ale budem inhalovat 😉

ja mam dve krasne sesternice a dvoch bratrancov a ich .... mama hulila aj pila ako duhovy komin 😝 😝

ja len dufam, ze mi to proste nebude chutit a basta 😀 to by bolo najrozumnejsie 😀 😀

ja si baby vytlacim tieto prispevky a odovzdam ich v skole ako pracu 😀 😀 dve muchy jednou ranou 😀 😀

och
22. apr 2009

mam pod pazuchami "dedka" 😝 idem si ho oholit 😉 za chvilocku som spat a rovno si dam jeden sex s utroskom 😀 😀 😀 juuuj uz sa tesim 😀 😀

darla27
22. apr 2009

Och a ty kedy ides do GF? Ved ty ides az na 9:30 nie?
Och, tomu never, budeš mať chuť aj keď budeš tehu.
Aku skolu studujes? Nemusis hovorit presne, len oblasť.

Katarinka mas nakoniec dovolenku alebo uz chodis do roboty?

darla27
22. apr 2009

Och ze si sa ty ozrala? 😀 Ze sex s utroskom. 😀 😀 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

Darli, ja som PN 😉 .

katarinka77
autor
22. apr 2009

Linduška, poslané 😉 .

darla27
22. apr 2009

Jeej, ale ti je dobre, hned by som zostala doma, ale musim vydrzat, ved sa blizi vikend,
budeme doma vsetci. 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

no, až tak dobre mi nie je, ale zas ani nejak extra zle 😀 . Darli, ja Ti zas závidím tie voľné víkendy 😉 .
Och, čo holíš pralesy? Už si mala byť dávno späť 😀 😀 😀 !

och
22. apr 2009

darla hej idem az na 9.30 😉

studujem socialnu filozofiu v BB uz som uspesna Bc. 😀 😀 😀 😀 takze robit statnice na magistra s dvojickami buduci rok bude vysoka sranda 😀 😀 😀

katka dakujem no ake sme mi sexice 😀 😀 😀 az na ten moj rozrypany bedar na brade 😉 😉

darla no a buduci vikend mas predlzeny 😉 sex s utrosom bol fajn tak som si to dala rono stereo 😀 😀

och
22. apr 2009

pocujte a ked tam budu bubliny, nemozem ublizit detom ked si to budem rozdavat s utrosom? 😝

darla27
22. apr 2009

Babule idem už spinkať aby som ráno vôbec vstala.
Och možno sa uvidíme, len sa nespoznáme. Ja počítam, že okolo tej deviatej budeme vybavení, uvidíme.
Potom podám hlásenie čo a jak. Papa 🙂

och
22. apr 2009

papa darla 😀 ja ti zatial prichystam formular na vyplnenie pri podavani hlasenia 😉 😉 drzkam palce 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

Tak dobrú nocku, Darli 🙂 ! Dobre vybavte 😉 !
Nebojkaj, Och, bublinky sa obalia do plodového obalu a veru ich nejaký ten sex s utrošom nerozháďže 😀 .

och
22. apr 2009

juuj to som rada 😀 😀 hlavne sa bojim trosku niakej infekcie kedze mam nechtiska ako bosorka 😀 😀

len nevim preco, mam taky pocit, ze tie moje deti budu odolne ako burina 😀 😀 😀 ked sa pozriem na seba a muza 😀 😀 rozmyslam nad tym co to mame tuto pohromu svetu urobit 😀 😀 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

tak si choď kúpiť škatuľu gumenných jednorázových rukavíc 😉 , alebo si predtým s kefičkou vydrhni prst a za nechtom.
No to uvidíme za pár rôčkov, či to bude pohroma 😀

och
22. apr 2009

tiez som nad tym rozmyslala 😀 tymi rukavicami 😝 ono nie vzdy sa mi podari byt blizko toalety poobede takze utros obcas zbodnem ako jednohubku a potom tie tocaky 😝 😀 fuuu ani pit nemusim 😀 😀

tomu ver, to bude hotove tzunami 😀 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

ja som utroš prvé dni len pila, teda, to boli iné točáky, myslela som, že som opitá 😀 . Podľa mňa by to mohli dávať alkoholikom ako substitučnú liečbu na odvykačke 😀 , veď sa z toho človek cíti ako "pod vplyvom" 😀 .

och
22. apr 2009

keby len alkoholikom ale aj fetakom 😀 😀 normalne som sa z toho musela vyspat 😀 😀

ok kati idem ja tiez do hajan 😀 nech mi tych par hodin rychlejsie ujde a rano budem mamina 😀 😀

krasne snicky zajtra sa ozvem, ak budem doma 😉 😀 je mozne ze pojdeme hned na slniecko 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

ok, tak sa potom ozvi, dobrú nocku, Lindi, a držím na zajtra palčeky 😉

mayka
23. apr 2009

Dobre ranko pipinky,

Babulky ako som sa s chuti pobavila na vasom nocnom rozhovore. 😀 Vzdy ma tak rozosmejete.
Ja som teraz slamenna vdova a mohla by som po nociach vykecavat s vami ale ja uz o pol deviatej som uplne grogy. Straasna unava na mna dolahla ale mam teraz toho dost aj v praci . Tak sem chodim po menej a konecne som zacala poctivo pracovat po par mesiacoch od stimulky atd. 😀
V praci som to uz vykvakala sefovi - pre istotu kvoli stresom tak teraz sa ma furt vypytuje ako sa mam.
Ked som mu to oznamovala tak prva otazka padla " a s kym ste tehotna?" 😀
On je taky vtipalek ale mam pocit ze uz to hovirl dvom kolegom. No uz kaslem na to.

Zukricek tebe drzim palce na ultrazvuku. Hlavne predtym na chodbe neskolabuj ako smo skoro ja skolabovala. 😀

Och, a na teba plueeeeeeeejem o dusu. pfuj pfuj pfuj 😀

Ja idem na utz az o 17,00 . No dovtedy asi tiez pridem o nervy. Tak drzte palcaky. 😉

mayka
23. apr 2009

zukricka, uz iste sedi o tomto case na koze a kuka telku u mudr. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre